Treść opublikowana przez lunatic666
-
Jak zgasić komunikat sprawdz klocki
Nie ma problema.Daj znac czy wszystko jest ok z Twoja bunia.
-
BMW X5 3.0d nie odpala
A oni wysylaja tez plyte z programem??Czy tylko sam interfejs??
-
Jak zgasić komunikat sprawdz klocki
Skoro zrobiles jak radzilismy wiec sprawdz jeszcze raz czujniki.Ja przy kazdej wymianie klockow nowe czujniki kupuje zeby nie bylo.I kontrolka zgasla samoistnie po przejechaniu kilku kilometrow.
-
BMW X5 3.0d nie odpala
Nie orientujesz sie czy poprzedni wlasciciel mial blokade odciecia zaworu i jakis kod do wpisania??Ja mam taki bajer i jesli nie wcisne odpowiedniej sekwencji to nie odpale auta za Chiny.Nie wiem jak u Ciebie ale ja mam kleme pirotechniczna wiec moze w skutek uderzenia odlaczyla wszystko.Nie jestem tez pewien ale mozliwe ze jednak aku jak byl za dlugo odlaczony to tez komp mogl zeswirowac.
-
BMW X5 3.0d nie odpala
A jaki to jest pisk radia??Ciagly czy przerywany??
-
Jak zgasić komunikat sprawdz klocki
Dokladnie jak przedmowca.Mozesz tez sie przejechac kawalek hamujac az czujnik zaskoczy.
-
Czy warto wsadzić chipa,,,wada czy zaleta??
Jezeli zrobisz mape w fachowej firmie lub serwisie masz gwarancje i wszystko jest bezproblemowo rozwiazywane z ubezpieczalnia.Sam mialem male zdarzenie i nie patrzyli nawet na takie rzeczy a jestem w Allianzie ubezpieczony.
-
X5 na wodór
No tak ale to o benzynce jest.On ma diesla zrobionego.Nawet nie wiedzialem ze mozna tez tak polaczyc.Zobaczymy jak mu wyjdzie z ta Audi to moze sam tez sie skusze.
-
X5 na wodór
:D Dzieki.Pytam powaznie.Poznalem cudaka co juz ponad pol roku jezdzi na wodorze.Ma taka przerobke w Audi 80 i wszystko smiga jak ta lala.Wiem ze nie ma co porownywac silnikami ale przed montazem spalal mu 8 l ropki a teraz mu pali 3,5 i jest to sprawdzone.Poza tym auto ma takie pierdykniecie ze masakra.Zamowil sobie specjalne rzeczy do montazu z USA i chce to wsadzic do Audi A4 z 2002.Tam juz jest elektronika wiec zobaczymy jak pojdzie.
-
X5 na wodór
Witam.Mam zapytanie koledzy.Myslicie ze nasze autka wytrzymaja jazde na wodorze??
-
Czy warto wsadzić chipa,,,wada czy zaleta??
Moze to wada auta ze pada Ci ASB i reduktor.Mi mapowali w salonie X i juz 4 lata minely i nic sie nie dzieje.Fakt ze olej tylko co 10 tys zmieniam i nic poza tym.
-
Czy warto wsadzić chipa,,,wada czy zaleta??
Dokladnie jak kubabrzesko pisze.Podzespoly wytrzymaja.Ja mapowalem ze znajomym i mamy ta sama mape wgrana :D tez mam 218KM zmienione na 260KM.Kiedys bylo na farum o kupnie X 218 konnego ktory mial mape wstawiona i dodatkowo pare mechanicznych rzeczy ulepszonych i moc siegala 320KM
-
Czy warto wsadzić chipa,,,wada czy zaleta??
Witam.Sluchaj jezeli chcesz chipowac to tylko i wylacznie przez mapowanie a nie boxy i podobne duperele.Jak znasz dobrego fachowca to samemu mozesz to zrobic.Sadzac po roku Twojego X pewnie masz 184KM wiec spokojnie mozesz do 220/240 podniesc moc.
-
za wysokie spalanie w 3,0d
Witam.Nie chce sie spierac ale bedzie palil mnej jesli ktos ma chipa.
-
Komunikat sprawdz poziom płynu hamulcowego.
A plynu jest tyle ile dolales??
-
Komunikat sprawdz poziom płynu hamulcowego.
A probowales ponaciskac sprzeglo??Mozesz odpalic auto i sie przejechac hamujac co jakis czas.Powinien zaskoczyc.
-
Lusterka fotochromatyczne
w opisie masz "E53 X5 2004 3.0D 218KM" a to jest chyba już polift..? Przedlift miał przecież 184KM.. No niby jaks dziwna wersja to jest.Czesci mam po lifcie a wyglada jak przed liftem.Chodzi Ci o lusterko wsteczne??To sciemnia mi sie jak ktos mnie oslepia ale lusterka zewnetrzne mialem zwykle bez bajerow.Czy jak zamontuje same lusterka to powinny zadzialac??A moze to o pakiety chodzi??I byly tylko w Sport pakietach??
-
Lusterka fotochromatyczne
Dzieki za info.Czyli rozumiem ze musze dokupic instalacje??
-
Lusterka fotochromatyczne
Witam.Mam X przed liftem i mam mozliwosc zmiany lusterek na fotochromy.Czy bedzie to wspolgralo z instalacja ktora tam mam czy trzeba jakis kabelek??Wiem ze te lusterka maja czujnik ale nie bardzo kumam czy on sam sie zalacza czy musi miec polaczenie z instalacja z auta.Dzieki za rady :D
-
monitor
Witam.Ja u siebie zamontowalem takie radyjko http://allegro.pl/alpine-iva-w505r-2din-dvd-ipod-iphone-dealer-i1983218542.html. Kosztowalo mnie 2400zl. Wszystko ladnie gralo lecz byl minus z tym ze nie mozna sterowac komputerem.Probowalem z dobrym elektrykiem obejsc to i przerobic aby jakos to wspolgralo ale dalismy spokoj.Odsprzedalem radyjko i wrocilem do oryginalnej navi.Teraz jest zamiar zamontowania pojedynczej jednostki w miejsce popielniczki a navi oraz sterowanie kompem zostanie.Jesli ktos chce zamienic radio i nie bawic sie w sterowanie kompem to polecam.
-
Forumowe naklejki na auto
MOD: zaproponuj gotowe, nie wklejaj logotypów innych klubów. Cos takiego bylo by fajne z podpisem BMW-klub
-
nie odbiera radio
Witam.Powiedz kolego jaki model masz tego X-a??Bo dziwne zeby wzmacniacz byl z lewej strony.No chyba ze ktos wyprul sobie instalacje.Z tego co mi wiadomo tuner radiowy jest pod kolem zapasowym.
-
rozgrzewanie silnika
Witam.Tutaj masz kolego linka do postu gdzie nie dzialalo dogrzewanie silnika.Moze cos pomoze na Twoj problem viewtopic.php?f=83&t=120152&hilit=webasto
-
BMW X5 E53 2001 - Alusy
Witam.A dlaczego mialy by nie pasowac??Rozstaw srub jest taki sam.Ja smigam na 20" takich co so w X6 i nowych X5 E70.
-
XCARLINK
A czy ktos moze powiedziec gdzie moge miec kable od zmieniarki 12 pinowe??Przy zmieniarce w bagazniku mam tylko 2 male kostki.