Treść opublikowana przez lunatic666
-
X5 E-53 rok 2002 Nie działa Partronic
Dokladnie.Jak jeden jest uszkodzony to reszta dziala ale bedzie piszczec non stop tak jakby wszystkie padly.Przewaznie wina polaczenia.Czasami wystarczy popukac wszystkie czujniki i zaskoczy.Czasem trzeba przemyc a czasem zajrzec czy z kablami wszystko ok.
-
Felgi X5 E53 - do jakich modeli jeszcze pasują?
powinny pasowac do wszystkich BMW o rozstawie 5x120 tylko nie kazdy zmiesci taka opone.
-
X5 E-53 rok 2002 Nie działa Partronic
Witam.Juz podobne pytania byly.Sprawdz wszystkie czujniki czy nie sa zabrudzone.Najlepiej przemyj woda i wytrzyj.Powinno zaskoczyc.Ewentualnie jak masz garaz to odpal parktronica i jak jakis czujnik nie dziala to bedzie cykal.
-
bmw e 54 po lifcie 3.0 d niepokojace drgania
Witam.Olej wymienia sie tak co 15/20 tys w X5 lub tak jak wskazuje komputer.Ja uzywam castroll edge fully syntetic 5w40 i jestem z niego zadowolony
-
CHECK COOLANT LEVEL -przy uruchomianiu auta
Najlepiej by bylo jakbys sprawdzil tez kolor plynu jaki miales przedtem i taki zalal
-
BMW X5 - EUROPEJSKIE CZY NA RYNEK USA--- PILNE
Najlepiej jak sprawdzisz po numerze VIN.Autko ladne bo X5 :lol: .Ogolnie zmienilbym kierownice na trojramienna oraz lampy
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
A tak z ciekawosci zapytam jakie koszta poniosles z wymiana tych rzeczy??
-
Proszę ocenić pojazd !!! Ważne !!!
No widac na jednym ze zdjec ze nawi cos inaczej pokazuje niz powinna.Poza tym jestem ciekaw dlaczego caly czas jest zaciagniety reczny jak stoi na parkingu
-
mrozy odpalanie
Dokladnie a po angielsku preeheating.Oznacza ze swiece zarowe w tym momencie pracuja i odpalasz dopiero po zgaaszeniu sie tego komunikatu.Druga sprawa jesli kreci Ci dlugo na mrozie to sprawdz aku.
-
E53 DYSTANSE
Nic nie powinno sie dziac po zalozeniu.Kumpel mial w 5 poszerzane dystansami i nie bylo problemow.Dodam tylko ze jest z Niemiec wiec drogi sa proste.U nas z takim rozstawem jak puscisz kierownice to powinno auto samo sie prowadzic :cool2:
-
E53 DYSTANSE
Dlatego pytalem jaki masz rozmiar opon.Te auto co pokazales ma zimowki zalozone i do tego 16 wiec dlatego tak smiesznie wyglada.Wiem bo sam tak mam :oops: .Jezeli masz nakladki na nadkola i dodatkowo 20/30 mm wolnego miejsca to mozesz smialo zamontowac sobie dystanse.Mysle ze wybor bedzie zalezal od Ciebie czy chcesz dokladane czy inne.Jezeli masz mozliwosc sprawdzenia jak bedzie Ci sie jezdzic z szerszymi laczkami to tak zrob zebys kasy na darmo nie wyrzucal.
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Witam.Dzwonilem do tego goscia i jestem umowiony za mniejsza kase niz chca inni.Dzieki kruk203 za namiary :cool2:
-
E53 DYSTANSE
A jaki masz z tylu rozmiar kapci??
-
PASKI
Koledzy prosze nie nasmiewajcie sie z kobiety :nienie:
-
Felgi Alpina
Powiem tak kazdy ma inne gusta.Mi ogolnie szprychowe bardziej pasuja do sportowych aut.http://moto.allegro.pl/20-black-di-forza-audi-a5-a6-q7-bmw-x5-x6-5-6-7-i1424162401.html. Tu sa swietne modele w tych samych cenach ktore ladnie tez by sie prezentowaly na naszych Xach :D
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
No wlasnie u Sosnowskiego mi krzykneli tyle.Zastanawialem sie tez o WFK w Wejherowie.Przebieg mam 178tys i przyznam szczerze ze nic w niej nie robilem.Dzieki kolego.Zadzwonie i sie zapytam.Moze sie uda.
-
Felgi Alpina
No pasowaly by czarne jakies z polerpwanym akcentrm.A powiedz jaki koszt jest takich alpinek??
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
To zes mnie pocieszyl :cry2: :cry2: .W serwisie chca ok 10,000zl za naprawe tej wiec mozliwe ze to jest to o czym mowisz.Wole i tak sprawdzic wszystkie mozliwe srodki aby moje autko wrocilo do formy.Jak nie sprawdze to nie bede spal spokojnie :D
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Wiem ze nie kosztuje pare zl ale wole miec stara skrzynie ktora byla od nowosci w tym aucie.Podalem tylko przyklad ze moze to byc cos malego.Objawy byly nastepujace: tak od 60km/h do 80km/h gdy chcialem dodac gazu robila mi zrywy.Nastepnego dnia rano gdy odpalilem moja bunie wyskoczyl blad skrzyni.Wylaczylem auto, odczekalem chwile i znowu odpalilem po czym nic sie nie dzialo.Przejechalem paredziesiat km i znowu wyskoczyl blad a na dodatek predkosc maks wynosila 40km/h wiecej nie chciala ciagnac.Obroty skakaly do 5tys a ona dalej 40.Zaparkowalem i znowu odczekalem i wtedy juz byl tylko jeden bieg do przodu czyli dajac wsetczny oraz neutralny jechalem do przodu.Po diagnostyce komputerowej wykazalo ze mogly pasc trybiki i nie wysprzegla.Biegi normalnie pokazywalo ze zmienia i sa wszystkie ale wszystkie sa tylko do przodu.Stwierdzili ze nowa skrzynie potrzeba i tyle.Mam namiary na dobre firmy ktore moga zdiagnozowac mi po rozebraniu skrzyni ale niestety wolaja od 1,000 do 1,500zl a zbytnio mi sie nie usmiecha tyle wyrzucic i uslyszec ze nic sie nie da zrobic.Dlatego moja prosba o to czy ktos zna mechanikow ktorzy mogliby to zrobic za mniej kasy.
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
No ale pewnosci nie mam czy siadla calkiem czy nie.Niby musze wymienic ale wiadomo jak to w serwisach.Chca sobie nabic kieszen.Mam mozliwosc zalatwienia sobie nowej skrzynki za 2,500zl ale wole sie upewnic.Moze siadla jakas pierdolka ktora kosztuje pareset zlotych, wiec wole kupic ta rzecz i cieszyc sie dalej oryginalna skrzynia niz pakowac inna.
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
A no wlasnie zapomnialem dodac.Najlepiej trojmiasto.
-
Wymiana automatycznej skrzyni biegow.
Witam.Potrzebowalbym namiary na mechanika od automatow w celu wyciagniecia skrzyni i sprawdzenia co w niej siadlo.Oczywiscie zalezy mi na malych kosztach calego zabiegu.Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.
-
Felgi Alpina
Witam.Nie powinno byc problemow bo jest ten sam rozstaw osi
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Kolego kruk203 mam pytanko.Na pewno pomoze to innym gdy beda zakladac te ringi sami.Jakiego plynu uzywales do rozklejenia lamp??Ja mialem roztwor cytrynowy czy jakos tak i to w pewnym stopniu zdawalo egzamin ale nie do konca.Pozdrawiam
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Niby te CCFL sa mocniejsze od LEDow.A ringi uzywasz raczej jako ozdoby a nie do jazdy dziennej.Masz racje co do tego ze po zalozeniu przodu po lifcie mogliby sie czepiac ale skoro wiesz ze auto nie bylo bite to gdy kupiec bedzie zainteresowany mozesz z nim podjechac do zakladu i sprawdzic wszystko.A ten kit co widziales jest do zalozenia samemu??