Skocz do zawartości

lunatic666

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lunatic666

  1. Dokladnie.Jak jeden jest uszkodzony to reszta dziala ale bedzie piszczec non stop tak jakby wszystkie padly.Przewaznie wina polaczenia.Czasami wystarczy popukac wszystkie czujniki i zaskoczy.Czasem trzeba przemyc a czasem zajrzec czy z kablami wszystko ok.
  2. powinny pasowac do wszystkich BMW o rozstawie 5x120 tylko nie kazdy zmiesci taka opone.
  3. Witam.Juz podobne pytania byly.Sprawdz wszystkie czujniki czy nie sa zabrudzone.Najlepiej przemyj woda i wytrzyj.Powinno zaskoczyc.Ewentualnie jak masz garaz to odpal parktronica i jak jakis czujnik nie dziala to bedzie cykal.
  4. Witam.Olej wymienia sie tak co 15/20 tys w X5 lub tak jak wskazuje komputer.Ja uzywam castroll edge fully syntetic 5w40 i jestem z niego zadowolony
  5. Najlepiej by bylo jakbys sprawdzil tez kolor plynu jaki miales przedtem i taki zalal
  6. Najlepiej jak sprawdzisz po numerze VIN.Autko ladne bo X5 :lol: .Ogolnie zmienilbym kierownice na trojramienna oraz lampy
  7. A tak z ciekawosci zapytam jakie koszta poniosles z wymiana tych rzeczy??
  8. No widac na jednym ze zdjec ze nawi cos inaczej pokazuje niz powinna.Poza tym jestem ciekaw dlaczego caly czas jest zaciagniety reczny jak stoi na parkingu
  9. lunatic666 odpowiedział(a) na MBA temat w X5 (E53)
    Dokladnie a po angielsku preeheating.Oznacza ze swiece zarowe w tym momencie pracuja i odpalasz dopiero po zgaaszeniu sie tego komunikatu.Druga sprawa jesli kreci Ci dlugo na mrozie to sprawdz aku.
  10. lunatic666 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    Nic nie powinno sie dziac po zalozeniu.Kumpel mial w 5 poszerzane dystansami i nie bylo problemow.Dodam tylko ze jest z Niemiec wiec drogi sa proste.U nas z takim rozstawem jak puscisz kierownice to powinno auto samo sie prowadzic :cool2:
  11. lunatic666 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    Dlatego pytalem jaki masz rozmiar opon.Te auto co pokazales ma zimowki zalozone i do tego 16 wiec dlatego tak smiesznie wyglada.Wiem bo sam tak mam :oops: .Jezeli masz nakladki na nadkola i dodatkowo 20/30 mm wolnego miejsca to mozesz smialo zamontowac sobie dystanse.Mysle ze wybor bedzie zalezal od Ciebie czy chcesz dokladane czy inne.Jezeli masz mozliwosc sprawdzenia jak bedzie Ci sie jezdzic z szerszymi laczkami to tak zrob zebys kasy na darmo nie wyrzucal.
  12. Witam.Dzwonilem do tego goscia i jestem umowiony za mniejsza kase niz chca inni.Dzieki kruk203 za namiary :cool2:
  13. lunatic666 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    A jaki masz z tylu rozmiar kapci??
  14. lunatic666 odpowiedział(a) na bruton temat w X5 (E53)
    Koledzy prosze nie nasmiewajcie sie z kobiety :nienie:
  15. lunatic666 odpowiedział(a) na Iphone temat w X5 (E53)
    Powiem tak kazdy ma inne gusta.Mi ogolnie szprychowe bardziej pasuja do sportowych aut.http://moto.allegro.pl/20-black-di-forza-audi-a5-a6-q7-bmw-x5-x6-5-6-7-i1424162401.html. Tu sa swietne modele w tych samych cenach ktore ladnie tez by sie prezentowaly na naszych Xach :D
  16. No wlasnie u Sosnowskiego mi krzykneli tyle.Zastanawialem sie tez o WFK w Wejherowie.Przebieg mam 178tys i przyznam szczerze ze nic w niej nie robilem.Dzieki kolego.Zadzwonie i sie zapytam.Moze sie uda.
  17. lunatic666 odpowiedział(a) na Iphone temat w X5 (E53)
    No pasowaly by czarne jakies z polerpwanym akcentrm.A powiedz jaki koszt jest takich alpinek??
  18. To zes mnie pocieszyl :cry2: :cry2: .W serwisie chca ok 10,000zl za naprawe tej wiec mozliwe ze to jest to o czym mowisz.Wole i tak sprawdzic wszystkie mozliwe srodki aby moje autko wrocilo do formy.Jak nie sprawdze to nie bede spal spokojnie :D
  19. Wiem ze nie kosztuje pare zl ale wole miec stara skrzynie ktora byla od nowosci w tym aucie.Podalem tylko przyklad ze moze to byc cos malego.Objawy byly nastepujace: tak od 60km/h do 80km/h gdy chcialem dodac gazu robila mi zrywy.Nastepnego dnia rano gdy odpalilem moja bunie wyskoczyl blad skrzyni.Wylaczylem auto, odczekalem chwile i znowu odpalilem po czym nic sie nie dzialo.Przejechalem paredziesiat km i znowu wyskoczyl blad a na dodatek predkosc maks wynosila 40km/h wiecej nie chciala ciagnac.Obroty skakaly do 5tys a ona dalej 40.Zaparkowalem i znowu odczekalem i wtedy juz byl tylko jeden bieg do przodu czyli dajac wsetczny oraz neutralny jechalem do przodu.Po diagnostyce komputerowej wykazalo ze mogly pasc trybiki i nie wysprzegla.Biegi normalnie pokazywalo ze zmienia i sa wszystkie ale wszystkie sa tylko do przodu.Stwierdzili ze nowa skrzynie potrzeba i tyle.Mam namiary na dobre firmy ktore moga zdiagnozowac mi po rozebraniu skrzyni ale niestety wolaja od 1,000 do 1,500zl a zbytnio mi sie nie usmiecha tyle wyrzucic i uslyszec ze nic sie nie da zrobic.Dlatego moja prosba o to czy ktos zna mechanikow ktorzy mogliby to zrobic za mniej kasy.
  20. No ale pewnosci nie mam czy siadla calkiem czy nie.Niby musze wymienic ale wiadomo jak to w serwisach.Chca sobie nabic kieszen.Mam mozliwosc zalatwienia sobie nowej skrzynki za 2,500zl ale wole sie upewnic.Moze siadla jakas pierdolka ktora kosztuje pareset zlotych, wiec wole kupic ta rzecz i cieszyc sie dalej oryginalna skrzynia niz pakowac inna.
  21. A no wlasnie zapomnialem dodac.Najlepiej trojmiasto.
  22. Witam.Potrzebowalbym namiary na mechanika od automatow w celu wyciagniecia skrzyni i sprawdzenia co w niej siadlo.Oczywiscie zalezy mi na malych kosztach calego zabiegu.Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje.
  23. lunatic666 odpowiedział(a) na Iphone temat w X5 (E53)
    Witam.Nie powinno byc problemow bo jest ten sam rozstaw osi
  24. Kolego kruk203 mam pytanko.Na pewno pomoze to innym gdy beda zakladac te ringi sami.Jakiego plynu uzywales do rozklejenia lamp??Ja mialem roztwor cytrynowy czy jakos tak i to w pewnym stopniu zdawalo egzamin ale nie do konca.Pozdrawiam
  25. Niby te CCFL sa mocniejsze od LEDow.A ringi uzywasz raczej jako ozdoby a nie do jazdy dziennej.Masz racje co do tego ze po zalozeniu przodu po lifcie mogliby sie czepiac ale skoro wiesz ze auto nie bylo bite to gdy kupiec bedzie zainteresowany mozesz z nim podjechac do zakladu i sprawdzic wszystko.A ten kit co widziales jest do zalozenia samemu??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.