Treść opublikowana przez lunatic666
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
Widze ze wg Ciebie kolego najlepsza opcja jesty jazda bez filtra powietrza :cool2:
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
No przesadzilem ze zwrotem czuc roznice.Wiadomo ze jak byl zasyfiony filtr to po zamontowaniu nowego tudziez sportowego troche odmula auto.Daje tyle jak napisalem powyzej czyli od 2 do 4 km i od 3 do 5 Nm,Skoro robiles fure u chopakow z Krakowskiego GCS to powinienes cos wiedziec o tych sprawach.W benzynie dostaniesz wiecej gdyz mozesz zmienic caly dolot powietrza.I na hamowni pokaze Ci ta zmiane.Wierz mi :cool2:
-
BMW X5 E53 2001 3.0d-Wymiana Monitora Na DYNAVIN
Widze ze wreszcie OBC dorzucili i mozna sterowac kompem.Mowisz ze wszystko ladnie smiga jak na tym ORI Alpine??Moze tez sie skusze.
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
Ja mam wlasnie taki i powiem ze czuc roznice.Poza tym kupujac ten filtr dostalem certyfikaty oryginalnosci i dozywotnia gwarancje.Poza tym nie musisz wymieniac jak sie zasyfi bo masz specjalne preparaty do czyszczenia.Filtrow K&N uzywalem w sportowych benzynkach i bylem zadowolony.
-
Problem z ustawieniem radia
To niestety nie pomoge :cry:
-
FILTR STOZKOWY e53 286KM LPG
Moze z 2KM dostaniesz za taki prosty filtr stozkowy.Jak chcesz cos wiecej kup firmy K&N
-
Problem z ustawieniem radia
A jaka navigacja??Duzy monitor??Taka masz??http://moto.allegro.pl/nawigacja-16-9-bmw-e39-x5-komplet-i2150563941.html
-
Problem z ustawieniem radia
A z ktorego roku masz Xa??
-
zmieniarka cd HELP !!!
Aha.Ogolnie to nie mialo sie naprawic a sprawdzic czy przyciski reaguja.A probowales odpiac monitor??
-
zmieniarka cd HELP !!!
Sprobuj odlaczyc kable z tylu od radia i wlacz z powrotem.Mozliwe ze to nie od tunera.Umiesz wejsc menu serwisowe jak do sprawdzania navi??Wcisnij krotko menu pozniej wejdz w ustawienia i przytrzymaj dlugo menu az Ci sie pojawi menu serwisowe.Znajdz tam klawisze i sprawdz czy daja sygnal.
-
zmieniarka cd HELP !!!
A jaka masz Navi??Duza czy mala??Przycisk mode nie dziala tylko dla zmieniarki czy w ogole??
-
x5 3.0 d
Mi przy +4 i - 32 sie zapalil na jakies 3/4 sek i zgasl po czym bezproblemowo odpalilo auto.
-
x5 3.0 d
Pre Heating zalacza sie wtedy gdy odpala sie webasto dogrzewania silnika.Tak powinno byc.Dlaczego wtedy nie zaskoczyl nie wiem ale radzilbym nie uzywac zadnych plakow.
-
dziwne zachowanie na mrozie
Dokladnie kolego jak myslisz.Sprawdz aku.
-
x5 3.0 d
A jak dlugo masz akumulator w aucie??
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Witam.Nie pamietam dokladnie ale w 500 zl powinienes sie zmiescic spokojnie.Musialbym poszukac papierkow to powiem dokladnie.Na pewno na nowo przeglad 150 zl.Zdjecie kratki i dolozenie zaglowka.Sprawy w urzedzie komunikacji i masz wszystko zrobione.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Slabe strony powiadasz??Hmm...Ciezko stwierdzic.Bez sensu sie nastawiac co moze pasc.Jezeli byly systematycznie wymieniane czesci gdy cos nawalilo lub potrzebowalo zmiany to nie musisz sie obawiac.Skrzynia biegow lubi dac czasem o sobie znak ale jak wspominalem jesli wszystko bylo zmieniane to bedziesz smigal jeszcze nia.Serwisowanie na pewno do tanszych nie nalezy niz e60 gdyz wiadomo jest to SUV i nie oszukujmy sie ale troche mocniejsze rzeczy potrzebuje niz limuzyna czy sedan.Przynajmniej ja tak kupuje rzeczy zeby pozniej nie bylo i moja bunia by stala.Mozesz pozniej podciagnac jej moc i jest jeszcze wieksza frajda.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Kolego papamila nie koniecznie musza byc oznaczenia.Jezeli zobaczysz na tylna klape to tez nie ma oznaczenia ze to X5.W serwisie doplaca sie za zdjecie wszelkich oznaczen.Ogolnie wg mnie to bym powiedzial ze oba auta sa te same.Tylko po sprowadzeniu wlasciciel zdjal oznaczenia i progi oraz dolozyl hak.Ogolnie wyglada ladnie i zadbane jest.
-
felgi do BMW X5 od innego BMW... pasują ?
Zawsze mozna zalozyc takie :8)
-
Jak podlaczyc Subwoofer do BMW X5
Kolego olorob X5 tu masz linka do stronki jesli chcesz sie wpiac pod oryginalne radio i kable http://www.bavariansoundwerks.com/product/509/196/X5-Subwoofer/ Mi pomogla ta stronka i filmiki ktore tam sa. Tak jak kolega demon751 pisze oryginalny sub daje rade ale jak odpalisz cos konkretnego to jest miazga.
-
Uaktualnienie nawigacji.
Witam.A sprawdzales kolego w dziale nawigacja??Tam jest wszystko czego potrzeba.Sa nowe mapy wiec nie powinno byc problemu z nagraniem i odpaleniem.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Dokladnie jak przedmowca mowi.Tracisz webasto a dodatkowo sterowanie komputerem.Ja tez mam szyby przyciemnione i jakos Panowie policjanci sie o to nie czepiaja.
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Hej jak bedziesz bral Brembo to bierz z tej firmy Eurojapancars.Naprawde polecam.Sciagaja oryginaly z Wloch a nie jakies tandety.Mozliwe ze ATE tez maja oryginalne i nic by sie z autem nie dzialo.
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Klocki tez bralem Brembo.Klocki troszke pyla ale w porownaniu do ATE to niebo a ziemia.Chcialem Brembo Max zalozyc ale wybor padl na zwykle wentylowane tarcze Brembo.Mam komplet na przod i tyl i naprawde polecam.Jak wspominalem na ATE z serwisu nie dalo rady jezdzic tak mocno mi bila kierownica. Apropo pytania Danek 24 to mysle ze jako serwis nie powinni robic problemow ale zawsze moga odmowic tlumaczac tym ze pewnie byli zli fachowcy ktorzy to montowali.Nie zaszkodzi zapytac.
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Nie powinno byc problemow z oddaniem.Ja swoje po 10tys oddalem i zwrocili mi kase.Juz pisalem na poprzednich stronach ze zamowilem brembo i bez przykrych trzesiawek juz ponad 50tys przejechane.Duzo moich znajomych bralo z tej samej firmy co ja kupowalem i sa zadowoleni.