Treść opublikowana przez BIZON8000
-
Bmw E36 316i ~ Coś stuka w kole !!
Sprawdź też poduszkę amortyzatora, ona daje takie objawy na dziurach, ewentualnie tuleja w progu jak Łysy napisał
-
316i Nieważny przegląd, LPG bez licencji... Co robic??
Po co się kłócić jak można się bić :twisted:
-
316i temperatura wychodzi poza pion
Może być taka i taka, płyn jest w zbiorniczku na kresce ? nie zapowietrzyło się ? trzeba po kolei sprawdzać. Od dawna się tak dzieje czy od jakiegoś specyficznego momentu ? I zobacz jeszcze to viewtopic.php?f=68&t=120678
-
E36 1,6 M43 (LPG) spalanie PB
Poprzez wymianę na oryginał lub używkę.
-
E36 1,6 M43 (LPG) spalanie PB
Sprawdź tą sondę, podjedź na warsztat, niech się wepną szpilkami w nią i sprawdzą czy działa w pełnym zakresie, może się zawiesiła.
-
316 93r uszczelniacz (skrzynia-wał)
Po co się bawić... palnik, nagrzać i odkręcić.
-
e36 318i stuki podczas ruszania
1. Tuleje w progach 2. Tuleje belki tylnej 3. Podpora wału 4. Poduszka amortyzatora Osobiście obstawiam 1-szą opcję
-
318i centralny zamek nie zawsze działa na mrozie
Możesz, lub po prostu daj napięcie i będziesz wiedział.
-
318i Brak Oświetlenia wnętrza po zwarciu w postojówce
:D Tak czasami jest wyglądają dobrze a jednak...
-
e36 328 ubywający płyn
Chłodnica nowa zamiennik 195 zł.
-
320-problem ze swiatlami mijania.prosze o porade
Na oko to można oślepnąć :evil: podjedź na stacje diagnostyczną czy do warsztatu i Ci za 20 zł ustawią idealnie.
-
ustawienie zbieżności E36 316
Tuleje belki mostu jak są uwalone to słychać przy ruszaniu i zdjęciu nogi z gazu.
-
ustawienie zbieżności E36 316
Raczej nie, ja miałem 2 szpilki wyrwane i 2 gumy sparciałe jedyny efekt to tłuczenie http://img138.imageshack.us/img138/5576/007js.th.jpg raczej te w progach http://img638.imageshack.us/img638/96/43034768.jpg (rysunek z netu strzałka nie do tego tematu)
-
323ti dudniący dzwięk powyżej 30 km/h
Może być - podpora wału, poduszki skrzyni, tuleje w progach lub tuleje belki tylnej, ewentualnie poduszki amorków.
-
e36 328 ubywający płyn
Odkręcić korek, dodać linką gazu i będzie widać strumyk.
-
318iS Wymiana felg po wypadku
Nie za wysokie, będą ok, ja mam podobny rozmiar i ET20, auto na czerwonych utwardzanych sprężynach, obciera jak wsiądą 2 osoby z tyłu, więc 7 cali x 16 przy ET35 będzie ok.
-
m50b25 jaki most?
Troszkę of top ten temat powinien być zamknięty, autor dostał odpowiedź. Poszukaj tu viewforum.php?f=40 Ale ja myślę że będzie ok.
-
318iS Wymiana felg po wypadku
Możliwe że na pewno.
-
325i sprzeglo
Ja w swoim nie mam.
-
318is olej polecany przez producenta...
Tu masz wszystko o olejach do e36 viewtopic.php?f=68&t=136129 , proponuje też zrobić płukankę przed zmianą.
- 325i sprzeglo
-
316i m43 sedan wylacznik swiatel awaryjnych
Jest rozbieralny, żaróweczkę trzeba kupić nową i wlutować.
-
325i problem z wycieraczkami - dopoki nie wlacze swiateł
Może walnięty moduł wycieraczek, zobacz to : viewtopic.php?t=45197
-
316i m43 duże ciśnienie w układzie chłodzenia
By wyeliminować uszczelkę jedź na pomiar kompresji i zawartości CO2.
-
320-problem ze swiatlami mijania.prosze o porade
Dokładnie i te żaróweczki są po prostu rewelacyjne.