Treść opublikowana przez BIZON8000
-
320i jak powinna dzialac pompa od klimy
Zgadza się ja mam podobnie ze swoją klimą, nie pracuje non stop.
-
318ti Compact - 17x8,5 ET15 ??!!
Ja mam ET20, sedan, obniżony, czerwone sprężyny utwardzane. Sedan na 2 osoby i psa. Na dużych hopkach przy większych prędkościach potrafi ocierać, ranty zagięte na 0,8 cm do środka a i tak mało, ET15 ...17x8,5 myślę że roller nie wystarczy.
-
318 Wymiana czujnika ABS
Powinna od razu.
-
316i Zgubiłem nakrętkę od wlewu paliwa...
:twisted:
-
316i Zgubiłem nakrętkę od wlewu paliwa...
Może z tej stronki ? http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=korek+wlewu+paliwa+e36
-
318 Wymiana czujnika ABS
viewtopic.php?f=68&t=154178 drugi post od góry autor UFO.
-
Co to za kontrolka??????
na 100% o ile poprzedni właściciel nie wykręcił żarówki lub nie jest przepalona.
-
318 Wymiana czujnika ABS
Używaj opcji szukaj. 3 tematy niżej masz odpowiedź na swoje pytanie viewtopic.php?f=68&t=154178
-
Co to za kontrolka??????
Dam po 5 zł jak mi załatwisz do BMW, biorę hurtem :twisted:
-
Co to za kontrolka??????
Kontrolka zużycia klocków, może jeszcze uda Cie się uratować czujnik jak szybko wymienisz klocki.
-
316i compact turkoczace sprzeglo
Może być :wink:
-
318i Zamiana felg stalowych, na felgi od E32, E34
Też bym chętnie zobaczył jak felga ET20 BBS-a nie wystaje po za obrys :twisted: http://img251.imageshack.us/img251/9997/031tl.th.jpg W sumie to prawie jest ok :twisted:
-
318i po strzale uszkodzony przepływomierz
Możliwe że ten kupiony nie jest sprawny. Mogło też porozrywać gumy przepływomierza, kolektor dolotowy, posprawdzaj wszystkie gumy i podmień na inną przepływkę dla pewności.
-
E36 318i 1991 - pytanie elektryczno-oswietleniowe
? Też tak chce.
-
316i compact turkoczace sprzeglo
Możliwe że dwumas pada.
-
318 tds zapchany katalizator?
Może zaszkodzić ale nie musi, zarówno w dieslu jak i benzynie układ wydechowy jest w jakimś celu obliczany, tak jak dolotowy, gazy powinny mieć dobre ujście, nie widziałem by gdzieś za granicami naszego kraju ktokolwiek montował strumienice, po co wydawać kasę na coś co nic nie daje ? nie lepiej kupić na to miejsce dobre pifko i zrobić grilla ?
-
318 tds zapchany katalizator?
Strata kasy, głupota, bezsens, działanie jak magiczne magnetyzery.
-
316i Coupe Stuka w tylnym lewym kole...
Ja wymieniłem te tuleje w dwa dni, miałem urwane też 2 śruby, ciecie od góry spawanie wzmocnień (to akurat prosta sprawa) ale wyjęcie samych tulei... jak chcesz zostawić wózek (tylko go opuszczając) to jest masa roboty by te tuleje w ogóle wyjąć, bez palnika się nie obędzie, piły elektrycznej. Same tuleje to koszt ok 200- 250 zł. - dobrej firmy, nie kupuj zamienników bo akurat w tym miejscu nie opłaca się oszczędzać. a wymienić trzeba 4. Szczerze mówiąc jak miałbym to robić drugi raz samemu (ze znajomym co prawda) to nie podjął bym się tego. Lepszym sposobem jest zdjęcie całego wózka, roboty też bardzo dużo, koszt 350 zł+części. Ostatnio się pytałem z ciekawości, przy okazji warto posprawdzać w jakim stanie są mocowania szpilek (2 szpilki, 2 śruby) bo może warto by wspawać wzmocnienia za jednym zamachem. Warto też posprawdzać inne tuleje i powymieniać jak wózek będzie wyjęty http://img694.imageshack.us/img694/6899/1001612800x600.th.jpg http://img638.imageshack.us/img638/96/43034768.th.jpg http://img29.imageshack.us/img29/8068/1001614800x600.th.jpg http://img822.imageshack.us/img822/8126/1001613800x600.th.jpg
-
318 tds zapchany katalizator?
Jeżeli nie chcesz mieć problemów na przeglądach zamontuj obudowę kata (sama puszka) i zrób przelot.
-
nie mogę znaleźć "jeża"
Więc jedyna opcja to jeszcze w tym miejscu : viewtopic.php?f=15&t=136952
-
nie mogę znaleźć "jeża"
http://img31.imageshack.us/img31/1306/58556245nc1.th.jpg 1,2 śrubki.
-
325td nie zamykający wszystkich drzwi centralny zamek
Wystarczyło użyć opcji wyszukaj. - kable w klapie bagażnika - krańcówki drzwi.
-
nie mogę znaleźć "jeża"
U mnie jeż znajduje się po prawej stronie kolumny kierowniczej na wysokości mieszka zmiany biegów.
-
Bmw E36 316i ~ Coś stuka w kole !!
Na pewno.
-
318ti Falujące obroty przy włączonym wentylatorze
Niedoładowany, nie trzymający napięcia aku lub regulator napięcia.