Treść opublikowana przez AREK1056
-
Zlot KRAKOW
Ja jadę na pewno
-
Zlot KRAKOW
Dobra na czym staneło gdzie się spotykamy bo to już jutro a nie wiem gdzie jechać
-
f22 cyfrowy prędkościomierz
Witam pytanie Czy w ukrytym menu w fxx jest cyfrowy prędkościomierz jesli jest to jak go uruchomić pytam bo będę sciągać ogranicznik prędkości a analogowy jest wyskalowany tylko do 260 km/h Jesli macie jakieś informacje na ten temat to proszę podzielcie się pozdrawiam Ps.A może da się wymienić analog z m4 tam jest do 330 km/h
-
Aspekty użytkowania F3X w kontekście jazdy z dzieckiem
Święte słowa tym trzeba się kierować
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Myśle że tylko przesunęli na wartość 300 km/h ale chodzi mi o to czy miałeś okazje jechać szybciej bo grzesiu T F pytał czy działa bo jesli tak to podjadę też to zrobić
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Sławek daj znać czy działa zdjęcie speedlimitera
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
świetnie a jak odczucia
-
Active Sound Design w 335i
Hej daj cynk gdzie to wyczytałeś chciałbym to odłączyc ale nie chce nic zepsuć
-
Active Sound Design w 335i
różnica jest dość subtelna, ale szczególnie powyżej 4k rpm da się to wyczuć - dźwięk silnika nagle staje się głośniejszy i przy tym jakby bardziej syntetyczny. to bardzo subtelne odczucie, trudne do wychwycenia, przynajmniej dla mnie - nie miałem benzynowej R6 nigdy wcześniej :roll: E39 3.0 r6 to jest klasyka brzmienia rzędówki jak macie okazje to posłuchajcie
-
Zlot KRAKOW
Tyle zachodu pisania organizacji a ty mówisz że się nie pojawisz ,musiało się coś naprawde poważnego stać
-
Arek F22 m235i
Celna uwaga faktycznie nie mruga.
-
Active Sound Design w 335i
jak to gówno odłączyć też to mam a wole naturalny dzwięk r6 jedwabisty piękny.
-
Arek F22 m235i
Jasne że tak problem jest z trakcją do 3 biegu ciągle mieli i traci cenne sekundy opony już tu nic nie dadzą czekam tylko na upały czyli gorący asfalt plus rozgrzane opony myśle że sekunde da sie odjąć
-
Arek F22 m235i
irek mysle ze u ciebie przyrost jest bardziej zauważalny ale tak czy inaczej jest dobrze czekam na lato
-
Arek F22 m235i
Przepraszam nie wiedziałem że jest prywatny ,naprawiłem błąd ...polecam
-
Arek F22 m235i
Wreszcie udało mi się aktywować launch control i nagrać filmik sory za jakość ale robione telefonem z ręki
-
Opinie o silnikach 28i oraz 35i w BMW 2 - porażka czy ok?
Witam na wstępie cieszę sie że ktoś mysli o m235i nie będę sam silnik w tym aucie to poezja brzmi świetnie ciągnie jak szalony jak do tej pory to nie słyszałem nic złego na temat tego silnika,czytam sporo na amerykanskich forach bo tam tego najwiecej same superlatywy. Ja mam przejechane 10tyś w niecałe 5 miesięcy zero problemów spalanie no ja mam ciężką nogę to 12 do 15 litrów Samo auto polecam bardzo
-
Arek F22 m235i
Sławomir chyba masz racje zostane przy michelinach ale może 265 założe tak jak ty masz wybierasz sie na spot do krakowa też wpadne to pogadamy
-
Arek F22 m235i
Ja własnie mam nowe micheliny super sport i nie dają rady
-
Zlot KRAKOW
22.arek1056
-
Arek F22 m235i
Witam co sądzicie o oponach wyścigowych np federal semi slick opinie mają super przyczepnych nie wiem w którą stronę iść czy w stronę szerokości opony co za tym też idzie fajniejszy wygląd z tyłu czy własnie w opony wyścigowe macie jakieś doświadczenia.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
sławomir może do krakowa sie wybierzemy większą grupą ze śląska np z 3 stawów było by fajnie
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
hej ja też robiłem pomiary i kiepsko powiem wprost zero przyczepnosci a opony nowe mysle ze 245/35 18 to zdecydowanie za mało przy mojej mocy to 415hp to min 275 ale tyle chyba nie wejdzie do dwójki co o tym myslicie
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Notować sobie na kartce, na licznych stronach internetowych (np. autocentrum.pl), albo nie zerować komputera przez 10tys km. Miałem na myśli wskazania compa komu by się chciało co trzy dni na kartce pisać spalanie .Masakra jakaś..
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
20l to baaaardzo dużo.... Moje 335i przy pełnym bucie na trasie ( jak ktoś wyjechał i musiałem hamować to pełny but znów do około 220-240kmh ) - 18,5L, a średnio z 25000km mam 12,5 :) Generalnie mam obserwację, że silniki N55 palą więcej od N54. Moje N54 ma zmieniony wydech ( brak tylnych katów ) i wydaję mi się, że dzięki temu również z 0,5l jestem zaoszczędzony na każdą setkę ;) Jak sprawdzić srednie spalanie z ostatnich np 10 tyś