Treść opublikowana przez AREK1056
-
Arek F22 m235i
To było w połowie okrążenia najpierw coś strzeliło a potem komunikat że niebezpieczne przegrzanie silnika ,chłopaki mi powiedzieli że kat się zapchał i w kilka sec potem już było pozamiatane ogólnie przy modyfikacjach kat to problem ale jestem dobrej myśli silnik już w sumie jest upatrzony tylko wymiana i ogień.
-
Arek F22 m235i
Panowie tak wogóle to jak bym wywalił kata i zrobił down-pipe to silnik by chodził dalej jak złoto :duh: a były takie plany
-
Arek F22 m235i
Hej dzwoniłem już jest problem z tymi n55 ja mam najnowszą wersję dużo modyfikacji żeby przeszczepic do mojego auta muszę znalezc identyczny.
-
Arek F22 m235i
Pajacu jeden płacze dlatego że nie mam samochodu sprawnego w środku lata a nie że mnie nie stać .Puknij się w głowe i nie zaśmiecaj mi wątku
-
Arek F22 m235i
Powiem tak bmw polska się na mnie wypieło ale tuner force stanął na wysokosci zadania i zadeklarował pomoc muszę zdobyć silnik i zrobić przeszczep jeśli ktoś ma kontakt z kimś kto ma silnik n55 w dobrym stanie proszę o kontakt Kubik masz rację jak będę miał nowe serce to na pewno wywalę kata i zrobię down pipe i celuję w 450 km Wszystkim którzy mnie wspierają w tej trudnej chwili wielkie dzięki Do zobaczenia za rok
-
Arek F22 m235i
Dostałem mailem
-
Arek F22 m235i
Witam mam parę informacji otóż problem polega na tym że po pierwsze asistance musiało holowac auto to najbliższego aso niestety to OLSZOWSKI poznań i oni zobaczyli sterownik i od razu zrobili po złości rozdmuchali sprawę rozsyłając info do wszystkich aso w polsce i do bmw polska automatycznie cofneli gwarancjię na wszystko co związane z sterownikiem .Mają powód i będą się go trzymać walka w sądzie wydaję się z góry przegrana pozostaje mi znależć silnik i dobrego mechanika co to wszystko ogarnie .Jakieś pomysły co do mechanika?
-
Arek F22 m235i
Więc tak na ostatniej wizycie z serwisie powiedzieli że katalizator do wymiany bo się zużył i nawet go zamówiłi miał być w tym tygodniu no i ten wadliwy katalizator spowodowal przegrzanie silnika i w konsekwencje zblokowanie silnika serwis w poznaniu rozkręcił auto i pierwsze to zauważył dłubanie przy sterowniku i nie dochodząc do tego jaka była przyczyna faktyczna narobił hałasu że koniec z gwarancją
-
Arek F22 m235i
Niestety nie oficjalnie ingerencja w sterownik a faktycznie rozleciał się katalizator i spowodował przegrzanie silnika co nie miało nic wspólnego ze sterownikiem
-
Arek F22 m235i
No i stało się najgorsze silnik padł poważne uszkodzenia Bmw wypieło się na mnie szukam kogoś kto by się podjął naprawy jeśli możecie kogoś polecić to proszę piszcie
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
Dzięki wielkie za imprezkę Dla mnie co prawda skończyło się fatalnie . Efekt taki że silnik się zatarł zblokował i cofneli mi gwarancję muszę naprawiać na własny koszt jest ktoś w stanie polecić kogoś kto da rade ogarnąć taki temat please.
-
Arek F22 m235i
Fajne czasy ale faktycznie IC seria to porażka ja pomimo że nie mam teraz programu tylko sam icek to wyrazńie czuć że idzie ładnie bez zadyszki widzimy się na zlocie :cool2:
-
M235i
:cool2: :cool2: :cool2:
-
2011 F10 535i - Code My Bimmer
Gratki autka szczególnie silnika masz już zrobiony program ? :cool2:
-
Arek F22 m235i
Testowałem i faktycznie po przestawieniu wajchy w bok na każdym trybie podnosi obroty o jakieś 500
-
Arek F22 m235i
Ciekawe nigdy tego nie zauważyłem albo po prostu nie zwracałem na to uwagi ale różnica między komfort a sport jest właśnie tak że trzyma wyżej obroty. Ale potestuje sprawdzę ale jeśli tak jest to pewnie będą to niuanse. :cool2:
-
Arek F22 m235i
Nieprawda, przesunięcie lewarka w bok zmienia pracę skrzyni w każdym trybie. Oczywiście dopóki nie zaczniesz zmieniać manualnie łopatkami, wtedy nie ma to znaczenia. A jakie sa odczucia po przesunieciu lewarka w bok bo ja nie widze zadnych poprostu jak jest na komfort to jest na komfort czy jest w pozycji manualnej czy automatycznej to i tak sa ustawienia komfortowe
-
Arek F22 m235i
W moim aucie są cztery tryby eco ,komfort ,sport ,sport+ dla każdego można przypisać inną mapę w teori bo w praktyce jest to dużo roboty. Co do skrzyni działa ona na każdym trybie inaczej i tak na eco zmienia biegi bardzo płynnie powoli i już przy 1300 obrotów na komforcie lekko szybciej bez ociągania ale wciąż delikatnie ,na sporcie wbija bardzo szybko i trzyma obroty koło 3 tyś Na sport + wbija brutalnie biegi z wyrażnym kopnięciem i w trybie automatycznym nie zmienia biegu na wyższy nawet przy 7 tyś w praktyce w zakręcie możesz trzymać do momentu wyjścia z zakrętu i dopiero potem zmienić łopatką na wyższy aha jeszcze jedno na sport + nie ma 8 biegu przesunięcie skrzyni w bok niczego nie zmienia w ustawieniach jedynie umożliwia zmianę biegów manualnie i pozwala uruchomić LC
-
Zlot BMW Klubu Polska 2016 2.07.2016 Bednary
grill 1. Wlodi 2. Vale46 3. stuffman z osobą towarzyszącą :D 4. Randall + osoba towarzysząca :D 5. Kokos3333 +osoba towarzysząca :D 6 .arek1056
-
Arek F22 m235i
Czyli za bardzo nie poczułeś tych 50 km mniej? przy tej mocy 50 koni jest słabo wyczuwalne ale mnie od razu coś nie pasowalo najgorsze jest to że tuner jest na urlopie i nie zdążę na zlot podnieść mocy
-
Arek F22 m235i
dokładnie tak ale przy strojeniu wydajność coolera pozwala bardziej podkręcić moc
-
Arek F22 m235i
Wiem Wiem kiedyś to będzie klasyk myślałem nad tym żeby zostawić serię na komfort a na sport+ zrobić 400+ i używać tylko sporadycznie . G-power robi ci tylko program czy zegary do 330 też bo słyszałem że jest taka opcja plus zdjęcie kagańca :cool2:
-
Arek F22 m235i
No i ICEK siedzi w aucie .test hamownia a tu zonk koni mniej. Okazało się że w serwisie podpieli pod aktualizacje i ściągneło mi mapy orginalne teraz mam serię +23 koni z coolera czyli 347 koni i 503 nm ale tuner zostawił kopię postroimy i będzie ok 420 koników :mrgreen:
-
BMW e81 120d łabikowa becia
Trzy drzwiowa zawsze będzie wyglądać fajnie gratki.
-
Arek F22 m235i
Super cieszę się i nie mogę się doczekać zakładaj galerię :cool2: