Treść opublikowana przez pawel_e81
-
e60 520d parujaca lampa
Panowie jest problem !! Parowała, parowała, ale i odparowywała. Teraz mam już na prawdę dużo wilgoci w lampie ( nie jest zaparowana tylko ma już dużo dużych kropel wody ) Znacie kogoś, kto mi taką lampe zregeneruje ?? Dodam, że 2 lata temu wymieniali mi w Bawarii dekiel od Xenonu, bo miał pourywane zaczepy. Wygląda, że ten nowy jest OK, ale lampa już tak mocno zaparowała, że boje się o awarie. Chodzi o lampe xenon w E60 LCI
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Czy bliżej czerwca jak już będę bardziej znał plan na wakacje będzie się można jeszcze dopisać :) ?
-
Irytujące BMW E90 (320i 2005 150KM) - czy tak ma być?
U mnie w E92 stukała maglownica. A auto miało ok. 115tys km.
-
[E87] 120d LCI - nie działa funkcja Auto Start/Stop
U mnie jak przestało działać Auto S/S z powodu już słabnącego akumulatora nie pojawiał mi się żaden błąd podczas odpalania auta. Także przyczyna musi być inna niż akumulator jeśli pojawia się komunikat o "failure"
-
Sterownik śiwc żarowych 123D
Wyślij najlepiej do naprawy i będziesz miał problem z głowy na lata... Poszukaj na forum gdzie naprawiają, bo to podobno lepsze rozwiązanie od kupna nowego.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Da rade wcisnąć bez najmniejszego problemu. Kup sobie najlepiej 20mm na przód, na tył 25mm dystanse i będzie malinka !! :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Ale ty kolego w 320si masz całkowicie inną konfiguracje felg... Szersze przody i inne ET.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Od bidy może być. Mam dokładnie te koła w E81. Problem jest później znów kupić nówki 205/45, bo chyba produkuje je tylko właśnie Goodyear w modelu NCT5 RSC. Musisz jedynie pamiętać, że do E81 felgi miały inne ET. Felgi, z aukcji to felgi z 1er i mają 7,5" i 8,5" szerokości i odpowiednio ET49 i ET 52, a do E90 produkowali te same felgi w konfiguracji 8" i 8,5" oraz ET34 i ET 37. Więc przydałoby się dać dystanse po 15mm i będzie git !
-
[E92] Lampy Tylne Lift LCI złącze
Odpowiednie lampy do E92 już mam, także to z głowy. 61122181307 - ten zestaw umożliwi mi podłączenie wszystkich 4ech lamp ? EDIT; Według REALOEM odpowiedź brzmi TAK, proszę o potwierdzenie. Przepraszam, że tak drąże, ale podobno jeden nr części to kable do lamp zewnętrznych, a drugi nr cześci to kable to lamp w klape i już sam nie wiem. Podobno jeżeli chodzi o lampy w klapę to wystarczy zamienić miejscami jeden lub dwa piny i jest po kłopocie, tylko pytanie czy te zestawy przyłączeniowe to 4x kabel, czy 2xkabel i trzeba kupić i to za 350 i 180. Jaki jest orientacyjny koszt kodowania takiego modułu ? EDIT: Widzę PRMAX, że jesteś z Wawy, więc na pewno zgłoszę się do Ciebie w tej materii :) Z góry dziękuje za odpowiedź, myślę, że jak ktoś mi odpowie na te pytania to już WSZYSTKO będzie jasne i klarowne jeśli chodzi o przejście w E92 na oświetlenie LCI z tyłu.
-
[E92] Lampy Tylne Lift LCI złącze
Odświeżam temat. Mam już komplet 4x lampa na tył od E92 LCI, chce to założyć do E92 2007. 1. Wystarczą same adaptery czy kodowanie jest wymagane ? 2. Czym się różnią części 61122181307 i 61122181311 ?? Którą powinienem kupić ? Proszę jeszcze raz kogoś, aby rzetelnie napisał co trzeba zrobić, żeby wszystko działało LUX, bo już się trochę pogubiłem... Ma ktoś może jakieś Do It Yourself jak wymienić te lampki samodzielnie w E92 ?? Pozdrawiam
-
Grupowy Chiptunning z woj. łódzkiego
Ewentualnie jestem zainteresowany :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
http://allegro.pl/bmw-1-e81-e87-felgi-m-pakiet-17-cali-oryginal-i3996727719.html weź sobie m-pakietowe ;)
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
ile za 51122159174 ?
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Podaj numer z ASO bo do E92 było wiele dyfuzorów, z tego co wiem to raczej tak, w razie pytań pisz na priv. Nr: 51122159174
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
Co Ty chcesz wymieniać? Jak masz termostat dobry. Ja mam jeszcze dobry, ale ma już 7 lat i na pewno auto by się szybciej grzało jakbym wymienił. Ale nie wymieniam w najbliższym czasie na pewno.
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
U mnie dziś dobiło do 90stopni po 13km jazdy, termostat oryginalny, auto z 08.2007. 320d N47 Myślę, że jakbym go wymienił byłoby lepiej, ale w sumie jest jeszcze dobry. Nightsabes777, masz na 100% termostat/termostaty do wymiany.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
A możesz sprawdzić dla mnie dyfuzor performance do tylnego zderzaka E92 M-Pakiet ? Wersja przed liftem. I czy honoruje ten sprzedawca NIP unijny i wystawi fakture bez VAT ?
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Komp nie wyrzuca żadnych błedów. Korekty na wtryskach max 0,6
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Wypaliłem już bak, który wlałem w zeszłym tygodniu razem z VALVOLINE VPS SynPower do czyszczenia wtrysków i chyba troszkę pomogło :) Choć narazie nie ma mrozów to przy +2 lepiej zachowuje się po odpaleniu niż wcześniej jak odpalałem po nocy w garażu w +12/+14 Obserwuję dalej, na razie do majstra żadnego nie zawożę :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wszystko normalnie wygląda, auto z tymi oponami wyjechało z fabryki. Jest leciutki naciąg, ale wszystko w normie !
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205/45/18 225/40/18 Felgi S216, 7,5" przód, 8,5" tył. Z tego co zerkałem rozmiar 205/45/18 jest słabo dostępny, ale opona idealna do E81, bo 205 nie ciągnie w ogóle w koleinach i się bardzo fajnie tym jeździ.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
205 bedzie ok - tak wyjezdzaly kiedys e87 z fabryki (na 7,5 cala) 225 bedzie naciagniete - lepsze by bylo 245 Ja mam taki zestaw na E81 i jest lux. Ori z fabryki tak wyszło.
-
Z czego wynika różnica w osiągach przed i po lifcie 530d
Mmmm, kolejny argument za F10 LCI, a nie pre LCI :) :cool2:
-
Z czego wynika różnica w osiągach przed i po lifcie 530d
Launch Control w ZF 8 biegów ?
-
Akumulator e90 320d 177 km
W takim razie Bosch S6 będzie odpowiedni, myślałem, że to jeszcze klasyczny akumulator :oops: