Treść opublikowana przez pawel_e81
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wywala mi ostrzeżenie przed wirusem... Film od Adama super !!
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Najciekawsze jest to, że na obu osiach masz złe opony... Nie masz błędu DSC ( kontrola trakcji i stabilności ) ? Ja bym bez dwóch zdań zrobił z tym porządek.. Tył ma mniejszą średnice koła, a przód większą średnice koła niż seria, totalny bałagan.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
No to ostry misz masz, sprawdz jeszcze raz te rozmiary, bo to się kupy nie trzyma... Dla 17" - 205/50/17 225/45/17 Dla 18" - 205/45/18 225/40/18 - taki zestaw mam u siebie
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
To ja na filmie nr 1 :) Jedna uwaga, to M3 E92 to była seria. Wygrałem wtedy :D Waldek miał tylko G Powera z tego co kojarze :) Zacnie sobie dawało rade to Twoje 330d++ Kacpercio :) Pozdrawiam !! P.S Zobaczcie sobie nowy Tor Jastrząb koło Radomia, bardzo fajny obiekt ! ( https://www.facebook.com/torjastrzab?fref=ts )
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Mega pozytywnie spędzony dzień ! Dzięki za tę zabawę, było zacnie !! :cool2:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
właśnie mi przyszły oponki na tył od użytkownika przemek530d ( jeszcze raz dziękuje ) Jadę założyć i jutro upalamy :))))) P.S Będę 335i
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
A do kiedy trzeba wpłacić pozostałą stówkę :) ? Pozdr
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
http://www.ebay.de/itm/RACE-POWER-KIT-Downpipe-High-performance-Ladeluftkuhler-BMW-135i-335i-/271499760465?pt=DE_Autoteile&hash=item3f36a59351 Opinie ?? :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ktoś chętny się złapać teraz w Warszawie, pogadać ? Mam czas do 21:30 335i E92
-
325d e92 hałas wiatru
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=701279
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
Z tego co ja się dowiadywałem to właśnie można dołożyć do zwykłych foteli, a do sportowych jest problem...
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Co do opon to mam informacje dla osób, które nie były w Ułężu. Asfalt jak bardzo, bardzo mocno chropowaty i zjada opony w mgnieniu oka. Zapalenie tyłu w moim E36 powoduje na Ułężu od razu kłęby dymu, a to tylko 2.5L !! Co nie ma w ogóle miejsca na kostce, normalnym asfalcie, rondach itp ;) Dla osób chcących iść pełnym ogniem na próbie czasowej, a mających ładne dobre opony sugeruje zakup czegoś typowo na tor ;)
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
No właśnie ! Każdy niby chwali Wagnera, a nie jest kolorowo ! Szkoda wydać ponad "dwójke" na cooler i nic z tego nie mieć... Prośba: Może ktoś wrzucić porównanie tych coolerów tutaj ? Mi już przekroczyło liczbę odwiedzin i musiałbym się zarejestrować na tamtym forum... Pozdr
-
E92 335i...jaki Intercooler by podnieść optymalnie moc?
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0CE4QFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.germanboost.com%2Fshowthread.php%3F48051-Intercooler-Comparison-(BMW-Stock-vs-Wagner-EVO1-vs-HPF-vs-Mosselman)%2Fpage5&ei=9fijU6qtCbLY7Aa3zIHoCw&usg=AFQjCNE-blfWDyJtiiElvLs3T60C2oZTMw&sig2=sIW3jU63s9hL7NPRu0OcMw&bvm=bv.69411363,d.ZGU A co powiecie na to ? Tutaj Wagner wypada blado... Mosselmann to koszt 940EUR bez VAT w Holandii razem z wysyłką do PL Wagnera można kupić za lekko ponad "dwójkę" MGM ?? - za chwile tam zadzwonie ;) Dzielcie się proszę swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o coolery ;)
-
[Retrofit] Dołożenie podgrzewania do foteli sportowych
Witajcie, Można dorzucić grzanie do foteli sportowych ? Ktoś już to robił, ktoś kogoś poleca ? Czy jedynie wymiana stołków... ? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam
-
Akcja serwisowa E92 335i ??
Podbijam temat. Ktoś ma więcej informacji w tym temacie :) ?
-
[E92] Zawieszenie M preLCI vs LCI
Na pewno nie chodzi o rozklekotanie... 335i LCI, którymi jeździłem miały ponad 100kkm przebiegu. A jedną przedliftówke miałem od 15kkm do 140kkm, teraz mam 53kkm... także żadne rozklekotanie !!! Zawieszenie pracuje zuuuupełnie inaczej jeśli chodzi o akustykę.
-
[E92] Zawieszenie M preLCI vs LCI
Może uda się w weekend :) W takim razie jak zgłębię temat to na pewno się podzielę :)
-
F11 535xd M-Sport
Pięknie !! Dołączam się do pytania o tablice. Przyklejona na taśmę 3M :) ? Jeśli tak to podaj model taśmy, chętnie bym tak zrobił u siebie na tylnej klapie w E92. Miłego weekendu !! :)
-
[E92] Zawieszenie M preLCI vs LCI
Myślę, że niektóre elementy w E92 to inna historia niż E90. Mam już drugie przedliftowe E92 i jeździłem dwoma poliftowymi E92. Różnica jest kolosalna, a moje zawieszenie jest w stanie idealnym. Zawieszenie poliftowe jest dużo dużo cichsze, przenosi mniej stuków. Może i w E92 preLCI jest zawieszenie jak w E90 LCI, ale poliftowe E92 to jeszcze inna bajka.
-
[E92] Uszczelki drzwi, szumy przy wysokich prędkościach
Dzięki za linka ! Trzeba to przetestować :) Zanim zrobiłeś przyciemnianie prędkości rzędu 250kmh nie powodowały wdzierania się powietrza ? Szukam takiego efektu :)
-
[E92] Uszczelki drzwi, szumy przy wysokich prędkościach
Cześć Panowie, Powyżej 180 w moim E92 robi się nagle bardzo głośno, chyba puszcza uszczelka przy szybie. Jakie jest rozwiązanie, żeby można było sobie lecieć 220-250kmh bez wdzierania się powietrza z zewnątrz ? Wymiana uszczelek ? Regulacja drzwi ? W poprzednim E92 puszczało mi powyżej 200 w drzwiach pasażera, teraz mi puszcza koło 180 w drzwiach kierowcy... Muszę to naprawić !!! :)
-
[E92] Zawieszenie M preLCI vs LCI
Nikt nic ? :(
-
[E92] Zawieszenie M preLCI vs LCI
Hej, wiem, że podobny temat był poruszany, ale chodzi mi o konkretnie zawieszenie M w nadwoziu E92 W LCI zawieszenie pracuje wyraźnie ciszej i przyjemniej niż w moim 2007 Czy ktoś już zbadał lub mógłby zbadać jakie są dokładnie różnice i co ewentualnie możnaby wymienić w zawieszeniu przedliftowym, aby zbliżyć się reserowaniem do poziomu LCI ? Bardzo mi zależy na zgłębieniu tego tematu. pozdrawiam
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Mogę prosić o info gdzie zdobędę takie końcówki wydechów :) ? Dzięki !!