Treść opublikowana przez JohnnyBravo
-
e46 330d WBABV91070PJ84631
JohnnyBravo odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo cóż :) auto prosto z wehikułu czasu :cool2: dwa lata różnicy to już nowe standardy :cool2: zdjęcia tragicznej jakości a mimo to widać: -emblemat maska do wymiany -wgniotki: drzwi kierowcy, błotnik przód, tył pod lampą -obite oba zderzaki przebieg :cool2: a ja się dziwię że mojego nikt nie chce kupić jak same takie okazje z 2005 roku :mad2: :duh:
-
e46 330d WBABV91070PJ84631
JohnnyBravo odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażArt. Wartość Numer podwozia WBABV91070PJ84631 Kod typu BV91 Typ 330CD (EUR) Typoszereg E E46 (2FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji COUPE Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik M57/TU Pojemność skokowa 3.00 Moc 150 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW) Data prod. 2003-05-16 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S787A M LM RAEDER DOPPELSP. 135 M/MISCHB. Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135 S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
Też jakiś czas temu miałem fantazje odnośnie mojego auta właśnie na tych BBS-ach :wink: :cool2: Natomiast te ASA już widziałem na 2-3 BMW i chyba zbyt mocno rzucają się w oczy. Osobiście wolałbym coś z palety BMW by zachować oryginalny charakter auta :wink:
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
JohnnyBravo odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhehehehehehehehehe 146000km i obszywana kierownica :mad2: :cool2: :norty: :duh: Nie szkoda Ci czasu i pieniędzy na oglądanie takich okazji? :roll: :wink:
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
JohnnyBravo odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem z czego tak się śmiejesz :roll: wszyscy od początku tego wątku dawali Ci do zrozumienia że to auto będzie właśnie tego typu, a Ty mimo to nie pierwszy i nie ostatni zmarnowałeś czas i pieniądze na oględziny :cool2: Takie "okazje" zawsze poprawiają mi humor bo wiem, że mam jednak porządne auto :cool2:
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
JohnnyBravo odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo w sumie racja :wink: zawsze trzeba mieć jakiś punkt odniesienia. Choć niewielkie doświadczenie motoryzacyjne by nie dać sobie wcisnąć kitu. Zauważyłem że jak dzwonię do sprzedawcy i zadaję konkretniejsze pytania, proszę o dokładne zdjęcia to bardzo często jestem spławiany :wink: ciekawe czemu :roll:
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
JohnnyBravo odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsam sobie odpowiedziałeś w kwestii przebiegu :wink: od siebie mogę dodać, że widziałem 4 lata temu jak poszukiwałem auta dla siebie egzemplarze ze środkiem w porównywalnym stanie do mojego i już wówczas miały ok 300000km. Wnętrze jest odzwierciedleniem pokonanych kilometrów, ale także charakteru jazdy/długości odcinków itp. Tutaj mamy małą benzynę, więc raczej nie jeździł w kółko po autostradzie, ale 179tkm też raczej nie ma :wink: Spalanie jest zawsze wielką niewiadomą do czasu aż sam zalejesz kilka razy do pełna i dokładnie je wyliczysz. Też mógłbym mówić zainteresowanym, że moje auto pali w trasie 3,8 natomiast w mieście ok 6 i wcale bym nie skłamał bo komputer wskazuje właśnie takie wartości :cool2:
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
JohnnyBravo odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKomputer zwykle kłamie :norty:, więc warto porównać spalanie komputerowe z tym rzeczywistym wyliczonym po tankowaniu do pełna. Realny przebieg tego auta to raczej wielka zagadka :wink: moje e46 jest 2 miesiące starsze i ma 18000km mniejszy przebieg za to kierownica i gałka są w zupełnie innym stanie ;) możesz sobie zerknąć na poniższy link z galerią by mieć porównanie do tego co widziałeś podczas oględzin :wink:
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
Bardzo eleganckie auto :cool2: Podobnie jak kolega zauważyłem że przód stoi zdecydowanie za wysoko, trzeba by to sprawdzić :wink: Te felgi zawsze bardzo mi się podobały i według mnie świetnie będą nadawały się na koła zimowe, natomiast obecnie założone opony wyglądają na zdecydowanie zbyt wysokie Wnętrze i wyposażenie mniam :wink: :cool2: Teraz tylko dbać i cieszyć się z posiadania bardzo ciekawego egzemplarza :cool2:
-
E46 318Ci 2004, Rzeszów WBABD91080PK62191
JohnnyBravo odpowiedział(a) na matek177 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jest bardzo niska, więc raczej tak
-
E65 745i 2002, Namysłów WBAGL61050DM56556
JohnnyBravo odpowiedział(a) na Dejw123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZasadniczo wydaje mi się że sprzedaż jakiegokolwiek kilkunastoletniego auta wyższej klasy graniczy z cudem. Często przeglądam ogłoszenia np. mb w215 i te auta stoją na sprzedaż miesiącami, a wręcz latami. Odwiedzin ogłoszeń tysiące tylko co z tego skoro większość osób to typowi oglądacze :wink: Kolejną ciekawostką są średnie ceny na dane modele. 5er potrafi być droższe niż 7er, a 3er niż 5er. Mowa oczywiście o porównywalnych rocznikach, czyli różnica 1-2 lata (dla mnie to żadna różnica czy auto ma 9-10czy 11lat- tak czy siak jest stare :wink: ), a różnice w cenach 2-3tysiące. I bądź tu człowieku mądry :wink: To samo dotyczy mercedesa: S klasy bywają tańsze od E klas, a C klasy mogą być droższe niż S :roll: Oczywiście odnoszę się do średnich cen allegrowych :wink: Ludzie boją się kosztów. Nie wiem jak wygląda w praktyce utrzymanie takiego auta (7er), z pewnością jest droższe niż w przypadku 3er,5er ale czy aż na tyle? Pomijam spalanie
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
JohnnyBravo odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcałe wnętrze wymienione więc przebieg można sobie zgadywać :cool2:
-
bmw e46 n46 vmax
tylko się nie zabij i nikogo innego przy okazji :cool2: przy takich prędkościach ogromne znaczenie wiatr
-
E65 745i 2002, Namysłów WBAGL61050DM56556
JohnnyBravo odpowiedział(a) na Dejw123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNatomiast mi automatycznie gęba się cieszy jak widzę takie zadbane autko niezależnie od koloru :cool2: Na ulicach same szaraki :| przydałoby się więcej aut w kolorze zieleni czy bordo :cool2: Wracając do omawianego egzemplarza moim zdaniem to taki przeciętniak i tyle ;) Koła pomalowane, kwestia gustu, według mnie bezguście :wink: a i tak już farba odłazi przy oponach. Takie auta najlepiej wyglądają jak są czyściutkie, zadbane i w oryginalnym stanie jak najbardziej zbliżonym do prospektowego :cool2: Jasne wnętrza zasadniczo kierowane są do osób które lubują się w czystości, tutaj wnętrze zupełnie do mnie nie przemawia, a kierownica jest wręcz obrzydliwa :| Rozumiem że ktoś może mieć szorstkie łapki i tak to się kończy, jednak te auto jest warte sporo kasy, więc wypadałoby taką kierownicę wymienić na taką we w miarę normalnym stanie. Dobijają mnie ogłoszenia gdzie mamy rozprutą kierownicę, gałkę, a w treści sprzedający rozpisuje się o idealnym stanie samochodu :| Podsumowując: według mnie przeciętniak, ale to Tobie ma się podobać, więc zacząłbym od uzyskania 30-40 porządnych zdjęć, jeżeli to Ci się nie uda nie warto jechać :wink:
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
JohnnyBravo odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKsiążka, czy inne dokumenty mają być potwierdzeniem realnego stanu danego auta, a nie jego wyznacznikiem. Oglądałem 4 lata temu podobny egzemplarz tyle że touring. Sam silnik powinien być ledwo słyszalny nawet przy otwartej masce. Osobiście byłem oczarowany, tylko co z tego skoro reszta auta była przeciętna :roll: Wsłuchaj się w jego prace, sprawdź gdzie łapie sprzęgło, wybadał całe wyposażenie. Takie egzemplarze nie są tanie bez powodu. Na żywo będą teksty typu "no ja tam nie wiem może i było coś robione", "sam pan wie ile takie porządne auta kosztują w Niemczech" albo " idealny jak na 12latka" itp. :cool2: Dwa dni temu oglądałem znacznie droższego mercedesa :cool2: idealny, bezwypadkowy!!!, nowe opony, 247tkm, wszystko sprawne. Na żywo malowane ok 70% auta, sporo plam, jakieś palące kontrolki, zacinająca się klapa, opony to nowe używki w mizernym stanie, przebieg 10tkm większy, krzywe zawieszenie, kłamstwo odnośnie pierwszej rejestracji :cool2: to wszystko po 10min pobieżnego oglądania :wink: Po co było kłamać? i marnować mój czas i swój? :roll:
-
Piękne czarne BMW 320d [VIN:KV80975]
JohnnyBravo odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak na szybko: dość mocno krzywy przód, wycieraczka pasażera leży zdecydowanie za wysoko, popękany podłokietnik, ori dywaniki welurowe pewnie wcięło :wink: Wyposażenie podstawowe, ale to widzisz sam :wink: Kierownica obszyta :roll: -bardzo szybko jak na 215000km , gałka plastikowa, mieszek z ceraty, listwy wewnętrzne plastikowe. Odświeżacz powietrza nie wróży przyjemnej atmosfery w aucie :wink:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
JohnnyBravo odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażuszkodzenia tyłu na zdjęciach mnie nie martwią przy tej cenie, natomiast zastanawiający jest brak przednich małych migaczy, przełożona tapicerka, wcięło także podgrzewanie foteli, gałka jakoś dziwnie wysoka :wink: jak dla mnie dość dużo tych niewiadomych. Na żywo pewnie jeszcze coś by się znalazło :wink: Kupiec musi być świadomy, więc dobrze że sprzedawca udostępnia vin i zdjęcia
-
e46! 3.0D! 219 KM! VIN -WBAAP91040JH85717
JohnnyBravo odpowiedział(a) na Lukas2z107 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko zależy czego Ty oczekujesz po aucie. Ten egzemplarz jest już bardzo mocno wyeksploatowany, widać to choćby po tylnej kanapie i kierownicy, która i tak pochodzi z e39 :wink:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
JohnnyBravo odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbrakuje bocznych małych kierunkowskazów :wink: i z tego co widzę podgrzewania foteli
-
BMW e46 320d 150km 6-biegów Sport [VIN:WBAAS71070PM82413]
JohnnyBravo odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpytaj po co wciska kit z jakimś "sport edition" skoro auto to zwykły golas, spytaj także po co i przy jakiej okazji ktoś pomalował wszystkie listwy zewnętrzne :roll: o te nowe turbo też możesz spytać, bo jak dobrze pamiętam nowe z wymianą kosztuje tyle co mniej więcej 1/5 ceny tego auta wczoraj oglądałem mercedesa gdzie "nowe opony zimowe" były nowo kupionymi starymi używkami z bieżnikiem 4mm :mad2: czyli jak na gumy zimowe już skończone :duh:
-
E46 320D Lifestyle Edition
Jeden z forumowiczów zwrócił mi uwagę na to, że kolor auta na zdjęciach na dachu galerii handlowej nie wygląda za ciekawie :| Faktycznie mój ojciec od razu stwierdził że na tych zdjęciach auto wygląda jakby było całe zakurzone... a ja cieszyłem się że jest optymalne zmiękczone światło by dokładnie ukazać całą karoserię :mad2: Mój błąd i brak doświadczenia handlarskiego :| Poniżej dzisiejsze zdjęcie ukazujące bardziej obrazowo kolor lakieru, a także przykładowe foto jak te auto mogłoby wyglądać z większymi kołami i obniżonym zawieszeniem :wink:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
za 120000zł to trochę dużo :norty: jak za 12000zł to jasne że warto, ja za swojego chce 2x tyle :shock: :D więc jakby nie patrzeć okazja :cool2:
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
JohnnyBravo odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko jest kwestią gustu. Osobiście po zakupie także miałem takie wizje jak na zdjęciach poniżej, jednak już na standardowym ogumieniu i zawieszeniu czułem ogromne braki komfortu względem poprzedniego mb c124, więc darowałem sobie przeróbki. Teraz jestem z tego zadowolony, bo auto ma 11 lat, a może pochwalić się oryginalnym wyglądem jak z prospektu :cool2: + moje auto w deszczu - zdjęcie ma na celu ukazanie koloru ;)
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
JohnnyBravo odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMnie również poproszono o pobieżne sprawdzenie mazdy 3 za 12000zł. Cena normalna za ten rocznik, przebieg 150k, w ogłoszeniu igła, oryginalny lakier, serwisowany-pełna historia, cud miód i orzeszki :cool2: Można podjechać na stację diagnostyczną :cool2: Na żywo różne opony wszystkie łyse i sparciałe, zaciski, bębny pryśnięte sprejem na srebrno, klocków brak, tarcze zaorane przez zaciski - po jeździe próbnej buchało gorącem. Auto pryśnięte dla odświeżenia po całości, purchelki np. na środku drzwi :roll: , nadkoli itp. nawet się nie czepiałem. Środek podejrzanie zużyty jak na 150k. Historia serwisowa z pierwszych 3 lat... itp. itd. Typowe skrajnie wyeksploatowane na zachodzie auto które tu oferuje się jako te zadbane, serwisowane prosto od Niemca. Oczywiście na bieżąco pokazywałem znajomym co i jak nie gra w aucie. Słuchałem tłumaczeń handlarza z zaciekawieniem, nie dyskutowałem bo tego nie robię nigdy. Podobało mi się jak kluczykiem pokazywał ile tam jest jeszcze klocków.... a ja widziałem że ich po prostu nie ma, skończyły się dawno temu :roll: Zrobiłem swoje, odszedłem od auta. Znajomi rozmawiali z handlarzem jeszcze z 20 min i negocjowali cenę. Zszedł podobno 500zł. Gdyby nie ja jestem przekonany na 100% że kupiliby to auto. Ciekawe jaką flaszkę miał dostać diagnosta na stacji diagnostycznej za pochwalenie auta bez sprawnych hamulców :cool2: P.S. potem sami pojechali i kupili auto :wink: bezwypadkowe, mały przebieg, naprawdę super :wink: Oczywiście musiałem pochwalić bo już nie miałem serca ich dołować... Malowane pół auta, tapicerka przełożona z anglika, skończone sprzęgło, magiel wymienili po tygodniu, a przy liczniku brakujące śrubki :wink: :cool2:
-
E46 320D, 2004, Świętokrzyskie, WBAAS71050FY31655
JohnnyBravo odpowiedział(a) na netsurfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiem szczerze że z tym lakierem jestem zaskoczony :roll: mój ojciec od razu stwierdził że na tych zdjęciach auto wygląda jakby było całe zakurzone... a ja cieszyłem się że jest optymalne zmiękczone światło by dokładnie ukazać całą karoserię :mad2: Mój błąd i brak doświadczenia handlarskiego :| Według mnie kolor to jedna z największych zalet tego auta: mysticblau metallic https://www.google.pl/search?q=bmw+mysticblau&biw=1680&bih=925&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=fnBcVJeNIZThaqfVgZAP&ved=0CCEQsAQ Na początku też miałem plan wymienić listwy, to raptem koszt kilkuset zł, ale bardzo szybko przekonałem się do czarnych. Auto jest takie jak w prospekcie :cool2: Proszę tutaj zdjęcia z małej sesyjki, bardziej kolorowe :wink: