Skocz do zawartości

JohnnyBravo

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JohnnyBravo

  1. No cóż :) auto prosto z wehikułu czasu :cool2: dwa lata różnicy to już nowe standardy :cool2: zdjęcia tragicznej jakości a mimo to widać: -emblemat maska do wymiany -wgniotki: drzwi kierowcy, błotnik przód, tył pod lampą -obite oba zderzaki przebieg :cool2: a ja się dziwię że mojego nikt nie chce kupić jak same takie okazje z 2005 roku :mad2: :duh:
  2. Art. Wartość Numer podwozia WBABV91070PJ84631 Kod typu BV91 Typ 330CD (EUR) Typoszereg E E46 (2FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji COUPE Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik M57/TU Pojemność skokowa 3.00 Moc 150 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW) Data prod. 2003-05-16 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S787A M LM RAEDER DOPPELSP. 135 M/MISCHB. Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135 S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Dummy-SALAPA S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku
  3. Też jakiś czas temu miałem fantazje odnośnie mojego auta właśnie na tych BBS-ach :wink: :cool2: Natomiast te ASA już widziałem na 2-3 BMW i chyba zbyt mocno rzucają się w oczy. Osobiście wolałbym coś z palety BMW by zachować oryginalny charakter auta :wink:
  4. hehehehehehehehehe 146000km i obszywana kierownica :mad2: :cool2: :norty: :duh: Nie szkoda Ci czasu i pieniędzy na oglądanie takich okazji? :roll: :wink:
  5. Nie wiem z czego tak się śmiejesz :roll: wszyscy od początku tego wątku dawali Ci do zrozumienia że to auto będzie właśnie tego typu, a Ty mimo to nie pierwszy i nie ostatni zmarnowałeś czas i pieniądze na oględziny :cool2: Takie "okazje" zawsze poprawiają mi humor bo wiem, że mam jednak porządne auto :cool2:
  6. No w sumie racja :wink: zawsze trzeba mieć jakiś punkt odniesienia. Choć niewielkie doświadczenie motoryzacyjne by nie dać sobie wcisnąć kitu. Zauważyłem że jak dzwonię do sprzedawcy i zadaję konkretniejsze pytania, proszę o dokładne zdjęcia to bardzo często jestem spławiany :wink: ciekawe czemu :roll:
  7. sam sobie odpowiedziałeś w kwestii przebiegu :wink: od siebie mogę dodać, że widziałem 4 lata temu jak poszukiwałem auta dla siebie egzemplarze ze środkiem w porównywalnym stanie do mojego i już wówczas miały ok 300000km. Wnętrze jest odzwierciedleniem pokonanych kilometrów, ale także charakteru jazdy/długości odcinków itp. Tutaj mamy małą benzynę, więc raczej nie jeździł w kółko po autostradzie, ale 179tkm też raczej nie ma :wink: Spalanie jest zawsze wielką niewiadomą do czasu aż sam zalejesz kilka razy do pełna i dokładnie je wyliczysz. Też mógłbym mówić zainteresowanym, że moje auto pali w trasie 3,8 natomiast w mieście ok 6 i wcale bym nie skłamał bo komputer wskazuje właśnie takie wartości :cool2:
  8. Komputer zwykle kłamie :norty:, więc warto porównać spalanie komputerowe z tym rzeczywistym wyliczonym po tankowaniu do pełna. Realny przebieg tego auta to raczej wielka zagadka :wink: moje e46 jest 2 miesiące starsze i ma 18000km mniejszy przebieg za to kierownica i gałka są w zupełnie innym stanie ;) możesz sobie zerknąć na poniższy link z galerią by mieć porównanie do tego co widziałeś podczas oględzin :wink:
  9. Bardzo eleganckie auto :cool2: Podobnie jak kolega zauważyłem że przód stoi zdecydowanie za wysoko, trzeba by to sprawdzić :wink: Te felgi zawsze bardzo mi się podobały i według mnie świetnie będą nadawały się na koła zimowe, natomiast obecnie założone opony wyglądają na zdecydowanie zbyt wysokie Wnętrze i wyposażenie mniam :wink: :cool2: Teraz tylko dbać i cieszyć się z posiadania bardzo ciekawego egzemplarza :cool2:
  10. Zasadniczo wydaje mi się że sprzedaż jakiegokolwiek kilkunastoletniego auta wyższej klasy graniczy z cudem. Często przeglądam ogłoszenia np. mb w215 i te auta stoją na sprzedaż miesiącami, a wręcz latami. Odwiedzin ogłoszeń tysiące tylko co z tego skoro większość osób to typowi oglądacze :wink: Kolejną ciekawostką są średnie ceny na dane modele. 5er potrafi być droższe niż 7er, a 3er niż 5er. Mowa oczywiście o porównywalnych rocznikach, czyli różnica 1-2 lata (dla mnie to żadna różnica czy auto ma 9-10czy 11lat- tak czy siak jest stare :wink: ), a różnice w cenach 2-3tysiące. I bądź tu człowieku mądry :wink: To samo dotyczy mercedesa: S klasy bywają tańsze od E klas, a C klasy mogą być droższe niż S :roll: Oczywiście odnoszę się do średnich cen allegrowych :wink: Ludzie boją się kosztów. Nie wiem jak wygląda w praktyce utrzymanie takiego auta (7er), z pewnością jest droższe niż w przypadku 3er,5er ale czy aż na tyle? Pomijam spalanie
  11. całe wnętrze wymienione więc przebieg można sobie zgadywać :cool2:
  12. JohnnyBravo odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w E46
    tylko się nie zabij i nikogo innego przy okazji :cool2: przy takich prędkościach ogromne znaczenie wiatr
  13. Natomiast mi automatycznie gęba się cieszy jak widzę takie zadbane autko niezależnie od koloru :cool2: Na ulicach same szaraki :| przydałoby się więcej aut w kolorze zieleni czy bordo :cool2: Wracając do omawianego egzemplarza moim zdaniem to taki przeciętniak i tyle ;) Koła pomalowane, kwestia gustu, według mnie bezguście :wink: a i tak już farba odłazi przy oponach. Takie auta najlepiej wyglądają jak są czyściutkie, zadbane i w oryginalnym stanie jak najbardziej zbliżonym do prospektowego :cool2: Jasne wnętrza zasadniczo kierowane są do osób które lubują się w czystości, tutaj wnętrze zupełnie do mnie nie przemawia, a kierownica jest wręcz obrzydliwa :| Rozumiem że ktoś może mieć szorstkie łapki i tak to się kończy, jednak te auto jest warte sporo kasy, więc wypadałoby taką kierownicę wymienić na taką we w miarę normalnym stanie. Dobijają mnie ogłoszenia gdzie mamy rozprutą kierownicę, gałkę, a w treści sprzedający rozpisuje się o idealnym stanie samochodu :| Podsumowując: według mnie przeciętniak, ale to Tobie ma się podobać, więc zacząłbym od uzyskania 30-40 porządnych zdjęć, jeżeli to Ci się nie uda nie warto jechać :wink:
  14. Książka, czy inne dokumenty mają być potwierdzeniem realnego stanu danego auta, a nie jego wyznacznikiem. Oglądałem 4 lata temu podobny egzemplarz tyle że touring. Sam silnik powinien być ledwo słyszalny nawet przy otwartej masce. Osobiście byłem oczarowany, tylko co z tego skoro reszta auta była przeciętna :roll: Wsłuchaj się w jego prace, sprawdź gdzie łapie sprzęgło, wybadał całe wyposażenie. Takie egzemplarze nie są tanie bez powodu. Na żywo będą teksty typu "no ja tam nie wiem może i było coś robione", "sam pan wie ile takie porządne auta kosztują w Niemczech" albo " idealny jak na 12latka" itp. :cool2: Dwa dni temu oglądałem znacznie droższego mercedesa :cool2: idealny, bezwypadkowy!!!, nowe opony, 247tkm, wszystko sprawne. Na żywo malowane ok 70% auta, sporo plam, jakieś palące kontrolki, zacinająca się klapa, opony to nowe używki w mizernym stanie, przebieg 10tkm większy, krzywe zawieszenie, kłamstwo odnośnie pierwszej rejestracji :cool2: to wszystko po 10min pobieżnego oglądania :wink: Po co było kłamać? i marnować mój czas i swój? :roll:
  15. tak na szybko: dość mocno krzywy przód, wycieraczka pasażera leży zdecydowanie za wysoko, popękany podłokietnik, ori dywaniki welurowe pewnie wcięło :wink: Wyposażenie podstawowe, ale to widzisz sam :wink: Kierownica obszyta :roll: -bardzo szybko jak na 215000km , gałka plastikowa, mieszek z ceraty, listwy wewnętrzne plastikowe. Odświeżacz powietrza nie wróży przyjemnej atmosfery w aucie :wink:
  16. uszkodzenia tyłu na zdjęciach mnie nie martwią przy tej cenie, natomiast zastanawiający jest brak przednich małych migaczy, przełożona tapicerka, wcięło także podgrzewanie foteli, gałka jakoś dziwnie wysoka :wink: jak dla mnie dość dużo tych niewiadomych. Na żywo pewnie jeszcze coś by się znalazło :wink: Kupiec musi być świadomy, więc dobrze że sprzedawca udostępnia vin i zdjęcia
  17. Wszystko zależy czego Ty oczekujesz po aucie. Ten egzemplarz jest już bardzo mocno wyeksploatowany, widać to choćby po tylnej kanapie i kierownicy, która i tak pochodzi z e39 :wink:
  18. brakuje bocznych małych kierunkowskazów :wink: i z tego co widzę podgrzewania foteli
  19. Spytaj po co wciska kit z jakimś "sport edition" skoro auto to zwykły golas, spytaj także po co i przy jakiej okazji ktoś pomalował wszystkie listwy zewnętrzne :roll: o te nowe turbo też możesz spytać, bo jak dobrze pamiętam nowe z wymianą kosztuje tyle co mniej więcej 1/5 ceny tego auta wczoraj oglądałem mercedesa gdzie "nowe opony zimowe" były nowo kupionymi starymi używkami z bieżnikiem 4mm :mad2: czyli jak na gumy zimowe już skończone :duh:
  20. Jeden z forumowiczów zwrócił mi uwagę na to, że kolor auta na zdjęciach na dachu galerii handlowej nie wygląda za ciekawie :| Faktycznie mój ojciec od razu stwierdził że na tych zdjęciach auto wygląda jakby było całe zakurzone... a ja cieszyłem się że jest optymalne zmiękczone światło by dokładnie ukazać całą karoserię :mad2: Mój błąd i brak doświadczenia handlarskiego :| Poniżej dzisiejsze zdjęcie ukazujące bardziej obrazowo kolor lakieru, a także przykładowe foto jak te auto mogłoby wyglądać z większymi kołami i obniżonym zawieszeniem :wink:
  21. za 120000zł to trochę dużo :norty: jak za 12000zł to jasne że warto, ja za swojego chce 2x tyle :shock: :D więc jakby nie patrzeć okazja :cool2:
  22. Wszystko jest kwestią gustu. Osobiście po zakupie także miałem takie wizje jak na zdjęciach poniżej, jednak już na standardowym ogumieniu i zawieszeniu czułem ogromne braki komfortu względem poprzedniego mb c124, więc darowałem sobie przeróbki. Teraz jestem z tego zadowolony, bo auto ma 11 lat, a może pochwalić się oryginalnym wyglądem jak z prospektu :cool2: + moje auto w deszczu - zdjęcie ma na celu ukazanie koloru ;)
  23. Mnie również poproszono o pobieżne sprawdzenie mazdy 3 za 12000zł. Cena normalna za ten rocznik, przebieg 150k, w ogłoszeniu igła, oryginalny lakier, serwisowany-pełna historia, cud miód i orzeszki :cool2: Można podjechać na stację diagnostyczną :cool2: Na żywo różne opony wszystkie łyse i sparciałe, zaciski, bębny pryśnięte sprejem na srebrno, klocków brak, tarcze zaorane przez zaciski - po jeździe próbnej buchało gorącem. Auto pryśnięte dla odświeżenia po całości, purchelki np. na środku drzwi :roll: , nadkoli itp. nawet się nie czepiałem. Środek podejrzanie zużyty jak na 150k. Historia serwisowa z pierwszych 3 lat... itp. itd. Typowe skrajnie wyeksploatowane na zachodzie auto które tu oferuje się jako te zadbane, serwisowane prosto od Niemca. Oczywiście na bieżąco pokazywałem znajomym co i jak nie gra w aucie. Słuchałem tłumaczeń handlarza z zaciekawieniem, nie dyskutowałem bo tego nie robię nigdy. Podobało mi się jak kluczykiem pokazywał ile tam jest jeszcze klocków.... a ja widziałem że ich po prostu nie ma, skończyły się dawno temu :roll: Zrobiłem swoje, odszedłem od auta. Znajomi rozmawiali z handlarzem jeszcze z 20 min i negocjowali cenę. Zszedł podobno 500zł. Gdyby nie ja jestem przekonany na 100% że kupiliby to auto. Ciekawe jaką flaszkę miał dostać diagnosta na stacji diagnostycznej za pochwalenie auta bez sprawnych hamulców :cool2: P.S. potem sami pojechali i kupili auto :wink: bezwypadkowe, mały przebieg, naprawdę super :wink: Oczywiście musiałem pochwalić bo już nie miałem serca ich dołować... Malowane pół auta, tapicerka przełożona z anglika, skończone sprzęgło, magiel wymienili po tygodniu, a przy liczniku brakujące śrubki :wink: :cool2:
  24. Powiem szczerze że z tym lakierem jestem zaskoczony :roll: mój ojciec od razu stwierdził że na tych zdjęciach auto wygląda jakby było całe zakurzone... a ja cieszyłem się że jest optymalne zmiękczone światło by dokładnie ukazać całą karoserię :mad2: Mój błąd i brak doświadczenia handlarskiego :| Według mnie kolor to jedna z największych zalet tego auta: mysticblau metallic https://www.google.pl/search?q=bmw+mysticblau&biw=1680&bih=925&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=fnBcVJeNIZThaqfVgZAP&ved=0CCEQsAQ Na początku też miałem plan wymienić listwy, to raptem koszt kilkuset zł, ale bardzo szybko przekonałem się do czarnych. Auto jest takie jak w prospekcie :cool2: Proszę tutaj zdjęcia z małej sesyjki, bardziej kolorowe :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.