Treść opublikowana przez norbi_1221
-
schowek zatrzaśnięty! pomocy!
Płaska setka w ręke. Wkładasz do samego końca, i manipulujesz aż dojdziesz do senda sprawy :wink:
-
OBC IV E32 750i
Witam. Wiem że jest pełno instrukcij obsługi OBC IV, ale mam następujący problem. Wyjeżdzam z parkingu, wciskam ''VERB'' pokazuje 39,9 wciskam ''S/R'' pokazuje 00,0 , a za chwile pokaże 39,9 . O co w tym biega ?
-
[e38]po zmianie fotela kierowcy świeci się kontorlka AIRBAG
Mata w fotelu , też za to odpowiada.
-
Montaż anteny Rekin
Ja montowałem w E32 730iA. Pod podsufitowką, az do słupka, innego wyjście nie ma ....
-
Moje bmw E65 745i oraz E38 730I
Śliczne masz te autka :) Masz zdięcia E32 750i ? :D
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
sobie mozecie robic krzywdę tylko z dala od normalnych i niewinnych ludzi otoz to tak myslimy ze jezdzisz 150 po lodzi jestes taki bohater nie mowie ze sam jestem swiety bo zdarza mi sie dwie paki przyciac przez 500 metrow ale to motorem co ma do tylu tyle co auto do setki i to jak jestem pewien ze nic nie ma w okolicy nie warto kusic losu bo zawsze sie udaje kiedys sie moze nie udac wtedy szkoda tylko niewinnych Ja sobie jeżdze na Włokniarzy , to cześto przyciskam . A w tych naszych korkach rannych , to nawet 50tkę nie wyciągniesz :lol:
-
BMW e32 z silnikiem e23
Mam 730iA E32 od 2010 roku, silnik ma przejechane 350 tyś i nadal jeżdzi świetnie, nie zgodze się że jest awaryjne. Może nie umieli serwisować ? Ja wymieniam olej cześciej 1000km niż zaleca producent , i nadal chula jak należy. A ty zmieniłeś bo awaryjny jest ? :norty:
-
Łódzkie
Zna ktoś serwis w Łodzi na Krzemienckiej 2 ?
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Hahahahah :mrgreen: :mrgreen: Ten francuz założe się ze nie da rady . I co myślicie że nie jeżdze 150 km/h po Łodzi ? :mrgreen:
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Zgadza się :D
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Przesiadł się z renówki do luksusowej limuzyny z największym silnikiem dedykowanym dla BMW , i zaśmieca forum bzdetami. Ja osobiście mam z ciebie beka i ubaw na maksa :mrgreen: 750i to samochód dla meżczyżny co ma jaja i po miescie pędzie 150 km/h . :mrgreen: :mrgreen: :D :8)
-
ikona ASC
Gdzieś się tam dowiedziałem że ASC bez T ( przychamowanie kół ) Pali się przycisk , przed liftem. Z ASC+T tak jak jest u mnie w e32 750i, kontrola trakcij wyłączona , wieżdzam na lód i zaczyna migać kontrolka na zegarach ASC. Nie wiem ile w tym prawdy, ale konstruktorzy z Monachium w E32 robili cuda :D
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
Szkoda że tacy ludzie psują imienie tej marki :norty: Walnij w drzewo i zobacz czy przeżyłeś :cool2:
-
Sonda lambda a kasowanie błedów ?
Tak czy nie ...?
-
Sonda lambda a kasowanie błedów ?
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak podłącze pod kompa, to mi usunie błedy np. otwarta klapa, drzwi itp?
-
Plastik przy lewarku zmiany biegów
Na allegro tego nie dostane ?
-
Sonda lambda a kasowanie błedów ?
Ile taka opcja może kosztować ?
-
ikona ASC
Tak są dwie diody. Jedna podswietla napis ASC na czerwono , a druga zieloną diode.
-
Sonda lambda a kasowanie błedów ?
Błedu nie kasowałem. Kupiłem sondy i założyli w warsztacie BMW na Wydawniczej 5, powiedzieli że jak będzie dobrze, to komp przyjoł, jeżeli nie to mam przyjechać na kasacie błedów. Dlatego pytam czy po założeniu sond kasuje się błąd czy co ?
-
Sonda lambda a kasowanie błedów ?
Witam. Jakiś czas temu wymieniłem sondy lambdy, robiłem reset DME, ale to nie pomogło, odpinałem aku. Ale pomogło na 2 tyg, obroty są dobrze. Co teraz? trzeba jechać na komputer diagnostyczny za skasowanie błedu sondy ? I ile taka diagnoza kosztuje ?
-
BMW e32 z silnikiem e23
Spokojnie i jakie komputery ? :mrgreen: Naucz się czytać ze zrozumieniem, ja już się nauczyłem :mrgreen:
-
BMW e32 z silnikiem e23
Awaryjne są m30 ? to kpiny. Jeżeli twoim zdaniem awaryjne jest M30, to pomyśl o V8 :wink:
-
Plastik przy lewarku zmiany biegów
Chodzi mi dokładnie o to: http://imageshack.us/a/img201/2667/prnd321.jpg
-
Lampy tył 730i
Z szkalnym szyberdachem w E32 się nie spotkałem. Ale wiem jedno, że z e34 pasuje do e32 szyberdach. Sam miałem e34 525 TDS, w dość bogatej opcii individual. Miałem taki szyberdach , wiem że pasuje bez przerabiania do E32. :wink:
-
m30b30 kuleje na wolnych, brak mocy
Temperatura otwarcia jest ta sama? Wymiary wygladają raczej, na takie same 80cel, 88cel. Jeżeli nie będzie odpowiedniej wartośći , silnik będzię się wolniej dogrzewał lub przegrzewał, mogą wyskoczyć powikłania i to wiąże się z dalszymi kosztami. Będzie się dlużej grzał zimą.