Treść opublikowana przez norbi_1221
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
BMW E32 750i 1991 V12 5.0 201 tyś.
-
E34 nie jeżdżąca od około 7 lat
Jeżeli chcesz w Łodzi na parkingu, stoi z dobrą blacharką E32 , niestety nie wiem jaki to silnik, bo maska zamknięta, auto stoi już 3 lata, przed tem niewiadomo co się działo. Auto nie jest, wystawione na Allegro, ale jeżeli byś chciał, to mógbym ci podać numer do tego gośćia. E32 do E34 jest bardziej zbliżone. Daj znać :)
-
Hymn BMW;-))))
BMW jedyna słuszna marka :8)
-
[E53] X5 3.0d, , Łódź, VIN WBAFB710X0LX36192
norbi_1221 odpowiedział(a) na mrozek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHej. Auto stoi w komisie w Łodzi , już 2 lata, jest przeżucane z Łodzi do Konstantynowa Łodzkiego, potem do Zgierza, aż trafil, do mechanika na wymiane płytki od pompy czy coś ( nie znam się na dieslach) . Ogolnie, zawieszenie troche bije, lewa lampa się poci przednia, ogólnie lakier niezbyt świeży, za tą kase można dostać coś lepszego z X5. Ogolnie jak opuśći z ceny, to warto. Pozdrawiam.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Niedługo się pożądnie przejade 750tką, na trasie, przy Porcie Łodż, wybudowali wylotówke na Pabianice - Warszawa, tylko musze odwiedzić lakiernika :mrgreen: Dam info ile spalił :D
-
M62 4,4 nie chodzi jak trzeba
U ciebie wyglada to tak? Filmik jest mojego autorstwa, tak się działo na postoju, gdy ruszyłem, szedł do 3-4 tyś x1000.
-
Umyłem auto - kabelki od lusterek ?
No to ładnie .... Nie będą pasować, bo rozbierałem e38 740i z takimi lusterkami 14 kablowymi, muszisz kupić takie jakie miałeś ... W Krakowie nie ma parkingów ?? :lol:
-
M62 4,4 nie chodzi jak trzeba
Nie. Ty muszisz poszukać w internecie i dany bezpiecznik wymienić na nowy , a nie że go sobie sprawdzisz i wlożysz, stary bezpiecznik może nie pracowąc w danym zakresie , tak jak powinnien.
-
Telefon e32
Włożyłem bezpieczniki od telefonu i nadal nie działa. Jest wtyczka i chciałbym sprawdzić tam napięcie, da się tak zrobić ??
-
M62 4,4 nie chodzi jak trzeba
Błąd oznacza tylko jedno, nie chodzi na jednym cylindrze, kumpel miał identyczny błąd. U niego nic takiego nie było, musiał wymienić komputer silnika i dopiero zaczeło chodzić. Sprawdż bezpiecznik od sterowania silnika.
-
M62 4,4 nie chodzi jak trzeba
Usterka w układzie elektrycznym.
-
Gdzie sie znajduje antena od radia w e38?
Wymienić szybe :lol:
-
zawieszenie M30 i M60 czy takie same?
A gdzie mieszkasz?
-
zawieszenie M30 i M60 czy takie same?
Potrzebowałbym linke gazu bez EML. Masz ją na allegro??
-
zawieszenie M30 i M60 czy takie same?
Z tą kontrolką jest to normalne, tak samo występuje u mnie w E32 750i i w E32 730i, w byłej 735i, też tak było, więć wszystko masz dobrze. U siebie 10w40 Castrol ,weszło 5,5 litra.
-
zawieszenie M30 i M60 czy takie same?
Witam. No pewnie że będzie pasowało , bierz smiało :wink: Pozdrawiam.
-
Gdzie sie znajduje antena od radia w e38?
Ale głupoty. W szybie są , przewodniki fal radiowych, występują z anteną w szybie. Antena w szybie, taką jak ma messix, jest ona do radia, jeżeli miałby orginalnie telefon, w szybie występowały by linie do fal radiowych, których nie widać. Tak wyglada w Mercedesie szyba. http://imageshack.us/a/img856/6048/tw203antenywszybietylne.jpg Niestety, nie udało mi się znależć takiego schematu do BMW E38, do E34 też nie. Pozdrawiam.
-
składanie elektrycznych lusterek-mechanizm czy bezpiecznik?
A ja bym wymienił na nowy bezpiecznik, bo stary nie działa prawidłowo. Jeżeli dwa lusterka się nie składają , to nie jest wina mechanizmu. Kiedyś, w E32 nie opuszczały się wszystkie szyby, więc żdziwiłem się że mogły na raz się zepsuć , wszystkie silniczki, a jednak odłączyłem aku oraz reset DME i pomogło. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GF83&mospid=47528&btnr=51_4215&hg=51&fg=10&hl=10 << nr.6 odpowiada za składanie lusterek. PS.mttj, kto stawia 750tke na ulicy ? :mrgreen:
-
zgubiony kluczyk
Jak używany kluczyk od innego E38 bez ews, to nie zaprogramujesz. Szłyszałem że da się to iferestem zaprogramować.
-
NOWY ZDERZAK POMOCY!!! Z ALLEGRO
Szukaj w Impex1950 na allegro. Ja kupowałem zderzak do E32 750i za 200 zł, wyglada jak nowy.
-
NOWY ZDERZAK POMOCY!!! Z ALLEGRO
:shock: Spojrzałem teraz na zderzaki na allegro, naprawde drogo. Do E32 ładny zderzak, kosztuje około 500 zł
-
NOWY ZDERZAK POMOCY!!! Z ALLEGRO
To nie lepiej kupić na szrocie cały i dać do odnowy ?
-
NOWY ZDERZAK POMOCY!!! Z ALLEGRO
Trzeba się kierować tą samą firmą, kiedyś do E34, kupiłem przedni zderzak wraz z chromami do spryskiwaczy reflektorów, tani zamiennik, niestety nie pasowały spryski.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Kubosh z 7er, niedawno też kupił E32 750i, spalił mu niecałe 12L :cool2:
-
4.4 a chodzi jak suszarka!
Miałem podobny problem w E32 750i. 3 tyś i nie szedł, ale mi za to dużo palił, wymieniłem sondy, obroty się ustablizowały , no i mniej spalał. Ale to było nie wszystko, spalił mi się bezpiecznik od EML ....