Treść opublikowana przez norbi_1221
-
Jazda bez oleju w silniku... groźne???
Chodziło mu o imobilaizer...
-
Rysowanie czarnych kresek o szerokości 235mm na asfalcie
Może i jest troche kretynem, ale widać że to jego pierwsze BMW, a z takim silnikiem to wysokie loty :mrgreen: Ale pytania niektóre należą do kretyńskich :mad2:
-
4.4 a chodzi jak suszarka!
A może sondy ? :mrgreen:
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Jeżeli masz na podmiane, to warto spróbować. Stacyjka w pozycij 2 , pali się EML i po 2 sekundach gaśnie, to znak że jest dobrze. Wróżenie z fusów, podmienić a jeżeli nie, to komputer najlepiej z dis-em ;)
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Hej. Włóż, ponownie bezpiecznik i sprawdż czy działa, jeżeli nie, gdzieś się przepala bezpiecznik. Druga sprawa, sprawdż bezpiecznik od EML, nie pamiętam jaki to był numer, ale ma 30 amper, także warto wymienić wszystkie bezpieczniki z 30stym amperem :wink: Albo katalizator, przy dusza auto. Zrób to co ci napisałem, potem jedż na komputer. Pozdrawiam.
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Pierw muszisz się zastanowić, czy kupisz fotele z pamiecią i elektryką czy z samą elektryką bez pamięci. Na każdej kostce jest inny pin. Pierw musisz zdiąć fotele i zobaczyć co się tam dzieje, dopiero potem , będziemy działać dalej. Jeżeli , są kable, to zrób foto. Jeszcze zza pamięci, pokaże ci link z YT, co z czym podłączyć Pozdrawiam :wink:
-
Łódzkie
Gdzie polecacie, felg prostowanie w Łodzi ?
-
qba ---> E32 750iL 1990 rok
Kupe szmalu, kosztowała. Dobrze że trafiła na konkretnego człowieka. Zółte blachy wsadz , to auto jest najpięknieszym rodzynkiem e32 750iL :O
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Cieszę się że działa :) Przerabiałem u siebie w 730i fotele bez , grzania i bez elektryki. U mnie kostki były, ale jeżeli piszesz , że jakiś łeb uciął, to trzeba ciągnąć prąd osobiście, ale ucięte są kostki i kable są ?
-
Jazda bez oleju w silniku... groźne???
Bardzo możliwe że odcina, bo też tak się dzieje. Ale jak nie ma oleju, to nie odpali. Czujnik podaje do komputerów, że nie ma oleju oraz czujniki Check Control też podają, nie odpali.Uszczelnij sobie dobrze, calą miske olejową i zalej olejem, taki jak powinien być, ja u siebie w E32 730 i w 750, mam Castrol magnatec 10w40, dokładnie wchodzi 5,70 do 735/730 :) Pamiętaj aby zmienić odrazu filtr paliwa, najlepiej na marke Knecht. Jeżeli , coś by się działo to pisz. Pozdrawiam.
-
Jazda bez oleju w silniku... groźne???
Jest szansa że może przeżyje, wlej olej i jeżdzij. Jakbyś nie miał nic oleju, panewka by się przekręciła i po pierścieniach. Wyświetlał się jakiś komunikat Check Control ? Taka rada na przyszłość, nie lej oleju do pełna, bo to żle wróży dla uszczelniaczy :) Jesteś nowy, radziłbym się przedstawić w odpowiednim dziale. Pozdrawiam.
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Za głośniki odpowiada mebrana, jeżeli nie jest przediurawiona z ''jakimś'' tam powodów, szukałbym w bezpiecznikach, bo to podstawowa rzecz, jeżeli spalisz bezpiecznik to wiadomo nie będzię tak gralo jak powinno. Wymien bezpiecznik, A NIE SPRAWDŻ , TYLKO WYMIEŃ . Bezpiecznik znajduje się pod maską , numer bezpiecznika 18 , napięcie 15A , kolor nie ma znaczenia, pisz jeżeli nie pomoże :) Pozdrawiam.
-
Łódzkie
Wydawnicza 5 BMW elektronika, wystarczyło :search:
-
Problem
Jeżeli wyjmiesz przepływke z wtyczki i silnik zacznie falować, potem podłączysz wtyczke i wszystko wróci do normy, to znak że przepływka pracuje.
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Tak to prawidłowe spalanie, a to dlatego że silnik ma przejechane 201 tyś :)
-
Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 opinie
Ja mam takie opony, wystarczyło szukajki i w dziale e38, temat jest poruszany. viewtopic.php?f=75&t=210257 Ja testowałem te dwie sztuki.
-
Oryginalne opony do M67
Nadszedł czas na wymiane opon. Sprawiłem sobie Bridgestone Potenza , przód 235/45/r17 , tył: 265/40/17 Jeżdzi się rewelacyjne, twarda guma jak kamień , jeżdzi się bardzo dobrze, nie szumią przy 150 km/h a przy wyższych prędkościach to nie wiem :mrgreen: Napewno lepsze niż Dunlop :) POLECAM . PS. Moge dodać , że sprawdziłem stare opony, Pirelli P7 i też serdecznie polecam , porównywalne do dunlop sp sport z 2006r, też jeżdzi się jak najbardziej fajne i moge polecić :cool2:
-
Rozrusznik 730i e-32 1992
A zazębia się ?? Najlepiej podmienić lub kupić niż regenerować do 730i duża dostępność jest, a po za tym dziwna sprawa.
-
Problem z mocą silnika ..... !
Dokładnie , ja miałem to samo w E32 750i, do wymiany sondy były. Potem obroty i auto się wkręcało, ale problem jeszcze był i okazał się spalony bezpiecznik od EML :D I szukałem problemu 3 miesiące :P
-
Problem
Witam. Sprawdzałeś dmuchawe ? Klapki się otwierają? Drugą sprawe opisz dokładniej, może być , przepustnica wytarta i nie otwiera ją potencjometr lub przepływka, podpinałeś do kompa ?.
-
Problem z tempomatem. Dzwina odcina EML/Przerywa
Niestety nie pamiętam, ale napisałem ci wyżej, sciągnij manual bentley do E32 ....
-
E38 Crash Test ? ile ma gwiazdek ?
I co z tego ? :lol: Tylko trzeba obczaić miejsca, gdzie nie ma fotoradarów :lol:
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
Powiem tak, w V12 na trasie , udało mi się zejść do 12 L. Normalna jazda. R6 W Trasie 13,5 normalna jazda. :D
-
Oryginalne opony do M67
Przy wyższych prędkościach, to szumią, jak każda jedna opona :)
-
Oryginalne opony do M67
Mttj, powiem ci szczerze że najlepsze jakie opony miałem na E32 750i, to Dunlop SP Sport. Mają wytrzymałość do 300km/h, jeżdzi się super. Tak wygladają: http://img109.imageshack.us/img109/9541/92062621.jpg Uploaded with ImageShack.us