Treść opublikowana przez norbi_1221
- Małe dławienie e32 750i
-
Małe dławienie e32 750i
Witam, dziś przysłali mi przepływomierz do e32 750i , odpaliłem i wszysko super chodzi , obroty nie falują , ale gdy cisne go do 6 tyś obrotów , puszczam pedał , zniża się do 0x obrotów, i podwysza się do 1000x ... Potem wszysko jest dobrze, dodam że silnik był nie nagrzany , moneta stoi :)
-
Sruby do dekli
OK , dzięki za rade .:)
-
Wymiana kontrolki ASC
Przed liftem , zywkły trójkąt ... Czyli jak ?
-
Brak nawiewu,a wiatrak działa
Auto swap powiadasz , czeka cię rozbieranie pulpitu (tak myśle) :mrgreen:
-
Sruby do dekli
Kupiłem .Nie mam srub , chciałbym kupić odrazu dobre do felg, przypasowane :)
-
Sruby do dekli
Witam, Czy ktoś się orientuje , jaka jest średnica srub do dekli ? Dodam że mam , felgi Borbet A.
-
Pytanie dotyczące komputera pokładowego
Co do OBC , musi się tzw. ''zarejestrować'' potem będzie dobrze.Do OBC nie ma żadnych kodów.
-
Brak nawiewu,a wiatrak działa
:mrgreen: Oj tak :mrgreen:
-
Wymiana kontrolki ASC
Witam, Jak wyjąć przycisk ASC ? Nie swieci mi zielona dioda ;/
-
Płyn chłodzący 750
Dokładnie tak 13 litrów.Mówie potocznie , płyn letni jak lejesz wode :mrgreen:
-
Problem z autoalarmem
Dziś zrobiłem ... padła centralka.Musiałem do ASO jechać i nową zamawiać za 500 zł. Rygielkami nie da rady, wyje i wyje.Ale już po problemie :) Pozdrawiam
-
Problem z autoalarmem
Jak zamykam kluczykiem to wyje alarm ..
-
Problem z autoalarmem
Witam, wczoraj podczas prania, miałem w kurtce pilot od alarmu, i został wyprany w pralce.Zaraz go wyjąłem i rozebrałem, przeczysciłem.I nic to nie pomogło, dziś kupiłem specjalny preparat wyczyściłem i NIC nie działa :( Samochód stoi otwarty na parkingu w podziemiach.Ludzie pomóżcie, samochód otworzyłem z kluczyka i odłonczyłem akumulator, żeby nie wyło.Samochód ma otwarte drzwi, zamkniety bagażnik.Prosze o pomoc orginalny auto alarm BMW,dodam że to w 750.
- Brak nawiewu,a wiatrak działa
-
Brak nawiewu,a wiatrak działa
Aaa no właśnie, tak to jest gdy auto stoi. Włącz ciepłe i na nogi nakieruj,elektryka musi dobrze nagrzać.Jeżeli by to nie pomogło, to tylko do serwisu klimy.
-
Brak nawiewu,a wiatrak działa
Coś z elektroniką? Ile auto stało ?
-
730 - lusterko foto chrom
A co tam :mrgreen: lusterko jak lusterko z podczerwienią na kratownicy lub bez :mrgreen:
-
Płyn chłodzący 750
Dzięki, dokładnie wchodzi 13 litrów bo tyle zalałem.Autko jak kupiłem, stało 3 lata w garażu, właściciel mówił że przyjechał z niemieczech i od tamtej pory nie zmieniane był płyn.
-
Płyn chłodzący 750
Witam, szykuje się zima.Właściel mówił że płyn jest letni do chłodnicy.Zamierzam kupić zimowy, ile wchodzi tego płynu ?
-
730 - lusterko foto chrom
Indvidual, NIE ma kostki przy szyberdachu :wink: Kabel od lusterka, fotochromowego idzię do tylnej cześci samochodu . Czy to tak ciężko zrozumieć? :norty: Tak, da się przerobić wtyczkę, mówie to co wiem .
-
730 - lusterko foto chrom
Yaz ignoruje cię. Tajger, zobacz jak masz u siebie, pomoge ci :)
-
730 - lusterko foto chrom
Cieszę się, że mogłem pomóc. Mówią, że śmiech to zdrowie, a u Ciebie w tej kwestii wyraźnie nienajlepiej, a przynajmniej jeżeli chodzi o sferę spiritus. To nawet miłe i tu nie wiem jak się zrewanżować komplementem, może pisząc starcze?? Tu chyba twoje medykamenty znowu przestały działać i zaczęły się projekcje astralne. Nie ma problemu, nie jestem zupą pomidorową, żeby mnie polecać tudzież nie. Odbieram to nawet jako swego rodzaju komplement, jeżeli takie stwierdzenie jest wypowiedziane przez Ciebie, biorąc pod uwagę twoją, dotychczasową fachowość wypowiedzi. Doskonale pamiętam, chociaż nie wiem co to do końca ma wspólnego z tematem dołożenia lusterka fotochromatycznego. Małe sprostowanie tylko, bo widzę, że sobie zanadto schlebiasz. Nie pojechałem auta oglądać specjalnie dla Ciebie. Oprócz Ciebie insteresowała się nim również inna osoba. Z grzeczności napisałem do Ciebie po fakcie oględzin i poinformowałem o stanie auta jak i warunkach w jakich je oglądałem. Ignoruje cię. Co do tematu, to tak jak pisałem invidual ma co innego z podłanczaniem ... zobacz tajger u sibie, napewno ci pomogę :) Jak widać czytanie ze zrozumieniem też może być wyzwaniem. Zamieszczam więc zdjęcie z instrukcji obsługi e34. Zaznaczyłem na nim czerwoną ramką informacje o diodzie, której nie ma. Żeby było jasne, dioda której nie ma, jest infrared czyli jest diodą podczerwoną. http://rozneroznosci.pxd.pl/gallery/pic337/t2012112111571179117535.jpg Ubiegając twoją kolejną jakże zapewne błyskotliwą wypowiedź, że zdjęcie jest za małe. Trzeba najechać na nie i kliknąć. Wtedy zdjęcie w magiczny sposób się powiększy. Życzę owocnego przebywania we własnym towarzystwie i więcej pokory w życiu. Chociaż czytając twój temat powitalny na 7er /i wybacz, ale wtedy to mnie "ściskało" ze śmiechu/ i tempo z jakim Cię "pożegnano" /delikatnie mówiąc/ z tego forum, uświadczam się, że stan pokory i wyciąganie wniosków z własnych porażek są Ci pojęciami całkowicie obcymi. Jak już wspomniałem, moja wypowiedź jest ostatnią z cyklu w tym wątku i wszelkie, kolejne prowokacje będą traktowane w sposób na jaki zasługują.
-
730 - lusterko foto chrom
Oj yaz, jak czytam twoje posty to mnie ściska z śmiechu :mrgreen: ,Jesteś jeszcze, młody a klasykami się wożisz .... nie zabraniam ci, ale wiesz mówie jak jest, a ciebie nie polecam.Pamiętasz jak, pojechałeś do gosćia obejrzeć dla mnie 750 ? Wcisłeś mi KIT .. to był złom, albo faktycznie nie znasz się na autach :) To jest podczerwień i tam diody żadnej nie ma :lol:
-
730 - lusterko foto chrom
Kolego yaz, z całym szaczunkiem do ciebie... jeżdzisz e32 z kultowym silnikiem dotego zabytek, a prujesz się że nie ma co ... Poprostu co do podczerwieni na kratownicy, służy to żeby nie oślepiać z lusterek bocznych ... jak ktoś ma synchroniczne :wink: Mówie jak jest... Wersja Invidual ma wgl co innego, z podłanczaniem.Kabel idzie aż do tylengo siedzenia do lampek.Ja osobiście musiałem przerobić na kostke.Wieć jak będziesz kupował, to kup odrazu z kostką, ale pierw zobacz u siebie jaką masz kostke.