Treść opublikowana przez norbi_1221
-
Łódzkie
Kolega był z nowym BMW, naprawili mu bez problemu. Zostaje Łukasz, sam potrafi wszystko zrobić bdb, do nich tylko jeżdze bo się na tym znają, a byłem w Łodzi na Krzemienieckiej, to straszne partaki, a na Świętej Teresy 41, nie jade bo za daleko mam, ale znam tam chłopaków, robią bardzo dobrze, mi zrobili regenracje pompy za pół darmo, bo znam Olka z Rąbieńia :)
-
oznaczenia kontrolek licznika
Nie koniecznie ma walnięty czujnik. W moim przypadku, włąsnie palił się ABS, ASC, gdy była uszkodzona elektroniczna przepustnica.
-
Problem z wentylatorem klimy
Pewnie że lepsza, ale ciężko jest trafić na dobrą cześć z allegro.
-
Help !!! auto się zawiesiło i nie można go zgasić
hahahahahhaaahaha :mad2: :mad2: :mrgreen: :duh:
-
realna cena zadbanego e38 z zagranicy - ile płaciliście
Co ty pie...... BMW jest najlepsze pod każdym względem. :8)
-
Dwumasa, sprzęgło a może coś innego??? M30B30 UPDATE +FILM !
Jak masz jakiś problem, to pisz jaśniej.
-
DRGANIA PRZY PRZYŚPIESZANIU!!!
Pewnie odpadły ci odważniki, jeżeli są klejone.
-
realna cena zadbanego e38 z zagranicy - ile płaciliście
Najlepszych auto pod względem ? Francuzy, to jest najnisza pólka klas samochodów i nie mów mi że renault coś osiągnał.... jedynie stary safrane, był dobrze zrobiony, względem mechanicznym, ale wiadomo kiedyś robiło się samochody, z większą precyzją, dziś też robią, ale chcą nie mało. ''...długo się zastanawiałem czy ta firma robi dobre samochody...'' A myślisz że komuchy w BMW, jeżdzili czymś co jest zwane Renault, bo chyba nie .... :mad2: :mad2:
-
tds`ik ---> e38 730dA --> Rasowy Naleśnik xD
Śliczna jest, dobrze dopasiona, tylko silnik tu nie pasuje :D Koło ładne, no i polift, co mi się bardzo podoba w e38 :) Pozdrawiam i bezawaryjnośći !!
-
Dwumasa, sprzęgło a może coś innego??? M30B30 UPDATE +FILM !
A to ciekawe....
-
E38 na co zwrócić uwage przy kupnie?? proźba o rady.
Witam. O E32 :) Na tym forum, jest pełno tematów na temat 728, te samochody są bez awaryjne i długo wieczne, chociaż o blache trzeba dbać, bo dość słabe mają, jeżeli będziesz ogladał, przyjżyj się progą, dużo ogladałem E38 i rozbierałem, niektóre miały dziury, nawet te po lifcie, silnik zostawiam znawcą, bo nigdy nie miałem pod maską M52. No i dalej, sprawdzasz wszystko jak w innym aucie, a i przyjżyj się uszczelce szyberdachu, niby błahostka, a woda może być :D Ogolnie auta fajne, na miasto mało pali. Tu masz koszty eksploatacji M52 >>> http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=48259 Pozdrawiam !
-
Tarcze tył
Hej, ja w 730i, longa nie mam, m30b30, wymieniałem 7 miesięcy temu, tarcze 300x10. Kupuj bez problemu.
-
DRGANIA PRZY PRZYŚPIESZANIU!!!
A może koła krzywe, od 60km/h zacznają bić, a przy wyższych prędkościach wcale się tego nie odczuwa, jak zwalniasz też powinno bić, to do wymiany lub prostowania koła. Jeżeli koła dobre, to sprawdzić zawieszenie.
-
Dwumasa, sprzęgło a może coś innego??? M30B30 UPDATE +FILM !
Napisałem ci wyżej co masz zrobić. Niedługo takim jeżdzeniem, popsujesz pół samochodu, jedż do mechanika. Drgania w zawieszeniu czy poduchy a może serwo?
-
Help !!! auto się zawiesiło i nie można go zgasić
Ja jeżdze na przegotowanej wodzie z czajnika, bez akumulatora.
-
BMW E38 740i 730i M60 - brak mocy
Ciągniesz to od 2011 ? Katalizator zapchany wusami, ja jutro jade na czyszczenie katalizatorów i przepustnic, bo mi też moc spadla jak w 740 a nie w 750. Kiedyś podobnie miałem kat zapchany, został wyczyszczony i cześć :D Z tego co ja wiem, to spadek mocy, wynikać z dziury na wężyku lub na odmie, najprostrza sprawa. Przyczyn może być wiele, czujnik położenia wału korbowego lub wałka rozrządu. Wypadało by sprawdzić cewke, świece możesz wykluczyć, bo kulał by na zimnym. Dobry komputer powinnien to ogarnąć i sprawdzić parametry na live data.
-
bmw e32 1993 3.0 v8 problem od wczoraj,błąd 203
Witam. Ten błąd, oznacza zepsutą sonde lambdy, najlepiej podmienić jak masz, i sprawdzić. Coś się dzieje z obrotami ? Jeżeli jest rezerwa, to paliwo w baku jest ale mało, na ileś tam km starcza. Pozdrawiam!
-
pytanie o naprawe licznikow lodz
Z tego co ja wiem, nie wiem czy E38 w OBC ma test przywracanie martwych pikseli ? Bo w E32 OBC IV, można przywróćić, każdy martwy piksel. Kiedyś na allegro, był facet, wysyłałeś po tygodniu, chyba przychodził do domu.(naprawiony oczywiśćie :D )
-
Problem z wentylatorem klimy
Nie pomogło odpinanie klem ? To cię zmartwie, bo jednak potrafi pare rzeczy, tak po przestawiać, że samochód inaczej chodzi.....w niektórych przypadkach, jest to bardzo skuteczne.
-
e38 740iL 98r cosmosschwarz metallic
Niedługo go porządnie wywoskuje i nabłyszcze i będzie sesyjka :)
-
Problem z wentylatorem klimy
Rezystor biegów ,wypadało by sprawdzić. Lub błąd komputera, odpiąć aku na 30min, ''może'' pomoże.
-
realna cena zadbanego e38 z zagranicy - ile płaciliście
SUPER :) Mi się bardzooo podoba twoje E38, ale widzisz ten koleś nie ma zielonego pojęcią o M73.... dobra kupiłem v12 więc będzie na osiedlu mega zajawka :8) Kupił sztaszek bete siedem, lat miała 27, trafiła do podwórek , jeżdził nim stary ogórek, morał jest taki , mierz siły na zamiary , kiedy kupisz wóżek stary ! :mrgreen:
-
Jak odpalić auto kabelkami ?
Hahaha leże :D :mrgreen: ''jak odpalić auto nie używająć mózgu ?'' :D
-
Help !!! auto się zawiesiło i nie można go zgasić
Ta kierwonica jest z alcantary, prawdziwy rarytas i prestiż. :D Pamiętam jak w fiacie multipla na wsi, otworzyła się szyba to i samochód panie sam odpalił :D
-
realna cena zadbanego e38 z zagranicy - ile płaciliście
Panie, ręce odpadają, renault to co to jest ? :D Kup sobie F01 760 :D Będzie taniej :D