Skocz do zawartości

olorob X5

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olorob X5

  1. Egzemplarz nawet ladny ciekawy ale kolor i skory wogole nie pasujace do tego auta. Takie kolory wyposarzenia to biora niemcy po 60 roku zycia i to jest dziadkowe wyposarzenie,kazdy handlaz ci to powie..
  2. Bardzo ciekawy egzemplarz i bogato wyposarzony. Godny uwagi i latwy w naprawie choc drogo by bylo ale dla kogos co sie troche zna sam by to zrobil a o czesci nawet w tym samym kolorze choc drogo by bylo ale dostac mozna caly komplet--koszt szacuje nap[rawy na jakies10k ze wszystkim. Ale cena mowi samo za siebie za ile sa dobre i godne uwagi X5 za zachodnia granica. Egzemplarz nawet ladny ciekawy ale kolor i skory wogole nie pasujace do tego auta. Takie kolory wyposarzenia to biora niemcy po 60 roku zycia i to jest dziadkowe wyposarzenie,kazdy handlaz ci to powie. A u nas wystawiaja Igly od 1 wlasciciela nie bite w tym roczniku za 37-42,,,,,i co to sa sami sie zastanuwcie---ULEPY-SZROTY. spoko kolego ocen ten http://home.mobile.de/AUTOHAUSFROEHLICH#des_200725152 napisz mi co i jak z wyposażeniem bo zielony jestem
  3. Bardzo ciekawy egzemplarz i bogato wyposarzony. Godny uwagi i latwy w naprawie choc drogo by bylo ale dla kogos co sie troche zna sam by to zrobil a o czesci nawet w tym samym kolorze choc drogo by bylo ale dostac mozna caly komplet--koszt szacuje nap[rawy na jakies10k ze wszystkim. Ale cena mowi samo za siebie za ile sa dobre i godne uwagi X5 za zachodnia granica. A u nas wystawiaja Igly od 1 wlasciciela nie bite w tym roczniku za 37-42,,,,,i co to sa sami sie zastanuwcie---ULEPY-SZROTY.
  4. Zadnego Akumulator jest tylko magazynem pradu stalego. Wstawisz za duzy to go nie doladujesz tylko tyle.
  5. Problem lezy w tunerze radiowym,ale kolego do pewnosci sprawdz bezpiecznik ktory znajduje sie w tunerze pod kolem zapasowym. To bolaczka BMW padajace koncowki mocy tunera.
  6. Bosch silver-daje rade i go polecam.
  7. Kto ci takich glupot na opowiadal lub gdzie to przeczytales. Zawieszenie jest drogie ale z gornej polki,ale duzo jest dobrej jakosci zamiennikow. A spalanie jest uzaleznione od twojej jazdy i nogi.
  8. Z tego co pamiętam trzeba zrobić adaptacje, może dlatego kontrolki świecą... Kolego mam pytanie, gdzie zakupiłeś zębatkę? Możesz podać jakiegoś linka? Pozdrawiam, Ja kupiłem zębatkę wraz z całym reduktorem na Allegro ale tylko potrzebne mi to było do adaptacji, po zaadoptowaniu sprzedalem dalej Zebatke mozna kupic bez problemu na Ebay--UK Za 13-17 funtow.
  9. Nie ma tu gaz napeno nic winy,tylko wyskoczyl ci blad silnika. A jak dlugo masz zalozony Gaz. A moze p[rzyczyna lezy po matarzu instalacji LPG.
  10. Na gornej klapie pod takim luznym plaskikiem w ksztalcie prostokata. Od strony pasazera.
  11. Musisz kolego wejsc do bagaznika (poloz siedzenia) i otwozyc recznie pociagajac za ciegno. Innej opcji nie widze.
  12. Jedz na servis klimatyzacji i niech ci sprawdza czy masz odpowiednia ilosc czynnika chlodzacego.
  13. olorob X5 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    30mm.tyl i 20mm. przod i nie ma zadnych przeciwskazan. i kola nie wystaja poza obrys auta.
  14. olorob X5 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    Ojjj kolega chyba cos nie tak z toba(chyba wogole nie czytasz tematu i poprzednich postow) masz wczesniejsze posty i pokazane fotki jak to wyglada z dystansami. I juz ci napisalem jesli masz standartowe opony ijakie zaleca producent to nie ma zadnych przeciwskazan. Ale licz sie z szybszym zurzyciem opon od strony wewnetrznej jesli duzo jezdzisz to opony co roku do zmiany. Chyba ze zmienisz kat nachylenia kola.
  15. olorob X5 odpowiedział(a) na kubabrzesko temat w X5 (E53)
    Jaka za wysoka ma gume normalne standardowe opony ma do X5
  16. Innego dojscia nie ma do kolek,jak go nie wyciagniesz. To masz duzy problem,kolega mial takie cos w land Roveze i tak juz musial jezdzic az go sprzedal.
  17. Tak kolego one sa przystosowane do sterowania z kierownicy moze ci brakowac odpowiedniego kabla,lub zle masz cos podlaczone.
  18. To jest Chinski zamiennik do BMW x5.
  19. Na 100% nie miales bo od rocznika 2004 w autach serii X nie montowano kolektora z klapkami tylko byly montowane w modelach E60,E61.
  20. Ale ci wcisneli kit bo chca cie skroic na KASE :mlotek: W tym roczniku to na 100% niema juz klapek. Jak juz to mozesz miec DPF. tylko.
  21. To jest czujnik temperatury oleju w silniku,zamontowany jest na spodzie miski olejowej. Jak zle dziala to odcina moc auta by je nie zajechac.
  22. http://www.bmw-z1.com/
  23. Ktos go zamknol i wyciagnol kluczyk,nie umieszczajac go w jazmie haka. I tu musisz teraz pokombinowac. Bo hak po wlozeniu w jazmo sam powinien sie blokowac,i z kluczykiem sie go chowa w bagazniku.
  24. A kola zimowe to mialy 236/65/17. Ale znam osoby ktore maja wszystkie opony rowne 255 lub 275. A ci co lubia szeroko to zakladaja 315tyl i 285 przod-ale to lekka przesada w E53.
  25. A kola zimowe to mialy 236/65/17. Ale znam osoby ktore maja wszystkie opony rowne 255 lub 275. A ci co lubia szeroko to zakladaja 315tyl i 285 przod-ale to lekka przesada w E53.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.