Treść opublikowana przez olorob X5
-
x seria / dobór opon letnich na felgi 9 i 10 cali
Przod jakj na 19 standard to 255/5519--a tyl to 285/35/19
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Moim zdaniem warto sie pchac w e53 za takie pieniądze, ale pod warunkiem ze stac Cię na utrzymanie auta w BDB stanie, co nie jest tanie. No i miec odłozone jakies wieksze pieniądze na ewentualne naprawy. Z kolei o dobrym e70 ponizej 90 tys zł zapomnij. Ogolnie jak chodzi o trwałosc, to e53 wygrywa zdecydowanie z młodszym bratem. Polift E53 niczym nie odstaje od E70 chyba ze wygladem tylko tym. Bo naped ma X-drive Silnik 218 ---spoko daje rade,chcesz wiecej mocy zrob remap z E70. A materialy wykonczeniowe to sa lepsze duzo od E70.
-
Bialy Dymek
Stuki po odkreceniu korka to rzecz normalna bo slychac zawory--tym sie nie przejmuj. Ale tego dymienia to nie powinno byc.
-
Tylne swiatla e-53
Tak samo lampy w E60 jak ktos sobie zmienial to bedzie wiedzial jak w temacie wyzej.
-
Tylne swiatla e-53
W LCM musisz zakodowac nowe swiatla.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Auto wyglada dos obiecujaco,ale najwazniejsze sa ogledziny samemu i ocena. A silnik jesli byl sumiennie servisowany i na czas zmieniany olej i to na dobry i nie byl katowany to ma za soba 1/3 zycia dopiero.
-
Silnik pokazał kopyto X5 3.0 benzyna z czego pasuje???
http://www.bmw-z1.com/ Tu kolego zdekodujesz swoj VIN.
-
Gorna klapa bagaznika nie zamyka sie.
Kolego ta niema zadnej linki tylko obok silnika tylnej wycieraczki jest drugi z mechanizmem zamykania klapy,sprawdz to moze wystarczy przeczyscic lub mala naprawa.
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
Ciezka sprawa z twoim sterownikiem,gdyz lezy tak bezwladnie miedzy wiazkami kabli,a powinien byc umocowany nieruchomo.
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
To chyba kolega ma innego X-a od innych tu na forum,a moze kolega pomylil X5 z X3?????
-
E53 bicie tarcza hamulcowych
Dokladnie ja w swoim starym mialem caly zestaw od IS-a i sprawowaly sie super i nigdy nie mialem problemow.
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
Wydaje mi się,że kolega ma rację, u mnie przy wymianie świec robiłem naprawę sterownika i z tego co wiem to mechanik nie rozbierał podszybia tylko przy kolektorze. Popieram slowa ArtPol74---pierwszy raz slysze by sterownik byl przy podszybiu. Chyba ze ktos zrobil jakies druciarstwo by sobie ulatwic dostep i przeniusl cala instalacje,lub byl po dzwonie i tak poskladali.
-
X5 E53 3.0 D Na rozgrzanym silniku bierze olej
Jaka ci sie zolta kontrolka zapala,po rozgrzaniu????
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
Z jakiego roku masz auto przed czy po lift?? Bo jesli po lifcie to sterownik pod kolektorem,ale tez znajomy mial 2003 rok przed liftem i sterownik tez mial pod kolektorem.
-
Sportowe dopasowanie podwozia - jak twardo?
Polecam
-
jak sie dostać do środka po rozładowaniu aku????
Kolega dobrze ci radzi i w ten sposob otworzysz auto.
-
3.0d (E53) Brak mocy
Turbo lub przeplywka.
-
E53 (3.0d) wtryskiwacz z innego silnika
Zobacz ile Opini ma sprzedajacy. Handlaz z Allegro jak ci napisze to beda pasowac nawet do Ursusa,byle tylko sprzedac.
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
Nowego do przed lifta nie dostaniesz nigdzie poza service.
-
E53 (3.0d) wtryskiwacz z innego silnika
NIE bo to sa z 2.0d
-
E53 3.0d M57 - sterownik świec.
Ebay--jest tego duzo w Pl.jaki na D
-
Maska poliftowa do wersji sprzed liftu
Nie
-
BMW X5 E53 3.0d 2001r - Pompa wody ?
Tez kolego obstawiam ze to tylko i wylacznie pompa wody. Jakie masz auto przed ,czy po lifcie???.
-
BMW x5 3.0d - problem z odpaleniem silnika
jaki ten twoj mechanik ma program ze nie potrafi zdiagnozowac auta. :mad2:
-
E 53 polift, zbiornik paliwa, odpowietrzenie.
max-96l