Treść opublikowana przez olorob X5
- zakup x5
-
zakup x5
Jak masz okazje sie tym autem troche przejechac i poprobowac jego zalet to napewno zmienisz swe poglady co do innego auta i juz bedziesz wiedzial co wybrac... PS.Bylo chyba w TVN Turbo lub czytalem gdzies ze gosciu mial 200 tys.na Toyote Land Cruzer nowa ale,ale jadac z zona wjechal do jednego z pod Warszawskich chyba komisow i wykonal tak z ciekawosci jazde probna X5 i juz z niej nie wysiadl i wydal na nia o ile sie nie myle w zeszlym roku za model 2005 okolo czy ponad 125tys.i po czasie napisal ze zrobil by blad kupujac Toyote bo w X to sie zakochal bardziej niz w zonie 20 lat temu.To tyle.
-
Wtryski i Swiece Zarowe
Witam prosil bym o wytlumaczenie w kwesti jakie sa objawy lejacych wtryskow np.przy porannym rozruchu,rozgrzanym silniku w trakcie jazdy. A druga sprawa to jak jest gdy jedna z swiec lub dwie sa przepalone lub nie rowno grzeja. bardzo bede wdzieczny za odpowiedzi,.Robert
-
Panowie wiem ze temat byl/PROBLEM Z TELEFONEM
czesc LD33625 dzieki i czekam na odp.pozdro
-
Navi DVD Road Map Europe High 2011
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180571954870&ssPageName=STRK:MEWNX:IT Dobra cena za mapy ori z polka tez 25 funtow i wysylka gratis juz w cenie..
-
spalanie 3.0d
mi pali srednio w cyklu mieszanym okolo 9.5L ale wiekszosc jezdze w miescie choc to wychodzi tak 50/50.wyjedzilem juz kilka zbiornikow i caly czas tak samo mam zurzycie
-
Kontrolka inspekcji
sprawdz czy dobrze zalozyles czujnik w klocek,mialem to samo i mala korekta czyszczenie czujnika i ponowne go zamatowanie i kontrolka sama gasnie.tego nie trzeba kasowac po wymianie samo gasnie,dziala to na zasadzie obiegu zamknietego z masa auta.
-
co to za złącza ?
to jest wtyczka do orginalnego wzmaczniacza BMW DPS
-
olej w skrzyni automat
chyba w silniku kolega sie pomylil
-
gdzie szukać części
kolego Allegro prwde ci powie i pokaze takich czesci to nikt na zapas w garazu nie ma.Pozostaje ci tylko Allegro a ceny sa wszystkie do negocjacjii nie musisz za tyle kupowac co ktos wystawil ze wszystkimi idzie sie dogadac..Powodzenia
-
co to za złącza ?
to niezle ktos wybebeszyl to auto ale co sie dziwic tak robia handlaze w Pl.lub poprzedni wlasciciel chcial dodatkowo zarobic na czesciach a sa to dosc drogie moduly..powodzenia
-
co to za złącza ?
niebieska tuner Tv te male dwie to zmieniarka,3 wtyczki co sa kolo akumulatora to jest do modulu parkowania,i prostokatna duza czarna to jest do wiazki haka holowniczego jesli sie ona znajduje kolo akumulatora.bo jesli, bo nie widac tego dokladnie znajduje sie po lewej stronie obok tej niebieskiej to jest to od fabrycznego wzmaczniacza DPS.
-
co to za złącza ?
do zmieniarki to wchodza te 2 male wtyczki czarne chyba jedna na 6 pinow a 2 to nie pamietam a le zadna z tych niebieskich
- zmiana oleju
-
co to za złącza ?
dokladnie to samo potwierdzam bo jak narazie to lipa z ta fotka nic nie ma....
-
problem z układem kierowniczym!!!!
poprostu poszla ci przekladnia ukladu kierowniczego i tzw.atak drapie sie na slimacznicy,moglo sie rozsypac lozysko i atak postawil sie bokiem do slimacznicy i dlatego slyszysz chrupanie jak krecisz kolami.Zlap za drazek co widac od strony komory silnikowej i zobacz czy jest luz poziomy i pionowy.
-
Separator Oleju
Dzieki za odpowiedz a czy jest jakies przeciw wskazanie z filtrem a tym modulem przypominajacym labirynt i lejki 2.I czy z manualem to kazdy silnik ma filtr a z automatem to taki modul zamiast filtra.
-
E 53 jak wyjac zegary ??
ja jestem juz po zabiegu zalozylem nowa szybke wraz z ori ringami z 2006 roku udalo mi sie kupic za grosze,zas wstawie fotki jak to wyglada w dzien i w nocy.
-
Separator Oleju
Ja mam automata 218km
-
Separator Oleju
Wziolem sie dzis za wymiane separatora oleju i tu zdziwienie moje bo zamiast filtra ktory upzednio zakupilem ma jakis plastikowy modul a filtra nie ma.Wszystko czyste nie ma zadnego syfu czy jakis brudow.A auto mam z konca 2004 3.0d.Czy tez tak macie w swoich X ,bo i klap w kolektoze dolotowym tez nie mam.
-
Lampki oświetleniowe w lusterkach
powinny sie zapalac za kazdym otwarciem drzwi nie zaleznie czy to w dzien czy w nocy.a moze wiesz jakie sa tam zarowki bo nikt nie potrafi na me pytanie odpowiedziec,i jak je wydobyc z lusterek.
-
Jakie zarowki
Panowie prosze o pomoc jaki rodzaj zarowek jest w lusterkach X po lifcie. I jak je wydobyc z lusterek.
-
bląd "Correct dest guidance not possible"" co oznacza??!!!!!
dokladnie tak z tlumaczenia zle lub nie wlasciwe dane na nosniku lub nie moze szczytac tych danych,to jest ja z filmami na wypalanych plytach brak jakiegos kodeka i juz sobie obejzelismy film...
-
E53 Szyber - Panorama nie domyka się
moj mail to klajtek@goole mail.com
-
[ X5, E53 ] - Tarcze i klocki?
slusznea odpowiedz sa z zeliwa