Skocz do zawartości

wazkamax

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wazkamax

  1. witam czy ma ktos moze program inpa na win 7 ? moze jakis dzialajacy link czy cos chociaz:) bo kupilem kabel a programu nie mam, niby mi sie tam jakis sciaga z rapida, ale nie wiem czy odpali.
  2. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    tak swieci mi sie airbag bo nie mialem poduchy, ale zakupilem ja wlasnie i czekam jeszcze na kabel jak mi przyjdzie i bede chcial skasowac blad, ale widocznie jeszcze napinacze do wymiany. Na komp mi pokaze blad napinaczow czy ogolnie poduch?
  3. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no to porobilem zdjecia. zdjecia napinacze u kierowcy: http://imageshack.us/photo/my-images/198/imag0263w.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/535/imag0265mb.jpg/ i strona pasazera http://imageshack.us/photo/my-images/685/imag0266ff.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/402/imag0268s.jpg/ co wy na to?
  4. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no to powiem tak ze moja harmonijka nie jest zwinieta napewno w ten sposob co na zdjeciach, bo wyglada normalnie, linka tez nie wystaje poza tuleje, tylko jest na rowno. a auto przyjechalo po lekkiej stluczce z zagranicy i byla wyprana tylko poducha kierowcy, pasazera byla ok. Niby harmonijka wporzadku, ale ta linka nie daje mi spokoju, czemu jest rowno w tulejka a nie jest schowana, chyba ze tak ma byc
  5. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    Koncowki zamka sa rowne, tylko w jednym linka jest na wylocie a 2 jest nieco cofnieta(5,max 10mm) a jak podepne go przez intwrfrjs to pokze mi czy sa wywalone napinacze? Bo zakupilem kabel, tylko czekam az mi go przysla. Chyba ze sie dowiem wczesniej, czy wystrzelony czy nie
  6. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ??
  7. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    tylko napinacz pasa pasazera tez jest w takiej pozycji, tzn chodzi mi o dlugosc harmonijki, a co do linki to jest nieco glebiej, tzn jakies 5mm, max 10 mm. Albo koledzy, moze ma ktos kabel z okolic Bochni:) zeby mi to sprawdzil:) bo jechac i placic 30zl za sprawdzenie i jesli sie okaze walniety to znowu wymiana i znowu podpinanie i znowu 30 zl:) moze bedzie ktos uprzejmy i mi to sprawdzi:)
  8. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    bylem w garazu i obydwa napinacze wystaja tyle samo, zrobilem zdjecie wiec wam pokaze ( sory za jakosc i wykonanie ale nie chcialo mi sie wlazic pod fotel i robic cos lepszego:) widac glowke tej linki co niby ma sie wyciagac, mozecie stwierdzic czy jest zly czy dobry. http://imageshack.us/photo/my-images/822/imag0260og.jpg/
  9. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam czy ktos by mi mogl powiedziec jak sprawdzic czy napinacz pasow jest dobry badz wystrzelony?. Czytalem ze po tej harmonijce co jest przed wpieciem sie pasa ze jest uszkodzona czy cos takiego, ale moze koledzy mi lepiej sprecyzujecie? moze jakas fotka dobrego i wystrzelonego napinacza. z gory dziekuje:)
  10. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ??
  11. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    a poduchy i odboje beda pasowaly ze zwyklego zawieszenia do m pakietu?
  12. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    potrzeba szybka odpowiedz !! na te pytania
  13. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ale to ze inny kat to w niczym nie przeszkadza? wszystko bedzie pasowalo? wahacze tez bede wymienial na meyle hd. Takze nie mam sie o co martwic? i smialo moge zakladac? m pakiet i wahacze z tulejami meyle hd? i jeszcze jedno pytanie czy poduszka powietrzna z takiej kierownicy http://moto.allegro.pl/bmw-e46-poduszka-kierowcy-airbag-i2325484948.html bedzie pasowala do takiej kierownicy multifunkcyjnej http://moto.allegro.pl/bmw-e36-e46-e39-airbag-poduszka-i2348000174.html
  14. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam czy moge wymienic zwykly zawias na m-pakiet bez zadnych problemow? chodzi mi dokladnie o rozstawy srub, mocowania,budowe itp. chodzi tu o amortyzatory + sprezyny. Bedzie pasowalo? pozdrawiam
  15. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    moze jeszcze kiedys to bedzie zalozone, kto wie. Narazie jednak nic z tego:)
  16. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ja zalozylem temat ale dalej opini na ten temat nie mam wyrobionej poniewaz to cale ustrojstwo zostalo przeze mnie zdemontowane na polecenie szefa juz jakis czas temu, bo auto jechalo na przeglad, i juz nie zostalo podlaczone, wiec nie wiem czy to dziala czy tez nie
  17. Miejscowosc Pogwizdów kolo Bochni. Jest tam mechanik ktory pracowal w niemczech kilka dobrych lat w serwisach mercedesa i BMW. Polecam wlasnie jego, ma dobry sprzet i zna sie na rzeczy. Jak bede tam przejezdzal to zapisze nr i dokladny adres jezeli kolege to interesuje.
  18. wazkamax odpowiedział(a) na sopek2010 temat w E46
    ja mam lato 225 45 17 i w moich oczach jest wszystko ok, wiadomo ze jak sa koleiny to bedzie troche miotalo mna jak szatan:) ale koszmaru nie ma, zamienilbym na jakies ladne 18 z checia, ale narazie budzet mnie trzyma:) zima to 205 50 17 i tez mi sie fajnie smiga:)a co do felg to takie jak kolega "yoshimura01" przedstawil na fotkach sa bardzo przyjemne:)
  19. wazkamax odpowiedział(a) na aska-206 temat w E46
    ja mam 95 Ah i firmy Kager. Mrozy byly tej zimy, a to juz jego 2 sezon i krecil bez zadnych problemow
  20. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    MOD: po co cytujesz post, pod którym odpowiadasz? regulamin! nie, ale co nie co pojecia o mechanice ma, a z tego co widze to nie bylo to trudne do zalozenia, bo zrobil to w dzien. Pozostalo tylko do podpiecnia zasilanie generatora i powinno dzialac
  21. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    silnik nie w remoncie:) ale dalej czekam az to wszystko podlacza:) tzn wszystko juz jest wsadzone pod maske, teraz tylko podpiecnie zasilania itp. Ale jak to z szefami bywa, zabiegani, i nie ma czasu teggo skonczyc:) jak bedzie wszystko dzialalo, badz nie dzialalo to napewno napisze:)
  22. a moze cos z meyle http://allegro.pl/amortyzatory-bmw-3-e46-e-46-320-330-przod-gaz-i2173818207.html
  23. witam kolegow, bylem dzis u diagnosty bo cos mi pukalo w kole. Okazalo sie ze do wymiany mam drazekl kierowniczy i guma na stabilizatorze. Jeszcze mi diagnosta powiedzial ze do wymiany mam amortyzator z prawej strony. Wiec moje pytanie brzmi czy oplaca sie kupic cos takiego(oczywiscie 2 szt) http://allegro.pl/amortyzatory-przod-bmw-3-e46-gazowe-oslony-odboje-i2113988625.html
  24. tak kolego to ten czujnik miedzy silnikiem a podszybiem, dokladnie pod oslona filtra kabinowego. Po Twoich objawach obstawialbym wlasnie ten czujnik.
  25. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    tak auto ma ustawiona zbierznosc i katy. no to jeszcze wchodzi w gre tuleja wahacza. W takim razie podjade jszcze do diagnosty niech mi to dokladnie ogladnie, gdzie moze tkwic problem, zebym nie wymienial czesci po omacku, bo to byloby bez sensu. Narazie podejzenia padaja na tuleje wahacza, drazek lub maglownice.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.