Treść opublikowana przez wazkamax
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
tak chce pojezdzic, ale w sklepach wahacze maja na zamowienie i dopiero na poniedzialek, wtorek beda, a ja wyjezdzam w poniedzialek rano i wracam w srode dopiero, wiec wymiana przed wyjazdem nie wchodzi w gre, wiadomo ze go wymienie, ale na czas wyjazdu chce sie dowiedziec czy przetrwa trase 500km? foto http://imageshack.us/photo/my-images/20/20110723250.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/807/20110723249.jpg/
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
sciagnalem kolo i faktycznie sworzen rozwalony, zrobilem mu fote. ocencie sami czy da sie na nim przejechac 500km? i czy moze jest mozliwosc wymiany samego sworznia? http://imageshack.us/photo/my-images/20/20110723250.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/807/20110723249.jpg/
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
??
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
no to teraz to kolega mi namieszal w glowie. Jechac czy nie jechac, o to jest pytanie
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
no to powiedzmy ze objade te 400 -500 km? bez szalenstw na drodze:)
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
koledzy, a powiedzcie mi czy przy dalszej jezdzie z takim uszkodzonym wahaczem( uszkodzony sworzen) czy grozi mi cos wiecej niz tylko bicie po kierownicy. pytam bo w poniedzialek czeka mnie trasa ok 400km. i wole sie dowiedziec czy da rade
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
??
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
myslisz ze to bedzie ten sworzen? jak tak to jaki bedzie mniej wiecej koszt wymiany ? i ile taki sworzen? trzeba ustawiac po tym geometrie kol?
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
no to jak by bilo caly czas to pewnie cos z zawieszeniem, tylko teraz co?
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
??
-
320d szarpieprzy stałej prędkości
mialem kolego podobny problem, pozniej do tego doszlo tez falowanie obrotow na biegu jalowym. u mnie byl to czujnik cisnienia na szynie cr. przecyscilem go i jest ok( podobno pomaga na 2-3 miesiace) pewnie pozniej czeka mnie wymiana
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
robilem to tydzien temu. no skoro mnie przy tym nie bylo tylko kola mi odbieral ktos inny to moze nie powiedzieli ze jest krzywe i moze wywazyli krzywa felge. robilem to u wulkanizatora wiec raczej sie znaja na rzeczy. pytanie czy to wlasnie moze krzywa felga jest przyczyna tego bicia kierownica i kolem
-
330d krzywa felga? zle wyważone koło? zawieszenie?
witam od niedawna mam taki problem, zmienilem sobie opony z przodu i teraz wystepuje u mnie taki problem ze gdy wjade w jakas nierownosc prawym kolem to od czasu do czasu zaczyna mi bic po kierownicy i tak jakby sie cale kolo ruszalo, i ustaje to dopiero jak depne na hamulec, bicie jest dosc mocne, i wydaje sie jaky zaraz mialo kolo odleciec. teraz pytanie czy to moze byc cos z zawieszeniem czy moze zle wywazyli mi kola? a moze krzywa felga? nie bylo mnie przy wywazaniu kola wiec nie wiem czy jest krzywa czy prosta. Jaka moze byc tego przyczyna?
-
320 d CB radio
ja mam zestawik radio Uniden 520xl i antene sirio as 100 na magnesie 12cm, te co maja 9cm moga spadac:) i ogolnie sobie chwale. Caly zestaw powiedzmy bedzie kosztowal 350 - 400 zl.
-
330d zapalniczka kable
no to juz jestem pewny na 100%. Zabieram sie za montaz CB:)
-
330d zapalniczka kable
witam chce sie upewnic ktory kabel to + a ktory - w zapalniczce. + to kabel czerwony, a - to brazozwy? mam racje?
-
318i Pierwszy samochód do 16tyś
16 tys to moze troche malo, ale za te 18 juz moze byc cos wyrwal, wiadomo bez wypasu, ale juz nie najubozsze. Wiadomo cos tam zawsze bedziesz musial dolozyc oprocz gazu, wiec liczac te 18 tys to po 2 miesiacach od zakupu zrobiloby sie 20 tys+ pozniejszy gaz:)
-
330d tlumik przelotowy?
widzialem dedykowany remusa za 1000 zlociszy. a ja chce sie zapytac co sie dzieje z tlumikami do 500zl (mrmotors, ulter itp) jak nie bedzie upros to odczekam troche i kupie ten remusa... ale narazie chce uslyszec za i przeciw w przedziale cenowym 200-400zl. czy dzwiek bedzie taki sam jak np z remusa? czy tez nie. Czy wykonanie faktycznie jest tak lipne? i czy koniecznie musi byc tlumik do diesla czy moze byc od benzyniaka? np http://moto.allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-t90c-opaska-gratis-i1662386055.html
-
330d tlumik przelotowy?
widzialem dedykowany remusa za 1000 zlociszy. a ja chce sie zapytac co sie dzieje z tlumikami do 500zl (mrmotors, ulter itp) jak nie bedzie upros to odczekam troche i kupie ten remusa... ale narazie chce uslyszec za i przeciw w przedziale cenowym 200-400zl. czy dzwiek bedzie taki sam jak np z remusa? czy tez nie. Czy wykonanie faktycznie jest tak lipne? i czy koniecznie musi byc tlumik do diesla czy moze byc od benzyniaka? np http://moto.allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-t90c-opaska-gratis-i1662386055.html
-
330d tlumik przelotowy?
no to ok, katy tez usune. tzn puche zostawie, co by to jakos wygladalo. a co to tlumikow? czemu odradzane se takie np z mr motors ,ulter, po 300-400zl? chodzi o ich wykonanie czy moze dzwiek bedzie okropny dla ucha?
-
330d tlumik przelotowy?
a co jesli bym wstawil tylko koncowy tlumik sportowy a reszta bez zmian. Katy zostaja itp
-
330d tlumik przelotowy?
dlaczego mam zapomniec o wsadzeniu tumnika przelotowego? moze jakies za i przeciw?
-
330d tlumik przelotowy?
witam zastanawiam sie nad zmiana dzwieku w moim aucie. I teraz takie pytanie czy wystarczy zmienic tylko ostatni tlumnik na jakis przelot? nie chodzi mi tu o Eisenmann'a bo to juz drogi interes, ale o powiedzmy remusa czy inny tanszy zamiennik (ulter, rm motors, itp) czy to da rade. Wolalbym otrzymac pomruk niz bardzo sportowy glos:) budrzet to 200 - 500 zl:) da rade?:)
-
330D - przyspiesza dopiero od 3000 rpm
witaj kolego. Mialem kiedys, w sumie tez zaraz po kupnie 330d:) taki sam problem, tylko ze mi auto ciagnelo dopiero od 3800:(. Okazalo sie ze mialem urwany krociec od puszki vacum. Wymienilem wtedy pucge, przewody podcisnieniowe i zaworek egr od turbo i wszystko wrocilo do normy. 1500 turbo sie zalacza, 2000 pelna moc:)
-
CB zasilanie na stale?
witam wlasnie zakupilem CB Unidena 520Xl i antenke sirio as100. i teraz kieruje do kolegow pytanie, chcialbym podlaczyc zasilanie Cb na stale, tzn nie z zapalniczki bo tam jakbym mial podpieta navi to cb mi nie bedzie smigalo, a rozdzielacz raczej nie wchodzi w gre. czy moge sie wlutowac w zapalniczke od tylu? nie bedzie zadnych zaklocen? nie bedzie potrzebny zaden kondenstator czy nic innego? i ewentualnie gdzie moge zamontowac swoje cb, planuje miedzy fotelem pasazera a tunelem, tak jak to duzo osob robi, ale moze jeszcze jakies propozycje?