Skocz do zawartości

wazkamax

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wazkamax

  1. wazkamax odpowiedział(a) na neo177 temat w E46
    przeplywka lub spadek podcisnienia w ukladzie sterowania turbo:) zaworki i wezyki:)
  2. wazkamax odpowiedział(a) na tomek0503 temat w E46
    tak wlasnie ten. zdejmij filtr kabinowy, jego podstawe, (u mnie na 3 sruby) i juz mozesz wlozyc reke i znalesc czujnik, ew uzyj lusterka. sprobuj go wyciagnac i wcisnac z powrotem. moze to cos da. u mnie bylo to samo w tym 330d i czysczenie czujnika pomoglo w 100%. powodzenia:)
  3. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    jeszcze jakies sugestie?
  4. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ?? tylko 1 osoba cos na ten temat wie? i to jeszscze nie bardzo wiem jakie sa tego plusy i minusy
  5. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam takie pytanie czy da sie jakos stwierdzic czy katalizatory sa juz przypchane? moj przelot w bmw to 270tys:) wiec juz troche najechane ma. Jakie konsekwencje bedzie mialo usuniecie katow? te pozytywne i negatywne. I co wspawac zamiast nich?
  6. wazkamax odpowiedział(a) na tomek0503 temat w E46
    Moze pomoglo, bo mogles miec przytkana gdzies dysze lub wtrysk, wszystko mozliwe. W 330d jest czujnik w podszybiu:) ja czyscilem papierkiem sciernym na srubokrecie, sprezonym powietrzem i psyknalem delikatnie wd 40.
  7. wazkamax odpowiedział(a) na tomek0503 temat w E46
    podobny przypadek mialem calkiem nie dawno w mojej 330d:) ja sciagalem do tego kolektos ssacy, bo byl nieszczelny:) ale czyszczenie czujnika cisnienia na CR pomoglo:) wiec zalecam czyszczenie, lub jesli bedzie koniecznosc to wymiana:)
  8. 3 sruby:) nie wiem czemu mi sie ubzduralo ze 2:) no i musialem sciagac kolektor, nie bylo wyjscia, a co do odpowietrzania to jest tylko 1? kolo zbiorniczka wyrownawczego? bo tylko go tam odpowietrzylem:)
  9. no i wymienione, po odkreceniu krocca okazalo sie ze uszczelka pekla i caly krociec byl do wymiany, bo jak sie okazalo wewnetrzne scianki byly tak slabe ze pod naciskiem palca sie lamay, takze nowa uszczelka i nowy krociec i jest ok:)
  10. wielkie dzieki, a mozesz mi jeszcze powiedziec w jak najlepszy i najprostszy sposob spuscic plyn chlodniczy? i czy musze spuszczac caly?
  11. dokladnie kolego o ta uszczelke chodzi, tylko ten kruciec wyglada nieco inaczej, widze na schemacie tak jakby na 3 sruby, a u mnie sa tylko 2. Moze mi sie uda jakimis lamanymi kluczami dojsc, do 1 sruby spoko dostep, do 2 lipa:(
  12. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ??
  13. nikt nie wie? nie wierze:)
  14. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no i sprawdzilem VIN i nie wyszlo ze to jest kabel od tel, bo w opisie nie ma nic na temat telefonu:), no chyba ze zostal on pominiety w opisie?:) Proszę bardzo: Vehicle information VIN long WBAAL91090FS07804 Type code AL91 Type 330D (EUR) Dev. series E46 (4) Line 3 Body type LIM Steering LL Door count 4 Engine M57 Cubical capacity 3.00 Power 135 Transmision HECK Gearbox MECH Colour ORIENTBLAU METALLIC (317) Upholstery STOFF FLOCK RAUTE/ANTHRAZIT (E3AT) Prod. date 2000-03-24 Order options No. Description 256 SPORT-/MF-STEERING WHEEL/CRUISE CONTROL 290 LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 44 302 ALARM SYSTEM 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D 441 SMOKERS PACKAGE 534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING 661 RADIO BMW BUSINESS 785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS 855 LANGUAGE VERSION ITALIAN 863 EUROPE/DEALER DIRECTORY 877 DELETION CROSS-OVER OPERATION 884 ITALIAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET 915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION 928 TYIRE CONTROL Series options No. Description 411 WINDOW LIFTS, ELECTRIC 473 ARMREST, FRONT 520 FOGLIGHTS 548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING 550 ON-BOARD COMPUTER 832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT
  15. witam chce sie zabrac za wymiane uszczelki weza ktory idzie od zbiorniczka wyrownawczego do silnika, pod kolektorem ssacym, nie daleko bagnetu, tam jest taka prostakatna uszeczlka, ktora mi pekla i sie poci (foto nizej) http://imageshack.us/photo/my-images/88/20110509143.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/39/20110509144.jpg/ i mam takie pytanie, czy musze zrzucic kolektor ssacy? czy obejdzie sie bez, i czy musze spuszczc plyn? bo szczerze mowiac nie usmiecha mi sie go odkrecac i spuszczac plynu:)
  16. koledzy, podobny problem mialem w moim 330d, szarpalo, gasl, kopcil, palil wiecej, stukal. wyczyscilem kolektos ssacy, zawor EGR, i wsztystkie czujniki jakie tylko sie udalo dostac, i przeszlo:) prawdopodobnie byl to czujnik cisnienia paliwa na szynie CR
  17. witam prosze o rozkodowanie WBAAL91090FS07804
  18. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ewentualnie jak moge sprawdzic czy w tym aucie byl kiedys tel zamontowany jezeli faktycznie to kabel od niego:)
  19. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no ciekawe od czego on moze byc, moze fabrycznie byk tunel z telefonem i ktos go pozniej wymontowal, wsadzil inny a kabel zostawil? chyba ze ktos ma inne propozycje?
  20. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    idzie on tak jakby z pod schowka nad popielniczka, a gdzie tam dalej idzie za deska rozdzielcza to nie wiem, mam juz wszystko pozakladane i nie chce mi sie za bardzo znowu tego rozkrecac i szukac z kad idzie:) jak widac na foto jest 1 gruby kabel i 1 cienki, radio mam nie ori bmw, jak podlaczalem swoje radio to nic tam takiego nie bylo. wrzucam jeszcze jedno foto i na nim widac z kad on mniej wiecej idzie, zdjecia robione tel, dlatego nie za wyrazne. http://img541.imageshack.us/i/20110502139.jpg/
  21. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    czyzby nikt nie wiedzial?:)
  22. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam dzis rozbieralem popielniczke schowek nad popielniczka i caly tunel az do recznego i pod popielniczka znalazlem taki kabel, nie byl on do niczego podlaczony i sie zastanawiam co to:) http://img405.imageshack.us/i/20110502138.jpg/
  23. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    jesli by sie to komus przydalo to mi ta usterka ustapila po czyszczeniu kolektora ssacego, i czyszczeniu roznych dostepnych pod reka czujnikow:)narazie autko sprawuje sie ok, czasem delikatnie szarpnie ale to bardzo rzadko:) jest zdecydowanie lepiej:) kolektor na 2 pierwszych wtryskach od szyby bykl strasznie brudny od zastygnietego oleju, praktycznie 1/5 otworu byla przytkana, co do uszczelek zostawilem stare, bo niestety pani w sklepie motoryzacyjnym dala mi zle, a zamowienie nowych wiazalo sie z strata 3 dni, a nie bede rozbieral auta po 10 razy:) wiec stare uszczelki i delikartnie na sylikonie K2:)
  24. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.