Skocz do zawartości

wazkamax

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wazkamax

  1. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    przekaznik okazal sie dobry, wiec chyba pompa nawala, tak mi sie wydaje ze za glosno chodzi, bo slychac ja pod podloga jak siedze w aucie i mam zamkniete drzwi, nawet chyba czuc delikatne drgania podlogi.... ale to moze byc juz moje przewrazliwienie:) czy oplaca sie kupic pompe z allegro za 200 zl? jakis zamiennik zeby pojezdzic tak z pol roku na niej:)?
  2. wazkamax odpowiedział(a) na klocher temat w E46
    no tak:) e46:) i tylko r6:) kultura pracy silnika..... miod na uszy:)
  3. wazkamax odpowiedział(a) na nemo05 temat w E46
    ze niby z radiem dobre:) tak jak kolega pisal..... krecimy.... krecimy:)
  4. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    a gdzie ten przekaznik sie znajduje?
  5. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    cos mi sie wydaje ze chyba bedzie do wymiany pompa podprogowa. bo sie tak zagladnalem pod auto i slychac pompe, tak mi sie wydaje ze nieco za glosno chodzi, czyli pewnie czeka mnie wymiana, i teraz pytanie, czy kupic jakas podrobe ze niecale 200zl? czy Ona pochodzi przynajmniej te pol roku?:) czy oryginal? za 650?:)
  6. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam znowu ten sam problem co kiedys, a mianowicie znowu odcina paliwo przy 4 tys obrotow na jalowym biegu. podczas jazdy autem szarpie i jak dam gaz do dechy to w ogole nie chce sie rozpedzic, jedzie jakby mial 40km a nie ponad 180;/ podczas jazdy ekonomizer nie wychyla sie do konca. a jeszcze wczoraj bylo wszystko ok. pieknie fura chodzila. wrzucam film z odcinka na jalowym biegu. to samo jak odpale auto to skacza obroty i nawet potrafi tak szarpac ze auto zgasnie, 2 razy zaswiecila mi sie kontrolka dde podczas jazdy i auto stracilo calkowicie moc. zero reakcji na gaz. ost raz jak tak sie dzialo to okazala sie pucha vacum do wymiany, powymienialem puche przewodu i zawor EGR. co tym razem moze sie dziac? film
  7. to jest szybkozlaczka, po sciagnieciu zobaczysz w srodku 3 takie blaszki, ewentualnie sprobuj je troche odgiac i znowu zalozyc na swoje miejsce. bo byc moze wlasnie one juz slabo trzymaja. u mnie to zadzialalo:)
  8. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    wlasnie w tym tkwi problem ze wszystkie cykaja tak samo:)... a jak np odlacze np 1 czujnik to pozostale powinny dzialac? bo ewentualnie bede je odlaczal po kolei i wtedy dojde ktory jest uszkodzony
  9. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    tylko czemu wszystkie cykaja tak jakby byly dobre? to jest dla mnie dziwne, ze cykaja a nie dzialaja
  10. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no i wrzucam wsteczny, nasluychuje i wszystkie cykaja sobie ladnie, a problem jest nadal:) dalej piszczy kilka s i dalej nie dzialaja:) co to moze byc? jezeli sie nie myle to przestaly dzialac po umyciu auta na myjni bezdotykowej.
  11. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam taki problem z czujnikami cofania, wrzucam wsteczny i czujniki zaczynaja piszczec bez przerwy przez jakies 5-6 s, po czym cisza, w ogole nie chodza, dojezdzam do przeszkody i nic, zero reakcji. co to moze byc?
  12. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    no wlasnie:) i jak takie cos zrobic:) wystarczy jakis specjalny tumnik? czy moze cos trzeba przykombinowac:)
  13. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    do gory!! :)
  14. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam pytanie, czy ktos moze zna taki sposob jak by to zrobic zeby z tlumniczka wydobywal sie taki lady dzwiek:) instrukcja po PL oczywiscie;p http://www.youtube.com/watch?v=WrcAGfzD7yc&feature=related
  15. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    do gory:)
  16. wazkamax odpowiedział(a) na molodyj21 temat w E46
    ja tez tak mam.... tzn juz jest troche lepiej po wymianie zaworu erg od turbo puchy vacum i przewodow, silnik nie ma doladowania turbina i sie nie kreci do 5rpm. polecam sprawdzenie szczelnosci w ukladzie podcisnienia, ew cos z czujnikiem na szynie cr.
  17. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    ponawiam. zmienilem elektrozawor przewody od podcisnienia, puche vacum pojechalem na komnpa skasowalem bledy ...... i kilka godz bylo ok. i znowu raz na czas auto kreci sie tylko do 3500rpm i jeszcze teraz doszlo do tego ze auto czasem jedzie bez turbo, dopiero jak puszcze gaz i znowu wcisne turbo sie zalaczy. co to teraz moze byc? zastanawiam sie nad wymiana pompy paliwa zewnetrznej, moze to cos pomoze?
  18. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    jakby ktos mial taki problem to juz znam rozwiazanie, ukruszone wlotka do zbiorniczka podcisnieniowego. warto sprawdzic caly uklad podcisnienia od turbo:)
  19. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam taki problem ze auto ma odcinke paliwa na 3800 obrotow. po podlaczeniu do kompa wykazalo blad zaworu sterujacego turbo(egr)- wymienilem na nowy i dalej to samo. ktos ma jakies pomysly co to moze byc? bmw e46 330d 2000r sedan
  20. wazkamax odpowiedział(a) na wazkamax temat w E46
    podbijam:)
  21. wazkamax opublikował(a) temat w E46
    witam mam taki problem ze kupilem auto z Wloch i stalo ponad miesiac na polu, nie odpalane. Wiadomo jak to z Wloch mialo ok 10 l paliwa letniego w baku. po odpaleniu i zrobieniu ok 100km zaczelo dlawic silnik, brak mocy i nawet gasl i nie chcial odpalic. pompa w baku chodzi ale nie podaje paliwa dalej. Zastanawiam sie czy czasem na tych mrozach z paliwa nie wydalila sie parafina i nie przytkalo mi pompy. Jedyna opcja to chyba wyciagnac pompe i wyczyscic, chyba ze ktos zna inne lepsze sposoby, to niech napisze. POMOCY:)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.