Treść opublikowana przez slawo
-
Sprowadzenie X3 z USA
przejrzyj mobile.de x5 sa w super cenach
-
problem z obrotomierzem
bo motor sie wkurza ze go zgasiles a On chce smigac :) i puszcza oczko :)
-
problem z obrotomierzem
tez tak mam :) standard :)
-
[E30] Numery silnika /kupno BMW/
tak jak kolega wyzej napisal - dekofer vin-a.Co do 318is dobry wozek,choc osobiscie uwazam ze BMW zaczyna sie od 6 garow - bez urazy :) Pozdrawiam
-
[E30] Numery silnika /kupno BMW/
Chassis number AD09623 Vehicle code AF91 Series E30 Model 318is Body type coupe Catalog model ECE Production date 1989 / 12 Engine M42 Transmission Manual Steering Left Catalyzer YES Additional Information for Vehicle code AF91 Production FROM : 1989/03/01 TO : 1993/09/01 Engine M42 B18 Engine Oil 5.00 Liter Transmission Manual Transmission Model S5-16 Transmission Oil 1.15 Liter Rear Axle Oil 0.90 Liter Coolant(w/o Air Conditioner) 6.50 Liter Coolant(with Air Conditioner) 6.70 Liter Brake fluid 1.00 Liter
-
[E30] Chodzi na 5 cylindrach
Kolega mial podobny problem.Brak masy na silniku.Wez "na sztuke" podlacz byle jaka mase do silnika i zobaczy czy cos pomoze,Jemu jak reka odjal.Pozdrawiam
-
1 Nieoficjalny zlot BMW KLub Polska - czy ktos pamieta?
To byly poczatki klubu ktore pewnie niewielu pamieta!!! A mysle ze Bastek ma racje - to historia klubu.Nie odrazu zloty byly perfekcyjne!!! Ja dobrze to wspominam,byla piekna pogoda,kilku mianiakow BMW i atmosfera super.Czego chciec wiecej?
-
1 Nieoficjalny zlot BMW KLub Polska - czy ktos pamieta?
%5B453%3A480%5Dhttp%3A//www.eurohand.neostrada.pl/bmw/ZLOT.JPG 5 czerwca (w sobote) 1999 roku , na parkingu przy jeziorze Turkusowym , nieopodal miejscowości Międzyzdroje odbył się pierwszy zlot miłośników BMW regionu szczecińskiego.Mimo iż osób przybyło niewiele , spotkanie było bardzo udane. Na zlocie pojawiły się 4 maszyny. - Jako pierwszy pojawił sie SirMav i jego niesamowita 525e. - Drugą załoga był duet w składzie - Michał el. Mytas oraz moja skromna osoba w rewelacyjnej czterodrzwiowej trójeczce 324td E30 . - Następne dwie załogi przyjechały w podobnych piątkach E34.Obie miały 24 zaworowe silniki o pojemności 2.0 l. , co w tej kombinacji daje moc równą 150KM.Różniły się jedynie kolorem. Po wzajemnym poznaniu się i obejrzeniu samochodów dzięki Michałowi (ksywa Mytas) zrobiliśmy kilka zdjęć , oraz nakręciliśmy kilka filmów .... .......itd itd I ja tam bylem.........
-
[E30] - co czuje kierowca podczas dynamicznej jazdy?
Pamietasz swoj "piewszy raz"? To zapomij o nim,bo berta da Ci wiecej niz sie spodziewasz i tyle adrenaliny ile zmiescisz w bagazniku :)
-
można założyć serwo?
prosta sprawa,nowy magiel plus zbiorniczek plus pompa i przewody,zero problemu,koszt ok 500-600zl plus robocizna(chodz to latwizna mozna samemu zapodac)
-
[E34] kilka pytań po kupnie
Jesli chodzi o obroty sprawdz silniczek krokowy.Pozdr
-
[e36] silnik m50 jak rozpoznac???
Po numerach silnika :) a wlasciwie jego kodzie
-
Ile jechaliście swoim BMW
okolo 208km/h
-
[E30] 325e Szukam coś na jej temat.
Ja sie bawie takim cackiem i jak narazie zadnych problemow.Chodzi super,pali maxymalnie 12l w miescie przy pelnym bucie a trasa trasa w zaleznosci od predkosci od ok 7 (przy 90km/h) do 9 przy 140-150.Mam w nia wpakowamy chip,regulator cisnienia paliwa 3bary,a w sobote mala zmiana walka rozrzadu :) ile KM nie wiem,ale mozliwosci tuning sa nieograniczone :) glowica od 2.5,kolektor ssacy od 2.5 i kilka innych zabiegow i ponad 200KM da sie spokojnie zrobic....pozdrawiam
-
[E30] regulacja zaworów,zdjęty korek wlewu oleju-co zepsułem
To znaczy ze masz w miare dobry silnik.U mnie naprzyklad po zdjeciu korka gasnie - i tak pownno byc.Pozdro
-
zmiana przodu z e36 na e 46
A ja Wam powiem tak.Kolega poprosil o pomoc,czy ktos robil,gdzie zrobic itp....uzyskal odpowiedz ??? nie! tylko krytyke.Chyba pytanie nie brzmialo co o tym sadzicie tylko jak i gdzie cos takiego mozna zrobic i za ile :) O gustach sie nie dyskutuje.Pomagamy czy krytykujemy? Pozdrawiam wszystkich P.S. nie jestem zwolennikiem takich przerobek,jak sobie poscielisz....ja tym nie bede jezdzil wiec....jeszcze raz pozdrowienia
-
czy warto zakupić E30??
Martinez moze chcesz 520 24V 94' na szerokiej nerce ? :) Bardzo ladna
-
e30 za max 5 tys zl
Zgadzam sie bedzie ciezko,moja wyszala......duzo mniej niz 5000zl ale jak sie w tej branzy siedzi to jest inaczej.Szukaj szyukaj szukaj i oglafaj uwaznie
-
ciemne lampy e30
A ile chcialbys za ringi?
-
540 automat awaria??
Trudna sprawa...jak jestes z okolic Poznania telefon do doktora :)- 061 652 49 30
-
e39 zamiana stopni F na C celcjusza
Hmm..tez z tylu chyba jest pokretelko,wyjmij ustrojstwo i zobacz z tylu powinno byc narysowane :)
-
Szyberdach - przeróbka na elektryczny
Popatrz tutaj: http://rust.mine.nu/bmw/partgrp.do?model=AF91&mospid=45016&prod=19900300&hg=54&fg=05
-
jakie lampy występowały w E30stkach (wąskie)
Ja mam w swojej oryginalne,zamianka? :) Pozdrawiam a wygladaja tak: http://bmw.dainet.pl/lampy.jpg
-
jakie lampy występowały w E30stkach (wąskie)
To ja sie na ten prezent pisze,oj i to baaaaardzo chetnie bardzo:)
-
Zmiana tarcz licznika e30
Panowie podielcie sie doswiadczeniami.Jakie najlepiej kupic,za ile i moze gdzie? Chce sobie zalozyc chyba biale i do tego chromowane ramki.Jakies pomysly? Pozdrawiam