Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Wiem Mariusz że ze mnie prze typ :D :cool2: No szczerze to auto było nie użytkowane ponad dwa miesiące :( :duh: :mad2: Wrzucam parę zdjęć po montażu wszystkiego: http://pics.tinypic.pl/i/00531/mgoc3q8niw4t.jpg http://pics.tinypic.pl/i/00531/h8vv5t388y14.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/c0077dc354c3.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/330cd2e37e1d.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/01af8154db3a.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/ed4fb4893372.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/ccd87dd1bf65.jpg http://fotoo.pl//out.php?i=801153_2014-05-19-1127.jpg http://fotoo.pl//out.php?i=801154_2014-05-19-1125.jpg Zdjęcia robione wieczorem po myciu i na dodatek kalkulatorem, więc proszę wybaczcie za jakość zdjęć. http://images63.fotosik.pl/996/655d1e0d2a819906gen.jpg http://images64.fotosik.pl/997/3f164d5517558094gen.jpg
  2. Moc 258 Najbardziej podoba mi się na postoju błoga cisza w środku i brak jakichkolwiek wibracji. :D To zacnie :cool2: Choć nie ukrywam że 272 KM to naprawdę świetny silnik ale rzadko spotykany, co do ciszy i braku wibracji to benzyna zawsze będzie górą ale napiszę jedno moja 335d bo wygłuszeniu auta i zamontowaniu zestawu audio individual tak jakby jest cichsza i mniej wibruje albo to ja świruję :wink:
  3. Zaraz idę porobić zdjęcia jak wyszło po montażu mogę tylko napisać że udało mi się wszystko zmontować bez problemu nie została mi żadna śrubka, nakrętka, zatrzask itp. wszystko znalazło swoje miejsce i po jeździe próbnej nic nie skrzypi, trzeszczy czy stuka, puka, zresztą kolega zenek koksownik i parę innych osób z forum miało okazję osobiście posłuchać jak brzmi zestaw individual, myślę że byli pod wrażeniem :D
  4. Dla mnie również nie będzie problemem czy wygram czy przegram, po prostu z czystej ciekawości można zrobić porównanie :D To tylko będzie próba a nie ściganie, co do zlotu to ja będę ale nie wiem czy Mariusz będzie miał ochotę i czas na zlot :(
  5. Kolego da się to zdiagnozować, jeżeli chodzi o łożysko oporowe to jeżeli jest uszkodzone to na jaowym biegu hałasuje a jak wciśniesz sprzęgło to przestaje, ja obstawiałbym luzy międzytrybowe w skrzyni biegów lub na dyferencjale, możesz to sprawdzić na kanale ruszając wałem napędowym prawo-lewo i słuchając skąd dochodzi terkotanie, czy ze skrzyni czy z dyfra. Jeżeli ze skrzyni to do wymiany a jak z dyfra to także do wymiany.
  6. No i teraz się prezentuje :cool2:
  7. Gratuluję zakupu :cool2: Naprawdę bogate wyposażenie i wiele rzeczy już pomodzonych na plus :cool2: Napisz może jaka moc 218, 258, 272 konie mechaniczne? Przede wszystkim życzę bezawaryjnej jazdy i szerokości. Pozdrawiam Mariusz.
  8. Jeżeli Mariusz będzie miał ochotę to możemy się spróbować :D Dzisiaj auto odebrane z wklejenia szyb, także mam zamiar dzisiaj wszystko poskładać i wrzucę zdjęcia z wykonanych prac, jak zdążę :) u mnie w dowodzie jest 1720 kg + 95 kg to daje 1815 kg czyli 60 kg na twoją korzyść, myślę że będzie ciekawie :D Mnie chyba też się tak wydaje że tak to jest :wink:
  9. Może, tak jak ostatnio spotkamy się z dziquskiem w Ikei w sobotę?
  10. Ja bym to chętnie nagrał ;) oczywiście na niemieckiej autostradzie :mrgreen: To fajnie :cool2: oczywiście że na niemieckiej autostradzie :mrgreen: :norty:
  11. Dziękuję Marku za miłe słowa, dobrze przecież wiesz że ja jak coś robię to zawsze staram się to robić jak najlepiej :D Też mnie to ciekawi. Chyba, że Mariusz będzie tylko czeską tv oglądał :mrgreen: Nie ma z tym problemu, jest możliwość zakupienia tunera do E9x po lifcie i wtedy będzie można oglądać nie tylko czeską tv :D :P Dziękuję bardzo Mariusz, dzisiaj szybki zostały wklejone w profesjonalnym zakładzie i jutro odbieram auto i do końca składam, więc jak będziesz miał ochotę wpaść do mnie to nie ma problemu, możemy wtedy sprawdzić osiągi naszych autek :D Choć wiem że mój turas będzie miał ciężko z twoją qupejką bo turas jest cięższy od qupejki o około 130 kilogramów ja ważę 95 kilogramów także mam 15 kilogramów mniej ale i tak turas ze mną jest cięższy o 115 kilogramów od twojej qupejki z tobą na pokładzie ale możemy spróbować jak w rzeczywistości to wyjdzie :D Byłoby ciekawie, kto chętny na kibicowanie :?:
  12. 2. Qqryq24774 - E90 3. Karsa E91 pre LCI Jeszcze dwie osoby i mogę złożyć następne zamówienie :)
  13. Dlatego wysyłam paczki ubezpieczone bo już miałem taką sytuację że był problem z paczką gdzie jedna lampa była uszkodzona, tak jak pisałem Ci na privie zrób to co pisałem i jutro daj znać co i jak. Wrzuć zdjęcia po montażu :wink: Dobrze że to tylko nitka :) Dziękuję za miłe słowa, wrzuć może jakieś fotki po montażu :wink:
  14. Dzisiaj przyszła paczka a w niej tylne szybki z wbudowanymi fabrycznie antenami do odbioru TV, teraz wystarczy kupić moduł TV, wzmacniacze antenowe i będzie można oglądać TV :D http://images64.fotosik.pl/978/38827a919424afb4gen.jpg
  15. Dziękuję z góry, a z ciekawości przez jaka firmę wysłałeś? Pytam bo będę miał możliwość skontaktowania się z kurierem, także dowiezie mi do pracy. Wysłane pocztą Polską.
  16. Zgadzam się z Sebą co do zestawu audio Individual, basy stawiają włosy na głowie dzisiaj sobie troszkę posprawdzałem jak to gra i szczerze to miałem naprawdę gęsią skórkę :D :mrgreen: Mój bardzo dobry kolega miał okazję dzisiaj doświadczyć jak gra Individual i był pod niesamowitym wrażeniem jakości dźwięku, ja również nie żałuję kasy wydanej na ten zestaw i warto było doprowadzić to do końca :dance: :-D Zapraszam również do mnie jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać na żywo jak to gra :D Seba tym razem jak zrobicie spota to pojawię się w Krakowie i porównamy jak sprawuje się zestaw audio individual w Turasie i cuope :D
  17. Dzisaj wysłałem lampy wszystkim, przesyłka priorytet i ubezpieczona. W srodę wszyscy powinni dostać przesyłki :D
  18. Nie ma problemu możesz wpaść, posłuchać :D A nie mówiłem? :wink: Ja czasem siedzę jeszcze przez parę chwil po wjechaniu do garażu i słucham :) Polecam Ci muzykę z płyt albo z DVD - wtedy jest już w ogóle petarda. Miałeś zupełną rację :cool2: Ja jak załączę muzę to nie chcę po prostu wychodzić z auta, dźwięk tak jak piszesz seba z płyt CD, DVD to po prostu coś pięknego :D podczas odtwarzania słychać wszystko tak krystalicznie czysto że nie umiem tego opisać :D
  19. Nie ma takiej opcji, podsufitka jest dość sztywna, także bez obaw, nie wiem jak musiałbyś ją wyginać by się złamała.
  20. W piątek dotarły głośniki i osłonki na nie i finalnie po założeniu głośników tak to wygląda: http://images65.fotosik.pl/966/7fc7fcf2aba9e4e0gen.jpg http://images64.fotosik.pl/966/b3d3b5719c37f5bagen.jpg Pozostały osłonki które będą założone jak zamocuję podsufitkę, myślę że jutro będzie założona i wreszcie auto będzie w całości. Wczoraj wreszcie mogłem posłuchać jak gra individual i powiem jedno każdy kto nie słyszał jak to gra ten niech żałuje, nie wiem czy jest sens nagrywania jak to gra bo nagranie wykonane telefonem nie odzwierciedli tego jak w rzeczywistości to gra, po prostu trzeba tego posłuchać na żywo, jeżeli ktoś naprawdę bardzo chce to mogę nagrać filmik ale nie wiem czy to będzie miarodajne z tym nagraniem a rzeczywistością ale powiem szczerze że ten zestaw audio to coś pięknego jak to gra :D
  21. Również szczerze Ci współczuję bo auto miałeś utrzymane perfekcyjnie, fakt auto to rzecz nabyta ale ciężko będzie znaleźć taką perełkę jak twoja, dobrze że tobie nic się nie stało bo to najważniejsze i życzę powodzenia w poszukiwaniu następnego BMW.
  22. Panowie dzisiaj dostałem lampy Black Line :D W poniedziałek wysyłam wszystkim towarek, bo dzisiaj za chwile wychodzę do pracy i nie dam rady. Pozdrawiam. Także kto chętny niech się wpisuje.
  23. Kolego, decyzja należy do Ciebie ale dla mnie to te listwy to wielka kupa :duh: Przecież u nasz listwy to są rynienki na odpowiednich zatrzaskach których zadaniem jest odprowadzenie wody, przy okazji poprawienie wyglądu, jak to bedzie wyglądać jak to nakleisz i jeszcze musisz sam wyprofilować i dociąć, bedzie moim zdaniem wyglądać śmiesznie to tak samo jak stare dziadki sobie oklejają tymi listwami ranty drzwi by sobie drzwi nie uszkodzić :lol:
  24. Tak, Tomek naprawdę może pomóc w temacie u mnie przerabiał ten sam problem :cool2: Polecam Tomka.
  25. A sprzedawca pisze do E92/E93 to co nie pasuje :o Sprzedawca nie ma pojecia. Aha to pasuje :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.