Treść opublikowana przez czerwony330d
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Twoja bryka jest naprawdę bandycka :cool2: To obniżenie naprawdę super :cool2: Ciekawe jakby to wyglądało w moim turasie :D :wink:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Tak, kolega rzutem na taśmę się załapał, pieniądze już na koncie mam od wszystkich, także jutro składam zamówienie na lampy, oto aktualna lista: Osoby które wpłaciły: 1. asek22 - E90 2006 rok wpłata 2. bakulinek E-91 2006 rok wpłata 3.Belmondeuszek E90 2005 rok wpłata 4.kolo_82 - E90 2005 rok wpłata 5. szczota E90 2005 rok wpłata 6. kotwica E90 2007 rok wpłata 7. wrocek E90 2007 rok wpłata
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Seba, jak dla mnie dwie po 10cm i będzie :cool2: Zresztą ja mam u siebie takie zamontowane także możesz odgapić :P :wink:
-
Zmieniarka cd/dvd E90
Kolego, widzę że znasz się coś nie coś na tym, możesz mi podpowiedzieć jak to rozłączyć w tej pętli ale tak wytłumacz łopatologicznie :D
-
Zmieniarka cd/dvd E90
Wiem że Ci nie pomogę ale ja mam zmieniarkę u siebie podłączoną i chcę dołożyć wzmacniacz indyvidual, jak rozłączyłeś zapętlenie na tylnej kanapie bo ja nie mam pojęcia, ale mogę sprawdzić jutro jak u mnie jest zmieniarka podłączona bo i tak mam wszystko rozbebeszone, światłowód chyba nie powinien świecić na czerwono, chyba że się mylę.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
W porządku, może jutro dojdzie lub pojutrze także jeszcze w tym tygodniu zrobię zamówienie :D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Aktualizacja wpłat: 1. puzonn - wpłata 2. Kunio wpłata 3. Matias-e90 - wpłata 4. Poklados - wpłata 5. 87kruk87 - wpłata 6. Man1ek17 - wpłata 7. Mati_D - wpłata 8. ray1243 - wpłata 9. devik - wpłata 10. janosig - wpłata Dzisiaj otrzymałem brakująca wpłatę i zrobiłem zamówienie i zapłatę za naklejki, jutro będą wysłane do mnie także po świętach u mnie powinny być a pod koniec tygodnia powinny być u wszystkich zainteresowanych.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Osoby które wpłaciły: 1. asek22 - E90 2006 rok wpłata 2. bakulinek E-91 2006 rok wpłata już zrobiona? 3.Belmondeuszek E90 2005 rok wpłata 4.kolo_82 - E90 2005 rok wpłata 5. szczota E90 2005 rok wpłata 6. kotwica E90 2007 rok wpłata
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dam Ci znać jak to tylko zmontuję :D Najgorsze jest to że zamawiam części i czekam już prawie dwa tygodnie na te części i dlatego tak długo to trwa :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolego, bardzo dziękuję za info :cool2: Bardzo mi się przyda ten namiar, dziękuję :cool2:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Właśnie cały czas jestem na etapie zastanawiania się czy w dieslu wymiana całych puszek ma jakiś sens... :roll: Ja nie wymieniałem puszek, tylko końcówki i jestem mega zadowolony bo ori końcówki były ohydne :duh:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Po tym wszystkim co zainwestowałeś w auto to normalne że się go nie pozbędziesz, zresztą u mnie moja 335d też zostanie na wieki :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
W porządku. :cool2:
-
Spotkania śląskie
Nawet nam przez myśl to nie przeszło :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
To bardzo dobrze, nie ma problemu, zamawiam 6 kompletów lamp jak tylko otrzymam wpłaty, zaraz wysyłam dane do przelewu :D Lista na dzień dzisiejszy wyglada tak: 1. asek22 - E90 2006 rok 2. bakulinek E-91 2006 rok 3.Belmondeuszek E90 2005 rok 4.kolo_82 - E90 2005 rok 5. szczota E90 2005 rok 6. kotwica E90 2007 rok
-
Wymiana emblematu w kierownicy
Dzięki wielkie :cool2: Czekam na przesyłkę :D
-
Wymiana emblematu w kierownicy
Dziękuję bardzo :cool2: To się nazywa pomoc :cool2:
-
Wymiana emblematu w kierownicy
Ja również postapiłem tak samo jak kolega bbrys i wyrwałem ten ori znaczek a ten który teraz mam co jakis czas odpada, jeżeli kolego kaail byś mógł jeden odstapić to chętnie skorzystam oczywiście zapłacę.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Oj tam oj tam, dobra hybryda nie jest zła :mrgreen: No, faktycznie przez cztery lata uzytkowania to jedynie żaróweczki były wymieniane i części eksplaatacyjne :D Dzięki Bartek, jak się zdecyduję to się odezwę.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Również się pod tym podpisuję :cool2:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Czy dla grzecznych jak wcześniej są przewidziane gratisy?? Lepiej pomyślcie o jakimś prezencie dla Mariusza i jego Żony przede wszystkim, a nie gratisach dla was. :) Te lampy Mariusz w sumie na dobrą sprawę załatwia jak by nie było DUŻO taniej niż normalnie i niech to będzie w pewnym sensie gratis jakis :mrgreen: Dziękuję ale naprawdę nie trzeba :D Bardzo dobry pomysł z tym prezentem dla Mariusza i jego Małżonki.Trzeba się skrzyknąć na PW i pomyśleć o jakiejś niespodziance dla nich.Żartowałem z tymi gratisami... Może coś nowego z pakietu performance :mrgreen: Napewno by się ucieszył :mrgreen: No pewnie że bym się ucieszył :D :mrgreen: Także jutro czekamy do 17-stej na odpowiedź po tej godzinie wysyłam wszystkim dane do przelewu. Dziękuję Kolego Udało mi się zarejestrować, także powiem, że też jestem zainteresoany zakupem tylnych lamp Black Line do E90 2005 rok. Proszę o informację co do dalszego postępowania- gdzie zrobić przelew i na jaka kwotę. Pozdrawiam Bardzo ładnie także mamy piątą osobę ale tak jak pisałem wcześniej, poczekamy na kolegę kotwica, jak się zdecyduje to wyslę wszystkie info na priv do zinteresowanych. Lista na dzień dzisiejszy wyglada tak: 1. asek22 - E90 2006 rok 2. bakulinek E-91 2006 rok 3.Belmondeuszek E90 2005 rok 4.kolo_82 - proszę podać model auta? 5. szczota E90 2005 rok
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo dziękuję, jakbyś znał kogoś kto by mi dorobił te adaptery to byłoby super a co do niebieskich to zobaczymy co z tego wyjdzie na razie muszę w końcu złozyć wszystko w całość bo szlag mnie już trafia bez auta :mad2: :mad2: :mad2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak zrobię. W poniedziałek zaczynam działanie z wiązką :D
-
Spotkania śląskie
Ej no, wiele słupów minąłem tego wieczora na parkingu Ikei i żadnego nie obtarłem! Poza tym czepiasz się, moim autem źle się jeździ prosto, kto widział stan opon to wie... :D Zgadzam się, trzeba mieć talent by upalać opony na rantach :cool2: W następnej serii Mam Talent, trzeba Cię zgłosić :mrgreen: :norty:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Dokładnie, dopisujemy jedną osobę i w poniedziałek wysyłam dane do przelewu, jak otrzymam pieniądze to zamawiam lampy jak przyjdą natychmiast odsyłam do Was.