Treść opublikowana przez lukolo85
-
[E81] 2009 - światła powitalne
bo ma pewnie zakodowane :) jest jeszcze jedna ciekawostka :) aby swiatla sie zapalily pokretlo od swiatel musi byc ustawiony w pozycji auto albo swiatel mijania - teraz juz nie pamietam :)
-
118D zmiana turbiny z 120d
sprzeglo w 118d wytrzymuje max 450nM
-
E87 Jak wyciągnąć listwy dachowe
z tego co wyczytalem z innego forum to listwa dachowa jest wciskana :) tez sie musze zabrac za to ale to jak bedzie cieplo - od razu klamki dam pomalowac :mrgreen: z tego co patrzylem to pewnie od tylu bedzie sie trzeba za to zabrac - jakos podwazyc i pozniej powolutku ciagnac :) :mrgreen:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
jesli chcesz to mozesz moja lalke poogladac bo chyba pojdzie na sprzedaz - moze nie jest az tak wypasiona jak ta z ogloszenia ale na pewno nie jest bita i na bank bez kreconego licznika- obecnie 126tys przelotu. co do ceny to na pewno ponizej 3 z przodu nie zejde - wiem co mam i co sprzedaje :D
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
czasem na allegrogo pojawiaja sie frykasy :) ja czekalem cierpliwie i galka m-pak nowka sztuka wpadla za 360zl :)
-
E87 PDC zagadka
przycisk wlacz wylacz PDC wystepuje tylko i wylacznie jak mamy czujnik parkowania przod i tyl :) nawet ladnie wyposazona ta włoszka :mrgreen: poszedlbym tropem takim jaki ci dal kolega powyzej - sprawdz czy dochodzi napiecie... nie wiem czy czasem PDC nie ma jakiegos przekaznika ( musialby sie ktos inny wypowiedzec :) ) -moze on bedzie walniety
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Pieknie wszylo Mariusz :)
-
E87 Ksenony
mysle ze szukasz czesci numer 51 64 7 836 703 vs 51 64 7 836 704 ,.... kupowalem ostatnio na allegro i wyszlo mnie znacznie drozej niz tutaj http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7836703-uchwyt-lewy/i51382/sN
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
kiedy zdjecia zawitaja modu ? btw nie ogladalem bo wzialem "U" - synus mi sie rozchorowal :oops:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
nie omieszkam popatrzeć :) tylko stan w jakims fajnym miejscu :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
szczesliwej szychty ... Mario kiedy wrzuciles letniaki ? :) bo widzialem dzis bryczke jak szedlem na ranke :mrgreen:
-
[E87] Czujnik temperatury zewnętrznej - gdzie jest?
panowie i panie :) o ile dobrze pamietam montaz zderzaka m-pak to bez zdejmowania zderzaka sie nie obejdzie w przypadku wymiany owego czujnika :mrgreen:
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
tak wygladala moja 1 na serynjym zawieszeniu + DS 208 http://images38.fotosik.pl/1555/6a046ebceff1b410m.jpg wygladala kozowato troche doszly springi eibacha i siadla idealnie :) jak znajde jakas fote to ja wstawie tutaj
-
Alu 17 do E87
my BAD :) sorry ;) bylem po pracy i zle przeczytalem :) na tylnia 8.5 bym zalozyl 225 i ladny naciag bedzie :) moja na 18-stce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a046ebceff1b410.html i powiem szczerze ze czasem mam wrazenie ze jest malutka ... gdyby nie rozwazania nad kupnem nad kupnem samochodu rodzinnego to od razu bym bral 19cal ... no ale coz wszystkiego nie mozna miec :)
-
Alu 17 do E87
ja mysle ze 18 cal do jedynki to jedyny sluszny rozmiar na komforcie az tak duzo nie stracisz a 17cal sie zgubi i to sporo :) tak ja mysle btw :mrgreen: raz piszesz jako dziewczyna raz jako facet ... wiec jak to jest z Toba :) :lol:
-
[e87] gwint czy ori
nie bylo czasu na przekladke jeszcze niestety .... na wiosne bedzie zalozony ... chiociaz nie wiem czy sie skusze na niego bo w sierpniu znow zostaje tatusiem :) :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kiedy zamierzasz usuwac DPF ? moze faktycznie jak nas bedzie wiecej to Wojtek zrobi jakis rabacik :mrgreen: jak termin bedzie fajny to i ja sie dopisze do listy :)
-
e70 N62N (4.8i) opinie
nie omieszkam poszukac :) troche mnie przeraza te kupno rafinerii :mrgreen:
-
e70 N62N (4.8i) opinie
witam serdecznie :) przymierzam sie do zakupu ww modelu. nie bede sie rozpisywal dlaczego benzyna i dlaczego x5. chcialbym sie dowiedziec o bolaczkach tego silnika oraz o jego zaletach :) mam nadzieje ze uzytkownicy ww modelu silnika sie wypowiedza w tym temacie pozdrawiam oraz przepraszam za brak liter PL
-
Dolozeie multifukcjii temmpomatu e87
bunia nawet jak wsadzisz od e90 to da sie zakodowac ... z tym ze pamietaj ze e90 nie ma wycieraczki tylniej i bedzie trzeba przelozyc manetke od wycieraczki tyniej ... tyle ode mnie
-
[e87] demontaz podsufitki
nie poniewaz e87 to 5 drzwiowy samochod a e81 to 3 drzwiowy
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
tez wybralbym 313 :8)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
:D pracujemy z Mariuszem w jednym zakladzie pracy :) takze widze ta bestie codziennie praktycznie :) majac 7miesieczne dziecko i kolejne w drodze nie sposob wygenerowac czas na spotkania z kolegami z forum :mrgreen: musze czekac az maly podrosnie :8)
-
poduszka pasażera, a fotelik
http://www.monki.policja.gov.pl/?idart=1029 http://www.v10.pl/prawo/Przewozenie,dziecka,na,przednim,siedzeniu,pasazera,269.html
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
:mrgreen: cykne spy foto jak jutro bede ja widzial :) :8)