Treść opublikowana przez lukolo85
-
E87 automatyczne otwieranie klapy bagażnika
zalozylem ale klapa dochodzi do polowy :D jutro zamowie sobie teleskop z tej octavii :)
-
e87 wymiana foteli
http://allegro.pl/show_item.php?item=3430957417 Sama kanapa, może coś zejdzie z ceny jeszcze. Tylko nie jest to chyba pełna skóra ale obszyć można ; ) to sie nie nadaje bo to eko skóra... taka sama opcja jak bym mial obszywać materiałowe od nowa... ;) ale dzieki za propozycje :) po czym widac ze to eko skora ? ??
-
E87 automatyczne otwieranie klapy bagażnika
tez sie skusilem :norty: czekam na przesylke :8) :8)
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
poszukuje dobrego tapicera ... takiego ktorego moglibyscie sami zatrudnic do obszycia foteli i kanapy ... i takiego ktory nie pusci mnie z torbami ... czas na zmiane wnetrza i wydaje mi sie ze projekt bedzie bardzo udany :)
-
[e87] demontaz podsufitki
:duh: las odpowiedzi widze no nic sam sobie jakos poradze zamykamy
-
[e87] demontaz podsufitki
koledzy jak zabrac sie za demontaz podsufitki ? z tego co widze po przesylce ktora doszla do mnie to widze to tak : 1] uchwyty nad glowa 2] "słoneczka" 3] plastiki - wszytkie sa na zatrzask ?? 4] .... hmmm podsufitka no wlasnie punkt 3 i 4 chcialbym abyscie mnie nakierowali jakos :)
-
e61 525D VIN WBANJ51000B433141
lukolo85 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażposzukiwania ciag dalszy ... co sadzicie o tej sztuce ? vin sobie rozkodowalem i chyba sie wszystko zgadza ... jesli nie to prosze mnie uswiadomic :8) link do aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=3366133730 qurcze FRANCUZ ?? :oops: Wyposażenie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBANJ51000B433141 Kod typu NJ51 Typ 525D (EUR) Typoszereg E E61 () Seria 5 Rodzaj konstrukcji TOUR Układ kierowniczy LL Drzwi 5 Silnik M57/TU Pojemność skokowa 2.50 Moc 130 Napęd HECK Skrzynia biegów AUT Kolor TITANGRAU II METALLIC (A36) Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW) Data prod. 2005-05-20 Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów S2CFA LM RAEDER STERNSP. 138 MIT NOTLAUF. Obr. BMW, st. le. spr. gw. 138 S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S386A DACHRELING Reling dachowy S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S435A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD S843A MOTORAUSLEGUNG Redukcja mocy S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, francuski S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt. Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe
-
[e87] zaciski tylne z e9x
do 118d tez podejdzie taki zestaw z 335 ?? tyl i przod ?
-
e87 wymiana foteli
jescze sie zaopatrz w emulator :) bo ci bedzie piszczec fotel pasazera jak bedzie "pusty" :8) ( brak zapietych pasow )
-
Montaż nawigacji mio w miejsce orginalnej navi POMOCY
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=164&t=114100&p=1219255&hilit=monta%C5%BC+nawigacji#p1219255 slabo szukales :P tez chcialem to zrobic ... ba nawet ramke powiekszylem ale za duzo wiec nie obeszlo sie bez szpachli :D temat na razie odpuszczam bo jakos nie mam ochoty na majsterkowanie :8)
-
Piski na postoju na ręcznym
nie tylko w e90 taki problem sie pojawia :) bo w moim e87 tak samo sa piski przy wsiadaniu i wysiadaniu przy zaciagnietym recznym :)
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
akurat co sie zachmurzylo i zaczelo padac :) .... wydaje mi sie ze nie powinno byc problemu z jasnascia w dzien :) ale to przy pogodzie ocenie i cykne czyms lepszym zdjecia :) nie wiem czy ringi przed liftem a po sie czyms roznily odnosnie jasnosci swiecenia :) ja mam po lifcie zalozony bixenik :) wiec moze byc tak ze przedliftowe nie beda tak ladnie swiecic :)
-
[E87] Ringi
:cool2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=158156 prosze :D
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
jako ze dawno nic nie zrobilem przy aucie .... no poza wymiana foteli na kubelkowe i przycierka felgi na krawezniku :mad2: :duh: :duh: , postanowilem powalczyc troche z wygladem autka pomaranczka mi sie znudzila i przyszla pora biel :) nie jestem tam jakims specem ale wydaje mi sie ze chyba swieca w miare podobnie jak te zolciotkie :P dla porownania wymienilem na razie z jednej strony jako podglad prosze o wyrozumialosc - zdjecia robione telefonem bo akumulator od lustrzanki sie laduje http://images40.fotosik.pl/2081/d415b95a7b44c8bcm.jpg http://images38.fotosik.pl/2081/4595b2465048b369m.jpg calosc http://images36.fotosik.pl/512/1d81502e9e15ed45m.jpg przy wł ksenie - marker sobie faluje na obiektywie telefonu :norty: stad cos takiego wyszlo http://images48.fotosik.pl/729/ddfc914c57d5f1efm.jpg zadnych bledow nie pokazuje na desce :8) troche sie grzeje :norty: ladnie sie smiescilo w obudowie :cool2: nie wiem czy warto bylo wydawac te 350zl czas pokaze :) w rzeczywistosci ladnie sie prezentuje :)
-
[E87] Ringi
zaraz beda w moim temacie :D laduje je dopiero :D zrobilem tylko jedna strone zebyscie porownali :)) tylko ze telefonem robilem bo akumulatorek w lustrzance padl ;/ uroki nowego czlonka rodziny ....
-
[e87] zawieszenie modyfikacje
nie fajnie :roll: ja mam w kartonie gwinta vogtland-a ale jak na razie brak czasu zeby cokolwiek porobic przy tym bo bobas sie urodzil i zawsze gdzies trzeba jechac pozalatwiac jakies sprawy :norty: powiem ci szczerze ze jesli chcesz zeby bylo komfortowo i tanio to wydaje mi sie ze jakis amor np bilstein plus sprezyny np z eibacha zalatwia sprawe :) mam nadzieje ze po zalozeniu gwinta az tak drastycznie nie strace na komforcie i nie wypadna mi plomby :D :mrgreen:
-
BMW E87 118D Szarpanie przy równomiernej jezdzie :/
ja bym chyba oszalal gdybym mial jechac 10km na drugim biegu z maks obrotami :duh: :duh:
-
[E87] Zbiornik na płyn do spryskiwaczy dziwna sytuacja
ja sie nigdzie nie doczytalem ze zbornik 6l jest w wersji strikto pod spryski :) sam taki posiadam i nie widze w tym nic zlego :) a spryskow jak na razie brak :P wiec nie masz sie czym przejmowac :)
-
E87 120d by TuikO
fajna felga :P chyba u siebie tez taka mam :8) z tym ze na niebieskim lepiej sie prezentuje niz na moim :cry2:
-
BMW 335i e92
"prawie" robi duza roznice :norty: moze kiedys tez bedzie mi dane popatrzec przez okno na takie fury na podjezdzie :8)
-
[e87] 118d 2005 Tajemniczy swist (nagranie mp3)
albo cos od hamulcow albo łozyska .... najszybciej przychodzi mi na mysl :) ja bym te czesci sprawdzil
-
e87 wymiana foteli
masz 3 wyjscia : 1) czekac na jakis ladny komplet 2) kupic materialowe m-pak i dac do obszycia :) 3) kupic od e90/91 i dac tapicerowi do przeszycia tyle siedzisko :) z tym ze boczki trzeba by bylo dokupic od e87 :mrgreen:
-
e87 wymiana foteli
koles sie dlugo z nimi buja :) najpierw chcial za nie 1800zl bodajze i schodzi stopniowo z ceny :norty:
-
[E87] dołożenie bixenon ale w E87 po FL
pytanie z innej beczki :) do czego mocuje sie dysze spryskiwaczy ? do slizgu lampy ? mowimy o zderzaku m-pakietowym :) a drugie pytanie brzmi : ktoredy i gdzie podpiac sie przewodami od spryskow ?
-
[E87] Ringi
no fakt cena zabojcza :) szkoda ze godzine predzej nie napisales :P bo zamowilem juz je :P najwyzej oddam jak efekt nie bedzie zadowalajacy :) prawdopodobnie jutro beda u mnie i sie pobawie i dam znac co i jak :) :norty: