Treść opublikowana przez lukolo85
-
[e60] kto zamontuje fotele komfortowe ?
możne to Ci pomoże kolego :) http://www.bmwfanatics.co.za/showthread.php?tid=43227 na zagranicznych forach trzeba szukać informacji....
-
E60/61 Zmiana lewarka i kierownicy z lopatkami - LCI
montaż samej kiery jest banalny ale .... czy pociągnąłeś dodatkowe przewody?
-
[e60] kto zamontuje fotele komfortowe ?
prędzej znajdziesz jakies info na zagranicznych forach albo po przestudiowaniu WDS-a - patrz : complete vehicle => body => seats .... jak czytać schematy WDS-a polecam przeczytanie poradnika kolegi speed1211 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=111&t=272359
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
byłoby fajnie :) posle Ci maila na PW
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
pieknie to wyglada :) czy mógłbym dostać namiary na magika od kiery ?
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
zgodnie z obietnica wstawiam zdjęcia. http://images68.fotosik.pl/1202/5a688a1c32ef6b26med.jpg http://images67.fotosik.pl/1203/d73ae6dec9edcbf3med.jpg Syn pyta czy tez dostanie takie tablice :mrgreen: przepraszam za jakość ale zrobiłem je telefonem
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
najpierw muszę umyć mojego brudaska :) myślę ze jutro to ogarnę Andrzeju :)
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
jak ktoś jeszcze nie zakupił to polecam :) ja jestem zadowolony :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
:cool2: wynik Mariusz :) ja w swojej mialem 980km ( samochod ważył ponad 2tony ) na baku - predkość srednia z 1570km wyniosla ponad 100km/h w tym 2 potężne korki - jeden w Austrii i jeden we Włoszech ..... jest jedno male ale :mrgreen: moja ma 100KM mniej niż twoja EMBA :)
-
Kamera cofania w E60, jak doposażyć?
mógłbyś rzucić jakimś przykładem ?
-
E61 smg łopatki kierownicy przestały działać.
na moj gust bedziesz musial sobie rozebrac pare plastikow i fizycznie sprawdzic czy nie masz gdzies jakies przerwy po kablu .... daj maila to ci podesle cos co moze pomoc w zdiagnozowaniu usterki :)
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
ramki sa jeszcze ? czy sie rozeszly ?
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Przy okazji, CCC mi zwariowało :D, myślałem, że to przez światłowody, przepiąłem na oryginalne połączenia ale dalej nie reaguje :D, zero muzyki ehh :D mi ostatnio tez szwankowało CCC - nie działała mi navi - nie chciało czytać żadnej plyty . powód ? samochód stal na pełnym słońcu przez 4h w Opolu. następnego dnia wszystko śmigało jak powinno. od tamtej pory staram się unikać takich miejsc BTW. gratuluje wyniku na hamowni :)
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
myslalem ze ramki "pojada" ze mna na wakacje ale chyba nici z tego ... pewnie przyjade we wrzesniu to sie rozejda :mrgreen:
-
[E60] problem z kilmatyzacją
pewnie błahostka :) podziel się z kolegami swoim odkryciem :)
-
[E60] problem z kilmatyzacją
Może i się wygłupie ale czy w ustawieniach klimy masz wszystko dobrze poustawiane ? bo ja tez ostatnio chciałem jechać klimę nabijać ale coś mnie tchnęło i się pobawiłem ustawieniami rysunek poglądowy : http://i.ytimg.com/vi/LS3uiSEDNoU/maxresdefault.jpg czerwone pole z 4 kreseczkami masz ustawione na 4 kreseczki na niebiesko ?
-
E60 Przed liftem Ringi LED Mocne światło Jakie kupic ??
nie bedzie Ci to tak swiecic - na zdjeciu jest poliftowy model
-
Jak czytac schematy (WDS) instalacji elektrycznych
trafiles idealnie z dodaniem takiego opisu :) brawo :)
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
masz jakies info odnosnie wzoru ? mialy byc jakies 3d
-
e61 525dA moj pierwszy automat :)
dzieki. nic sie ze skrzynia nie dzieje niepokojacego :) dziekuje Krzysiek :) Samochod przeszedl wiekszy serwis - oleje i filtry + odma + kolo pasowe i smiga jak trzeba Operacje przeprowadzil kolega z forum czerwony330d - na prawde polecam :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
bylem ostatnio u Mariusza na serwisie olejowym i filtrowym i powiem Wam że szczenę zbieram do dziś - auto miażdży pod każdym względem !
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Jak wyglada sprawa tych ramek ? wiadomo juz cos ?
-
[e61] koła 20cal
witam Panowie. chcialbym sie dowiedziec czy felgi o parametrach 9j et35 i 10j et40 20cali podejda do e61?
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
super ze cos ruszylo w temacie ramek :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
mam tak samo Kubik .... 5-er to bardzo wygodne auto w dodatku rodzinne. gdyby jedynka miala miejsce na 2 wozki dzieciece... ehhhhh mam nadzieje ze sprazentuje sobie jeszcze jedynke jako drugie auto :)