Treść opublikowana przez lukolo85
-
[E8x] Uchwyt na napoje - montaż
moze faktycznie jest tam za malo miejsca na ten uchwyt ... tutaj masz przedstawione troche inne rozwiazanie :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=233048
-
e87 118d problem z elektryka
w poprzednim samochodzie mialem podobne problemy winne byly szczotki na alternatorze :)
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
jesli chodzi o mnie, to Mariusz ( czerwony330d ) powinien sobie sam edytowac posta z wplatami aby nie narobic balaganu :) :D
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
ej kolego wez wyluzuj bo jeszcze ktos pomysli ze licznik skrecilem :mad2: :duh: :duh: nie lubie czegos takiego :nienie: :nienie: a co do swiec to jest jakas lipa bo sprawa wyglada nastepujaco wywala blad swiec - dokladnie 2 swiec nie pamietam ktorych ... mechanik wymienil wszystkie 4 na nowe NGK podpina kompa dalej blad swiec :mad2: naprawil sterownik swiec i mowi ze dalej to samo :duh: :duh: :duh: takze oryginalne swiece na pierwszy montaz 4x beru sa ok :D :mrgreen: i leza w bagazniku :P ciekawe co jest grane w takim wypadku dzisiejsze mody jak zwykle wykonane kalkulatorem :mrgreen: http://images65.fotosik.pl/472/a40b79e29fdb1003m.jpg
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d 2.2.Marcel_005 Pozdrawiam :) :) 3. Vale46 x2 4. Remi_E90 :cool2: 5. mlody_d 6. Phonemania 7.andrew55 8. ra1406 9. bakrzych 10. BARABUS 11.lukolo85 mysle ze jeszcze nie zamowiles :P i sie lapne
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
JASNE JASNE :d nie mam takiego zwyczaju :)
-
e87 118d by Łukasz ( SPRZEDANA )
:mrgreen: :( http://images61.fotosik.pl/464/9cf2f3cfc3d7c4fem.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
bedzie kocur Mariuszu :cool2: :cool2:
-
Problem ze spalaniem
jeden wyraz bez spacji a u taki wywod :mrgreen: :mrgreen: mi powyzej 50l nie chce za chiny pokazac :( :( :8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: niczym sie nie przejmuj kolego bo to normalne przy zimie i przy wlaczonym srednim spalaniu :)
-
(e87) demontaz kolektora
118d ... swiece zarowe naturalnie juz wiem jak sie tego badziewia (kolektor) pozbyc ale auto i tak wyladuje u mechanika :D
-
(e87) demontaz kolektora
panowie szybkie pytanie :) jak zdjac kolektor w e87 :duh: z tego co widze to 8srub m10 z gory ... 5 srub m11 miedzy zebrami i gdzie jeszcze odkrecic zdemontowac zeby usunac tan glupi kolektor ... za te umiejscowienie swiec powinni kogos uwalic :duh: :duh: :mad2:
-
manetka tempomatu - doposażenie
nawet jak kupisz pajaka od e87 to nic sie nie stanie :) ja mam od 3er i dziala wszystko poprawnie :)
-
manetka tempomatu - doposażenie
oj tam oj tam :) :mrgreen:
-
manetka tempomatu - doposażenie
coz ... najlepiej kup sobie caly "kombajn" wraz z tasma i prawie po klopocie :) ... zostanie ci tylko zakodowanie tego np u kolegi dziquska tak jak ja zrobilem i jestem zachwycony :) powiem ci szczerze ze odkad mam tempomat skorzystalem tylko z niego pare razy :) ale jak chcesz miec tempomat to sie nie zniechecaj i dzialaj :)
-
120i nierówna praca przez chwilę po odpaleniu
podlacz pod kompa :) obstawiam ze to swiece :P
-
[E8x] Uchwyt na napoje - montaż
bedzie pasowac :)
-
Przyciski multifuncji nie działają/działają
zdejmij zaslepke od multifunkcji i sprawdz podlaczenie ... moze byc problem z tasma od multi ... ja bym od tego zaczal ...
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
widze ze pomysl zaczerpniety z tad :D http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=302774 gratuluje wspanialych modow :norty:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
nie wiem jak bylo wczesniej ale patrzac po liscie modow z 1 strony to widze : -dolozyles CIC :P -w popielniczce zlacze pod komorke - tunel obszyty - karbon z czyms bialym :norty: :8) - mieszek skora alcantara ?? chyba tylko plastik wokol lewarka zmiany biegow jest niemodzony :D EDIT : gdzie te Twoje pytanie zniknelo :D
-
Pakiet oświetlenia wnetrza
o to mi wlasnie chodzilo :) - nogi pasazera i kierowcy :) gdzie sa te lampki wpiete ? i czy swieca caly czas podczas jazdy czy jak ? chcialbym sobie cos takiego sprezentowac i trzeba rozeznac temat :)
-
Pakiet oświetlenia wnetrza
Panowie czy w wersji e87 przed liftem wystepowalo oswietlenie przestrzeni podlogowej ? Szukalem na realoem ale nie znalazlem informacji - badz zle szukalem :mad2:
-
Lampy tył LED - high, low ?
blackline high - 4 paski ledowe blackline low - bez ledow :) sa 3 paski odblaskowe nie wiem jak z podlaczeniem ledow , jesli nie masz ksenonu ... ja bym zaczekal z kupnem :) i kupil jak bedziesz mial juz ksena :)
-
E87 Ksenony
kolego prmax czy dalej mozna u ciebie dostac wiazki ktore skads tam zamawiasz ? pisalem ci pw ale chyba nie dochodza :duh:
-
BMW E91 330xD / Eibach ProKit B12 & ACS 19 zoll
piekne sa :) ten wzor jest od x5 ?? :idea:
-
Co to za kontrolka ??
filtr czasteczek stalych byl montowany w niektorych modelach od 2006 roku