Treść opublikowana przez Loona Thic
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Wyposażenie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBANJ51080B415471 ... wychodzi ten: WBANJ51080B415471 Dziękuję pięknie :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jasne, ze się pomylił - ale jak fajnie to wygląda... :norty: :norty:
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopatrz w opisie... :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Poproszę o rozkodowanie VIN: WBANJ5108OB415471 lub WBANJ51080B415471
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Poproszę o rozkodowanie VIN: WBANJ5108OB415471 lub WBANJ51080B415471
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście wg właściciela auto jest BEZWYPADKOWE... :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: Dobra robota mmw :)
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgodnie z obietnicą - BMW 540i e39 viewtopic.php?f=44&t=144933&p=1025553#p1025553
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet nie doczytałem :) Po czwartej próbie wujek google wypluł zapytanie od Sebola :) Tak czy tak to nadaje sie do nagłośnienia... Chcecie może info o BMW e39 540i od forumowicza? Troszkę zataił co nieco w opisie... ;)
-
Samochody z Gniezna... Wyjaśnienie fenomenu :)
Myślę, że ta akcyza nie odnosiła się do roku 2010 tylko do wcześniejszych lat, gdzie auta były zwożone za przysłowiowe 100 EUR i od tego liczona była akcyza - a nie np. od 1500 EUR - to są też jednak spore pieniądze. Z drugiej strony zastanawia mnie temat akcyz w kontekscie wyroku Europejskiego Trybunału - czyli akcyzy nie powinno być w ogóle w obrocie wewnątrzwspólnotowym... I oczywiście z fakturami VAT też możesz mieć w 100 % rację :) :cool2: :cool2: Do tego dochodzą oczywiście faktury na 5-7 tys zł za auto warte 25 tys... :)
-
BMW M3 - Bielsko-Biała - nr rej: 4548ZC01, VIN: WBSBL910X0JP
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOczywiście, że może tak być jak opisałeś, jak najbardziej. Ja stawiam również, że tak właśnie jest. I pewnie za chwile pójdzie na części... Bo pomalutku zaczyna się opłacać.
-
BMW 525i e60 2006r - Warszawa - VIN: WBANE53556CK91076 [UWA]
Loona Thic opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, zaś mnie pewnie wyklniecie ale co tam... Może dużo mu nie było, ale jednak historia auta jest troszkę różna od tego co właściciel nam przekazuje. Sami zobaczcie: Piękne BMW 525i e60. Opis bardzo zachęcający itd. Auto w Polsce wygląda tak: http://obrazki.elektroda.net/31_1294704483_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/63_1294704483_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/88_1294704483_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/85_1294704483_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/31_1294704562_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/11_1294704562_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/19_1294704562_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/61_1294704562_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/14_1294704562_thumb.jpg http://moto.allegro.pl/bmw-525i-inny-niz-wszystkie-godny-polecenia-i1400764485.html http://obrazki.elektroda.net/8_1294703962_thumb.jpg A w USA wyglądało tak: http://obrazki.elektroda.net/12_1294703962_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/68_1294703963_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/54_1294703963_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/25_1294703963_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.net/46_1294704152_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/88_1294704152_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/100_1294704152_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/40_1294704152_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/52_1294704152_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/31_1294704197_thumb.jpg
-
BMW M3 - Bielsko-Biała - nr rej: 4548ZC01, VIN: WBSBL910X0JP
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie kolego, wycenili na 12 tys zł same gołe nadwozie. Raczej samą gołą rozwaloną karoserię... ;) EDIT - aaaaaaa, tfu, wróć. No tak - za całość chcą 23 tys, sama karoseria to 12 tys zł, a reszta to 11 tys zł. W sumie tak, tylko wiesz, jest jeden problem - nie wiem czy auto nie ma zaczętej procedury celnej. Jak tak to można je tylko zezłomować. Albo sprzedać przy czym nowy nabywca ma 30 dni aby auto TEORETYCZNIE zarejestrować. A ponieważ tak długo się sprzedaje to kto wie czy już nie było brane takej opcji po uwagę i ze względów jak wyzej opisałe muszą sprzedać niby tylko w całości. Bo teoretycznie sam silnik może i 10 tys kosztować, do tego skrzynia SMG następne 8 tys zł.
-
BMW M3 - Bielsko-Biała - nr rej: 4548ZC01, VIN: WBSBL910X0JP
Loona Thic opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla potomności - pewnie za chwilke będzie funkiel nówka, bezwypadkowa. VIN: WBSBL910X0JP92989 Nr rej: 4548ZC01 BTW - jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie... :) http://obrazki.elektroda.net/48_1294672930_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/2_1294672887_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/95_1294672887_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/52_1294672887_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/82_1294672887_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/48_1294672887_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/54_1294672930_thumb.jpg http://otomoto.pl/bmw-m3-02-smg-ceglasta-skora-91000km-C11893859.html http://obrazki.elektroda.net/79_1294672976_thumb.jpg
-
Samochody z Gniezna... Wyjaśnienie fenomenu :)
Zabiorą w jakim sensie? Na razie je zabezpieczą na poczet kar pewnie. Potem obejrzą je rzeczoznawcy i stwierdzą, czy auto można zalegalizować czy nie - jeśli nie to czemu. Jeśli tak to auta będą zalegalizowane i pewnie sprzedawane na licytacji komorniczej - ale już z normalnym opisem, nie handlarskim... :)
-
Samochody z Gniezna... Wyjaśnienie fenomenu :)
Często wrzucacie oferty samochodów z Gniezna które prezentują się na zdjęciach wyśmienicie... Do tego w kapitalnych cenach... Poniżej macie wyjaśnienie fenomenu tych aut...: http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,8914691,Osmiu_oskarzonych_ws__falszerstw_przy_imporcie_aut.html
-
INPA
Ja tankuje TYLKO na Schellu i nigdy problemów nie miałem. Tyle, że nie wiem jak to jest w Gorzowie - ja mogę opowiedzieć jak jest na śląsku. A prawda jest też taka, że to są wszystko stacje franchisingowe - więc każdy właściciel stacji odpowiada za paliwo. Jak również za ceny. To nie koncern dyktuje ceny tylko kazdy właściciel stacji osobno. I właściciel stacji sam jest odpowiedzialny za to co leje. Oczywiście jak przesadzi to straci licencję na używanie marki. Taka prawda... Co do dodatku - mi on pomaga, więc go polecam, po prostu. Nie sprawdzałem innych, jak również nie odpowiadam za wyniki stosowania... To chyba jest zrozumiałe w jakikolwiek sposób... ;) Odnośnie korekcji wtrysków: http://images43.fotosik.pl/265/300592701273ff26med.jpg Miałem i plus i minus. I zeszło ponizej jednego na wszystkich.
-
INPA
Absolutnie nie powinno to stanowić problemu do obaw. W zależności "od szkoły" jest niiby od +/- 5, inna szkoła mówi o +/-2, Ja akurat nie przejmowałbym się wskazaniem 2 na jednym wtrysku - nie powinno mieć to jakiegokolwiek znaczenia. Też miałem na dwóch wtryskach 2, po wlaniu dodatku z Schella spadło do 0,4 na obu wtryskach. Spróbuj wlać dwa razy na pełen bak (czyli dwa baki) dodatek do ON z Schella (dokładnie tak to się nazywa - DODATEK DO OLEJU NAPĘDOWEGO). Kosztuje coś koło 9 zł. Kolego jarecki - 1 błąd dotyczy zaworu EGR - na forum jest masa materiałów dotyczących tego. Drugi błąd dotyczy webasto - dodatkowego ogrzewania - tu powinieneś znaleść jakąś pomoc: viewtopic.php?f=97&t=115407
-
INPA
Mają, niestety. Nie masz ciśnienia na szynie Common Rail, najprawdopodobniej przez pompę wstępną (tzw. podprogową). Ale nie jest wykluczone, że masz uszkodzoną również pompę główną CR. Tego dotyczą błędy nr 4704 i 2550. Pierwszy błąd nie ma raczej związku ze sprawą - czujnik temperatury.
-
INPA
Ciekawe, że u mnie nawet nie ma tej opcji w INPIE...: http://images40.fotosik.pl/261/781c82b408ed9ef6med.jpg
-
e46 330d oglądał ktoś? WBAED91060FM76681
Loona Thic odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisz coś więcej, co było robione, udało się zweryfikować przebieg? Szkoda, że nie ma linku. Pamiętasz chociaż numer ogłoszenia? Albo telefon do sprzedawcy?
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI niech czeka - mam nadzieje, że kupi ją ŚWIADOMY kupiec wiedzący o przeszłości auta.
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻadne śledztwo, po prostu kojarzyłem takie auto - a że nie ma zbyt wielu czerwonych GTI z USA z 2006 roku to myślałem, że to auto się już gdzieś przewinęło jako bezwypadkowe... Masz rację - Ty wiesz swoje i niech tak zostanie. :handshake:
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProblem w tym, że nie wszystkie zdjęcia pokazywał... Ale OK - ja jestem ten zły... Nieważne - jak nie widzisz problemu to spoko. BTW - zajrzyj do słownika od czasu do czasu... ;)
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGościu, co z Tobą nie tak? Masz wszystkich w domu? Nie robie z siebie męczennika jak to napisałeś, tylko ............... mnie ludzie takiego pokroju. Jak nie skłamie to prawdy nie powie. Należysz do nich? Jak nie należysz do nich i jesteś grzecznym importerem uczciwie pracującym na swój los i byt to po prostu zamknij się i daj innym żyć. Bo jak na razie dużo mądrego napisałeś i ............ udowodniłeś. Dla Ciebie oczywiście nie ma problemu... Jak to dla handlarza... Wspawana podłużnica? Może być... Przecież to w miejscach fabrycznych... Próg wspawany ze słupkiem? Spoko... Ale wiesz co, mam to w ... gdzieś. Gdzie omijam fakty? W jakiej wypowiedzi? Jaką teorię obaliłeś? Najpierw z ryjem sam wyskoczyłeś i zacząłeś się mądrzyć i tak w końcu nic nie udowodniłeś - ba, sam przyznałeś że z tym konkretnie autem jest coś nie teges. I pisałem CAŁY CZAS w odniesieniu do tego auta. Za to niestety Ty prawie całą amerykę mi przedstawiłeś. Więc stary, zluzuj krawat. BTW - co Ty tak bronisz tego auta? Sprowadzałeś je ??? BTW - czy ten Twój czerwony Golf V GTI ma VIN: WVWFV71K07W053468 ?? MOD EDIT: Na tym forum nie klniemy i nie obrażamy innych użytkowników, pyskówki proszę sobie za pomocą PW urządzać. Za przekleństwa i kontynuację OT mimo moich próśb => OST
-
BMW 550i e60, VIN: WBANW53558CT51874 - ŁOMŻA - OSTRZEGAM
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStary - nic nie wycinam, tylko po prostu w końcu coś przyznałeś. I to chciałem tylko zaznaczyć. Cały czas chodziło o te konkretne auto, rozpisałeś się na kilka stron - tak jak ktoś wcześniej wspomniał. A ze mnie teraz robisz idiotę. :nienie: :nienie: Dyskusję prowadzę bardzo konkretnie - cały czas Ci pokazuje, że te konkretnie auto dostało taki a taki tytuł i jest takie i takie. A Ty na to, że w USA WSZYSTKIE auta mają takie title... :duh: :duh: :duh: Mało tego, ja musze się bronić, że założyłem ten post... Jak dla mnie OT. Doszliśmy w końcu do jakiegoś porozumienia? :handshake: :handshake: