Treść opublikowana przez Loona Thic
-
VIN - prośba o rozkodowanie
To oznacza, że auto nie ma konserwacji zewnętrznej. Czasem wystarczy naprawdę ODROBINA dobrej woli... Każdy lubi mieć podane wszystko na srebrnej tacy, ale żeby nie poszukać choć troszkę... :search: :search: http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL292&q=%22BODY+SKIN+CONSERVATION%2C+DELETION%22&aq=f&aqi=&aql=&oq=
-
VIN - prośba o rozkodowanie
- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę:- Kupiłem E60 , i problem w papierach!!!!!!
Loona Thic odpowiedział(a) na megapol temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneI to jest chyba najlepsze i najciekawsze rozwiązanie! Zdecydowanie da po ... tyłku... handlarzom którzy generują kłopoty dla ludzi.- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Może być w sumie oryginalne - wspomaganie kierownicy czy centralny zamek też masz i nie jest to wyszczególnione. Nie wiem jak z radiem - ale jeśli nawet dokładane to chyba nie przestępstwo :) BTW - ja też mam cztery szyby elektryczne a z rozkodowania VIN nie widać tego...:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo...:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
A jakie masz całe wyposażenie? Z ASAPU nic innego nie wychodzi niestety :) http://obrazki.elektroda.net/24_1299190135_thumb.jpg- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo: Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
:norty: :norty: Proszę bardzo :) :cool2: :cool2:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Wychodzi, ze masz sportowo zestrojone zawieszenie, ale nie M. Ciekawe jest to, że na inne rejony Europy (czytaj gorsze ...) pakiet 226 ma nazwę: Pakiet na trudne warunki drogowe :) I znaczy dokładnie to samo co inne sprężyny, amory i bodajże drążek stabilizatora. Samochód wydaję się siedzieć niżej i być może jak wskazują pogłoski jest to dokładnie 15mm.- VIN - prośba o rozkodowanie
Wg moich info jest to "dodatek" do alarmu i pilota gdzie DWA (orginalny alarm) mozna wl/wyl tylko pilotem. Funkcja "krzyzowa" wl/wyl kluczykiem w zamku lub pilotem nie byla zbyt "bezpieczna" poniewaz alarm mozna bylo wyl. wytrychem."- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:- BMW 118d Piastów - nr rej: 2DD-B25 nr VIN:WBAUD71090PY84697
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSame dziwiaki niestety chcą zarobić na zwykłych ludziach... A najgorsze jest wmawianie NAM, zwykłym ludziom, że to nasza wina, bo MY mamy takie wymagania... Rozkodowany VIN tego dziwaka:- VIN - prośba o rozkodowanie
Z VIN wynika, że amory masz zwykłe, standartowe.- BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tego popatrzcie coś jeszcze cymbał sprzedaje...: http://moto.allegro.pl/wv-passat-b5-fl-kombi-poduszka-airbag-kurtyna-i1477470522.html http://moto.allegro.pl/opel-vectra-rok-1998-blotniki-tylnie-i1483301230.html http://moto.allegro.pl/audi-a4-rok-1997-blotniki-tylnie-i1474024158.html A jego BMW oczywiście bezwypadkowe... Po spasowaniu przodu masakra piękna...- BMW 118d Piastów - nr rej: 2DD-B25 nr VIN:WBAUD71090PY84697
Loona Thic opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN: WBAUD71090PY84697 Piękne i bezwypadkowe BMW 118d...: http://obrazki.elektroda.net/25_1299091770_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/97_1299091770_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/7_1299091770_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/77_1299091770_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/49_1299091770_thumb.jpg http://allegro.pl/bmw-118-diesel-143km-po-liftingu-i1487660222.html http://obrazki.elektroda.net/50_1299091994_thumb.jpg Auto w Polsce ma przejechane: Po sprawdzeniu VIN ma "troszkę" więcej...: Dwukrotnie więcej... Do tego: Auto sprawdzone przez usera qwer06.- BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
Loona Thic opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli ktoś jest zainteresowany tą BMW to niech się DOBRZE zastanowi...: http://obrazki.elektroda.net/60_1299090933_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/35_1299090933_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/100_1299090933_thumb.jpghttp://obrazki.elektroda.net/21_1299090933_thumb.jpg http://moto.allegro.pl/bmw-e46-diesel-2-komplety-alufelg-z-oponami-i1469573517.html http://obrazki.elektroda.net/94_1299090985_thumb.jpg W Polsce ma przejechane: A w Danii miał przejechane "troszkę" więcej...: http://obrazki.elektroda.net/55_1299090933_thumb.jpg- BMW 318d e90 2009r - Karczew - WBAUX11070A621650
Loona Thic opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBMW 318d 2009r WBAUX11070A621650 nr rej: WOT LJ03 Ładne BMW... Oczywiście bezwypadkowe: /zdjecia usuniete na prosbe wlasciciela fotografii. http://komiskarczew.otomoto.pl/bmw-318-2-0-diesel-2009r-f-ra-vat-C17426834.html http://obrazki.elektroda.net/81_1299017199_thumb.jpg Kilka tygodni wcześniej takie bezwypadkowe nie było...: http://obrazki.elektroda.net/8_1299016824_thumb.jpg /zdjecia usuniete na prosbe wlasciciela fotografii. Auto jest po stłuczce. Wymieniona maska, zderzak, nerka, przednia szyba i czołowe poduszki. I warto by przyszły nabywca o tym wiedział. Do tego gość pisze model 2010, a auto ze stycznia 2009... :mad2: :mad2: :mad2: - VIN - prośba o rozkodowanie
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.