Treść opublikowana przez Loona Thic
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo: VIN 1: VIN 2: Od tej wersji trzymaj się raczej z daleka. Masz link do ogłoszenia?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo: Proszę bardzo: Witam :) Proszę bardzo:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
co to oznacza itp. Niestety nie wiem. Jak dla mnie oznacza AUTO NA EXPORT. Do optycznego podawania sygnałów mi to nie pasuje.
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
Błędy P0800 - regulacja ciśnienia CR przez ZME Ciśnienie zbyt niskie P0C00- regulacja ciśnienia CR przez ZME ciśnienie zbyt niski/ min. wysterowanie . Tłumacząc w prosty sposób jest zbyt niskie ciśnienie paliwa na listwie wtryskowej - często wystarczy zmienić filtr paliwa. Może też oznaczać uszkodzenie wstępnej pompy paliwa (progowej) bądź czujnika ciśnienia na szynie CR. Przyczyn może być kilka. Pzdr :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Niestety kolego - MUSZĘ się zgodzić z Maćkiem. Z VIN wynika, że z M-pakietu miałeś kierownicę tylko. Zderzaki, el. składane lusterka i czujnik deszczu mogłeś mieć dołożony - i kto wie, czy nie z powodu jakiegoś wypadku. Ktoś zmieniał szybę przednią i zakupił np. z miejscem na czujnik. Ze zderzakami to już nawet nie mówię - bo kolizja jest częstym powodem zmiany zderzaków :)
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
Raczej tak, bo za co miałby odpowiadać taki program? I co miałoby być czynnikiem mierzalnym dla tego czujnika? I wreszcie - czy taki czujnik nie byłby zawodny... Bo tu akurat większość aut ma problemy z mniejszym ciśnieniem doładowania albo z olejem w wężu IC.
-
AntyBMW
Brawo CICHY. Średnio rozgarnięty szympans pewnie by to zrozumiał... :) A tak jedna osoba pociągnęła nagle taką dyskusję :)
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
Kolego - po pierwsze check engine włącza się w momencie uszkodzenia elektroniki. Uszkodzenie mechaniki nie spowoduje włączenia checka. Czyli uszkodzona turbina padnie, a check nie załączy się, ok?
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
Czego nie mają ???????????????????????????????????????????????????????????????????????? Weekend Ci nie służy stary... Napisz coś mądrzejszego w poniedziałek... :norty: :norty: :norty: :norty:
-
Spalanie Bmw e39 benz diesel
530d e39 manual Spalanie mam podobne do kolegi białego ;) miasto - ok. 8,5 l. ON trasa min 5,5 l. ON (cały czas stała prędkość 90km/h) autostrada - 7 l. ON(140-180 km/h)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
...błędny jest ten numer, że nie da się go rozkodować? Jakoś umknąłeś nam kolego :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
To raczej dobry olej. Z tego co zrozumiałem nie robisz dużych przebiegów - ile zrobiłeś od momentu kupna auta?
-
AntyBMW
Zic hajcungi to fotele podgrzewane panowie ;) I chyba kazdy może zrozumieć, że pomyłka się może trafić - pewnie miał na myśli 2001 rok. :norty: :norty:
-
320d Czy to ja uszkodziłem turbine?
A skąd wiesz, że auto miało 180 tys km? Bo z takim przebiegiem kupiłeś? Ech kolego... Turbina to rzecz eksploatacyjna - i oczywiście, że padła. Masz szczęście, że jeździsz wolno, jakby to było na autostradzie to prawdopodobnie rozwaliłbyś silnik - zatarłby się bo turbina wyssałaby cały olej w ciągu kilku sekund. Z tego co opisujesz to kupiłeś już prawdopodobnie z kończącą się turbiną - nie wiedziałeś tego? Ile dałeś za auto? Który rok?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
To oznacza, że auto nie ma konserwacji zewnętrznej. Czasem wystarczy naprawdę ODROBINA dobrej woli... Każdy lubi mieć podane wszystko na srebrnej tacy, ale żeby nie poszukać choć troszkę... :search: :search: http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL292&q=%22BODY+SKIN+CONSERVATION%2C+DELETION%22&aq=f&aqi=&aql=&oq= bardzo przepraszam Bardzo dziękuję za pomoc Bardzo proszę :) Pozdrawiam :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo: Proszę bardzo: Proszę bardzo: Proszę bardzo:
-
BMW 320 bmw 320i M PAKIET sport editio- opinia vin an24853
Loona Thic odpowiedział(a) na Chabera temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rozkodowanie:
-
e46 rozkodowanie nr VIN
Loona Thic odpowiedział(a) na kenzi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzemu założyłeś osobny temat? To Twoje auto pewnie? Masz rozkodowanie:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo :) Widzę, że to Twoje BMW? Wiesz że poduchy miałeś strzelone? BTW - co do spania - wiesz, jest weekend ;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Podaj link do oferty. Rozkodowanie:
-
BMW 320d e46 2000r - Kielce - nr rej: ZS33698 [KOREKTA]
Loona Thic odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNoooo Panowie... Niech mnie dunder świśnie :) Jestem w szoku - sprzedający POPRAWIŁ przebieg !! http://moto.allegro.pl/bmw-e46-diesel-2-komplety-alufelg-z-oponami-i1469573517.html http://obrazki.elektroda.net/94_1299277522_thumb.jpg Brawo Panie hahahahandlarzu ;)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę bardzo: Proszę bardzo: