Elektroniczny wyświetlacz pokazuje temp. -40 st. Czujnik temp. zewnętrznej prawdopodobnie został zniszczony podczas wypadku. Wiem mniej więcej gdzie on jest i raczej poradzę sobie z zamontowaniem nowego. Samochód stał jakiś czas bez remontu w garażu. Widziałem już podobne tematy, ale ja chciałbym się zapytać na co ma wpływ taki czujnik? Czy ma jakikolwiek wpływ np. na spalanie samochodu?