Treść opublikowana przez Maciek323
-
BMW F10 2013 WBAFW11030DY63362
Maciek323 odpowiedział(a) na Kwiecien91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁatwiej o bardzo dobre e46/e39 na rynku niż zdrowe f10. Przynajmniej dysponując kwotą do 100 tys zł. Gdyby miec 150 tysiaków, pewnie juz byłoby w czym wybierac.
-
E46 320D Lifestyle Edition
BMW tak ma, sprzedałem e46 kupiłem duzo nowsze i drozsze subaru, swietne auto przyznam, ale stale ciagnęło do BMW. No i kupiłem m5. Do takich zastosowan jakie w tym wątku opisałes (wozenie pracowników), to kup jakies ladnie utrzymane e39, będzie jak znalazł.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To akurat dla Ciebie bardzo dobrze, bo F10 z manualem są duzo tansze niz z automatem. Tyle ze bedziesz musial sie chyba ograniczyc do 2.0d, bo w f10 zestawienie 3.0d + manual to ma jedno na 1000 aut. Dosłownie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
OC jest strasznie wysokie? Pewny jestes, sprawdzałes w kilku firmach? Chyba ze jestes bardzo młody i masz krótko prawko? Ja za M5 (silnik 5 litrów, 400 KM) płacę OC w granicach 800zł. Za peugeota z silniczkiem 1.6 płaciłem 650zł. Odnosząc sie do reszty Twoich oczekiwań. Osobiscie uwazam, że rzeczywiscie na miasto benzyniak to dobry wybór. 318i po lifcie (czyli silnik 2.0 143KM) to dobry wybór do miasta. Auto da Ci duzo duzo duzo wiecej przyjemnosci z jazdy nawet niz mocne Polo. Radosc z jazdy nawet najslabszym BMW moim zdaniem bedzie wyzsza niz jakimkolwiek Polo. BMW e46 2,2 cos tam w Polsce znajdziesz moim zdaniem do 20 tys zł. Ale to juz rzcczywiscie duzo pali. Dwumasa do wymiany to zadna tragedia, ot zwykła naprawa eksploatacyjna. jak bedziesz szukał BMW 318i rzuc okiem też na wersje coupe i compact. Te drugie są tansze od sedanów, a moim zdaniem rownie fajnie. Ogolnie uwazam że 318i to dobry wybór dla Ciebie. Diesla chyba bym nie szukał, do miasta sie nie sprawdzi no i trudniej o dobra zadbana sztuke z malym przebiegiem. Najlepiej znajdz gdzies w poblizu jakies BMW, przejedz się i sam ocenisz.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Sprawdz osiagi obu aut w necie. Pzyspieszenie nieco na korzysc Polo. Ale wygoda, trakcja, przyjemnosc z jazdy, bez porownania na korzysc BMW. Jesli chcesz miec osiagi lepsze niz w polo, to 320d polift, albo jesli budzet pozwala ktorys z silnikow r6. Najlepiej 3.0i lub 3.0d.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Posiadajac v8 + manual wykonalne. Ruszam z dwójki i na tym samym biegu osiagam 100 km/h. Cale miasto moge przejechac na dwojce i byc jednym z pierwszych na kazdych swiatlach :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ale to co piszesz, to dotyczy najnowszych samochod. Jasne, najnowsze automaty moga byc super szybkie. Pozostanmy jednak w dziedzinie automatów w e39. Pół sekundy róznicy do setki, to w zwyklym ruchu dosc duzo. To jest róznica jak miedzy bmw e46 320i a 318i. Zauwazalna. Dla mnie znaczna. Jak ktos lubi jezdzic powoli i leniwie to automat jest owszem, niezlym wyborem. Nawet tak antyczny automat jak w e39. No i nie ma sie czym podniecac ze sie jest pierwszym na swiatlach majac automat. Jak reszta to fabie, pandy albo jakies kompakciki, prowadzone przez emerytów lub kobiety. To nie dziwne ze e39 jest od nich szybsze...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
To juz co kto lubi, ja wolę manual, i ze skrzynią manualną jestem szybszy od zamulajacych automatow w e39. Szybkie automaty to zaczely sie od skrzyn DSG, a to juz pozniejsze lata. Kazdy niech wybierze sobie co woli, mialem 2 auta z automatem, awarii nie bylo, ale osobiscie stawiam na manual.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przeciez to identyczne konstrukcje, identyczny osprzet. Odpowiedz jest jasna: mniej problemow bedzie sprawial ten, ktory bedzie mial mniejszy przebieg i bedzie bardziej zadbany.
-
E65 735i lpg bydgoszcz WBAGL41010DL85313
Maciek323 odpowiedział(a) na jack daniels1685047910 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo z tym ze 735i pali jak 323i to pojechał ostro, opis zabawny ale autko może i warte uwagi.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie powiedziałbym tak. Jezdzilem wiele lat jednym i drugim, z róznymi silnikami , mam porownanie. Np dla mnie e46 daje wiecej przyjemnosci z jazdy, lepiej sie prowadzi, ma bardziej bezposredni układ kierowniczy, lepiej sie czuje auto. E39 na standardowym zawieszeniu to juz jak dla mnie taka ciezka locha, bez emocji. Emocje w e39 to pojawiają się od 4.4 w góre i koniecznie sztywne niskie zawieszenie. Zwykłe e39 to taka przecietna limuzyna, dupowóz bez emocji.
-
BMW E46 BENZYNA ALE JAKI SILNIK
Liczyłes ile taki swap kompletny na M54 bedzie Cie kosztował?
-
e46 Kraków WBAEV11040CH55291
Maciek323 odpowiedział(a) na Adekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena normalna, ani wysoka ani niska. Wiadomo ze szybko sprzedają się tylko tanie truposze.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ludzie którzy maja od nowosci, albo kupili z prawdziwym niskim przebiegiem, dobrze serwisowany, na dobrym oleju czesto zmienianym - nie narzekają wcale. A że gamonie ktorzy kupili za grosze zmęczone trupy narzekają - no cóz, ich strata... Moj kolega 8 rok jezdzi 318i i zero problemów. Mniej na nie miał wydatków, niż ja na 323i, ktore i tak kupilem bdb i doinwestowane...
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
W 15 litrach sie zmiescisz, ale tak granicznie. 14-15 przy spokojnej jezdzie spalisz. czy warto sie pakowac w takie auto? Jesli mocno liczysz złotówki, to nie.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Te 320i polift z Krakowa ze zdjęc dobrze rokuje....
-
e46 Kraków WBAEV11040CH55291
Maciek323 odpowiedział(a) na Adekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZlec komus na miejscu przegląd, za 100zł przetrzepie Ci dobrze auto, zrobi dokumentacje, Ty zaoszczedzisz i czas na wyjazd i pieniadze na paliwo.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kombi latwiej kupic dobrą sztuke w nizszej cenie, do tego jest duzo praktyczniejsze. Silnik czy 525, czy 528 czy 530 kazdy z nich jest godny polecenia. Mniej wiecej na rynku jest tyle samo dobrych sztuk e39 i e46. Musisz sie przejechac jednym i drugim i zobaczyc ktory lepiej Ci pasuje.
-
Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania
Automat do wymiany lub remontu od razu po zakupie będzie w 80% e53 kupionych w Polsce... a w tych kupionych w niskiej cenie to w niemal kazdym. Kupujac auto tej klasy, tak stare i zuzyte jak niemal kazde e53, musisz miec odlozone ok. 10 tys zł na pakiet startowy i pierwsze naprawy. jesli masz i to Cie nie boli, to mozna myslec o zakupie. Za 35 tysiaków mozna kupic dobre e53, ale przedlifta.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ona sa bardzo dobre. Zarówno przedlifty jak i polifty. Dobre silniki.
-
M52tub25+kolektory m50+barany m52tub28
Barany od M3 i dobry wydech dużo dadzą. Ale zacznij od nowej oryginalnej przepływki od M52TU. Ta od dwulitrówki może działac, ale prawidłowa będzie lepsza, dużo lepsza.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
za te pieniądze poszukaj e36, najlepiej 316i lub 318i, wtedy masz szanse na dobrą sztukę... a ten śmietnik to lepiej sobie odpuść.
-
BMW E46 BENZYNA ALE JAKI SILNIK
M52TUb28 z e46 ma już przepustnice elektroniczną. Taki też polecam. Praktycznie warto na 3 silniki, w zaleznosci od Twych możliwości finansowych: 1. M52TUb28 2. M54B30 3. S50b32 lub S50b30 W zasadzie te 2 ostatnie są najlepsze, wtedy masz pod nogą już konkretne 300KM. Jak chcesz wrzucać jakikolwiek 6 cylindrów w miejsce r4, to pomysl tez o tylnym dyfrze, skrzyni, hamulcach...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Moim zdaniem wszystkie, choć są w necie szczęśliwcy którym ponoc nie biorą :) To nie jest jakiś straszny pobór, w większości aut litr na 2-3 tys km. Sprawdzasz raz na 1000 km i tyle, co za problem w tym? W eMkach lub mocnych subaru sprawdza się olej w zasadzie co kazde tankowanie, a to sa auta wielokrotnie droższe niż 320i/520i....
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
9,5 po miescie jest niewykonalne z tym silnikiem. 11-12 litrow trzeba liczyc.