Treść opublikowana przez et_cb199
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Sprawdzałem bo mi dymi czarnym co raz bardziej, a do tego coś koło 2000 obr/min cyka mi coś z silnika - Podobno oznaka padających wtrysków. Nie wiem ile takie sprawdzenie kosztuje, ja miałem za darmo.
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Witam Dziś miałem okazje sprawdzic wtryski przez metodę przelewową. Wyglądało to tak( Nie zrobiłem zdjecia bo nie miałem aparatu, więc przerobiłem jakies z internetu): http://ifotos.pl/img/przepelew_wrnqnw.jpg Ten miły mechanik który mi sprawdzał to, powiedział że wtrysk 2,3 jest na wykończeniu i zaproponował regeneracje. Prawdę mówi czy chcę mnie naciągnąc?
-
320d wymiana zacisków hamulców
dobrze to bylo pytanie, wiec bez uszczypliwości Panie BAx;]
-
320d wymiana zacisków hamulców
Jak Cie stac wydac 1500zł to szacunek:)) Będę brał tylko chciałbym żeby ktoś odpowiedział na moje pytania;)
-
320d wymiana zacisków hamulców
Witam. Dawno nosiłem się z zamiarem pomalowania zacisków hamulców, Wypatrzyłem na aukcji coś takiego: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220646557110 Czy będzie to pasowało? Czy jest jakieś zagrożenie po założeniu tego? Jaki jest poziom trudności założenia takiego sprzętu? Pozdrawiam
-
330d Wahacze M-Pakiet M-Technik M Sports package II (S338A)
Ja mam zawieszenie M-pakiet i w swoim e46 wymieniałem wahacze na te TRW(M-pakiet), jestem po przejechaniu 30tys po naszych drogach i nie ma żadnych luzów ! polecam !!
-
320d Lusterko samościemniające się
Tzn? jak to naprawić?
-
320d Lusterko samościemniające się
Ok, podłączyłem lusterko, i mam teraz problem. Kiedy włączę lampkę na podsufitce i przysłonie czujnik to lusterko się ściemnia.natomiast kiedy jade nocą i ktoś wali światłami to lusterko się nie ściemnia....o co biega?
-
[E46] DIY - montaż navi E46 - foto - /PREMIER
Czy będzie to działac pod na orginalnej kostce, czy trzeba coś kombinowac?
-
320d pali się poduszka po wymianie tapicerki
Czy ma ktoś inny pomysł!?>?
-
320d pali się poduszka po wymianie tapicerki
w taki sposób też nie pokazuje błedu:/
-
320d pali się poduszka po wymianie tapicerki
Witam. Wymieniałem dziś tapicerkę( same obicia), zapomniałem odłączyc akumulator i odpiąłem kable od tych żółtych kostek. Po podłączeniu wszystkiego z powrotem pali się kontrolka poduszki powietrznej. Podłączam inpe i nie widac błedu zeby skasowac. CO mam zrobic?
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
czyli odma mogła się zamoczyć i nadaje się do wymiany?
-
320d Lusterko samościemniające się
Nikt nie wie?
-
320d Lusterko samościemniające się
Pin 1 +12V sygnal ze wstecznego dla E38/E39 z modulu swiatel (wtyczka: X10117, pin 39) Pin 2 +12V stale napiecie (dla odbiornika bezprzewodowego) Pin 3 +12V po zaplonie (skrzynka z bezpiecznikami, F21, 5A) Pin 4 Zewnetrzny fotochrom kierowcy (-) Pin 5 Zewnetrzny fotochrom kierowcy (+) Pin 6 Zewnetrzny fotochrom pasazera (-) Pin 7 Zewnetrzny fotochrom pasazera (+) Pin 8 ???? Pin 9 Dioda LED (-) Tylko w wersji z "nosem klauna" (E46) Pin 10 Masa Mam 6 kabli( 1,2,3,8,9,10) . Wie ktoś do czego je podłączyc??
-
320d Lusterko samościemniające się
Witam. Kupiłem lusterko samościemniające się z całym okablowaniem jak na zdjęciu http://img801.imageshack.us/img801/6733/lustro.jpg Może ktoś mi podpowiedziec gdzie to podłączyc?
-
320d Przegląd przed długą trasą
Twoje auto ma klapki, Najlepiej to zdjąc kolektor ssący i sprawdzic, może pierwszy właściciel się ich pozbył( o ile nie jesteś pierwszym)
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
Tak kolego, wiem co jest odma, napisałem w pierwszym poście tego wątku, że ją wymieniłem, było to 2 wymiany oleju temu, za 11 tys km będzie następna i znowu ją wymienię:)
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
No nie mam wgranego programu, samochód kupiłem od swego dziadka, więc on raczej w to się nie bawił. Natomiast wszedł wczoraj pod samochód( postawiłem na podnośnikach i zobaczyłem że cała sprężarka klimatyzacji jest oleju silnikowym ! http://www.realoem.com/bmw/diagrams/v/i/239.png Z gumy (nr7) przeciekał olej na dół, kupiłem nowa, założyłem, kopci dalej ale już bez tej dużej chmury, tylko malutkie dymki lecą. Od czego jest w ogóle ta gumowa rurka?
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
http://img293.imageshack.us/img293/3553/nowess.jpg tak to u mnie wygląda na 3 biegu przy 3,5 tys obrotów. Trochę się różni, ale nie wiem przy jakich obrotach Kolega ROGER robił screen
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
To są dane właśnie na zimnym silniku, kiedy silnik się rozgrzeje, wtrysk na drugim cylindrze schodzi do poziomu 1.20, a 3 wchodzi na poziom 0,90. W czasie kiedy przyśpieszam i i jest ta czarna chmura wszystkie wtryski oscylują od 0,50 - 1.40.
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
Po rozkodowaniu VIN powinnien byc wypisany DPF lub nie.
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
Może któryś z kolegów się wypowiedziec o korekcjach wtrysków? Nie znam się na tym i nie wiem czy mam się przejmowac? Lubie jak auto jest tip top.
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
nie mam ochoty serisowac tego gówna;d
-
320d Czy to problem z katalizatorem?
Ok, jeśli wytnę katalizator coś pomoże? nie będzie zjawiska zwanego odkurzem?