Treść opublikowana przez et_cb199
-
328ci "Plywanie" podczas jazdy
Już Ci odpowiadam, jestem po takim samym problemie:), Do wymiany w najlepszym wypadku masz poduszkę trzymania tylnego mostu ( koszt 90zł). W najgorszym wypadku będzie to poduszka trzymania tylnego mostu + podpora wału napędowego i sprzęgło elastyczne wału napędowego:) . Co do pływania, jeśli most i wał się rusza to i samochód buja:) Należy zrobić te rzeczy które Ci wymieniłem i jechać na geometrie:) a tak z ciekawości, uderzyłeś w cos;)?
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Problem rozwiązany :) Uszkodzone były poduszki mostu oraz przegub. Dziękuję.
-
Uaktywnienie funkci zamykania drzwi
Możesz mi powiedzieć jakiego programu do tego muszę użyć?
-
Uaktywnienie funkci zamykania drzwi
nie chce pisać nowego tematu, więc czy da się zrobić tak żeby przy otwieraniu/zamykaniu samochodu migały świeciły się kierunkowskazy? tzn migały:) ?
-
320d po uderzeniu w krawężnik
No jest naderwane, da się to zrobić? czy nie;>?
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Znalazłem przyczynę, przyczyną jest przesunięci tylnego mostu o 3cm w lewo...skutek taki że most jest niestabilny i przy ruszaniu stuka. Co zrobić żeby go wyprostować;/ ??
-
320d po uderzeniu w krawężnik
No nie udało się naciągnąć koła do normy. Jest lekki odchyl...
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Wykonałem zbieżność, której do końca ustawić się nie dało... . Samochód już normalnie jedzie, nie faluje. Ale stuk przy ruszaniu i na dalszych biegach przy puszczaniu sprzęgła jest nadal. Co dalej?
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Przy zmianie biegu także to słyszę...
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Dzwoniłem przed chwilą do nich i mówią, że felga jest prosta, to może być zbieżność czy szukać przyczyny gdzie indziej?
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Zadrapania są, ale nie widać, że jest skoszona.
-
320d po uderzeniu w krawężnik
Witam. No i stało się wpadłem w poślizg i uderzyłem kołem w krawężnik. Skutek taki, że wahacz dolny i łożysko do wymiany. Wymienili mi te cześci, odebrałem samochód...no i dziwne, gdy ruszam słyszę dziwny stuk w koła( taki przez 1s). Potem gdy przyspieszam mam na liczniku okolo 60km/h rzuca samochód w lewo i w prawo, ciężko go utrzymać wyprostowanego. Co dalej zrobić? Kolega radzi zbieżność. A wy co myslicie?
-
320d wskaźnik paliwa
Ma ktoś jakis pomysł
-
320d wskaźnik paliwa
Witam Dziś po przejechaniu około 30km stanąłem na parkingu, czekając aż turbina się wystudzi zerknąłem na zegary. Nagle wskaźnik paliwa zaczął się machać w lewo i w prawo, a komputer pokazywał koniec baku od 150KM do 400KM. O co chodzi? Teraz jak włączyłem silnik juz wszystko było ok
- 320d olej
- 320d olej
- 320d olej
- 320d olej
-
320d olej
Witam No cóż wymieniłem EGR( w tym samym czasie wymieniłem olej w silniku), zrobiłem 6tys kilometrów i...zaświeciła mi się kontrolka oleju na żółto. No cóż dziwne myślę. Zajeżdżam do mechanika i ten pyta się mnie czy gazowałem samochód( fakt gazowałem go doszczętnie jak mogłem:(( ) i mówi ze jeśli tak to jest to normalne. Czy to prawda? czy mam szukać innych przyczyn?
-
320d stan wtrysków
możesz dokładnie opisać drugą opcje? Tj. Kiedy poznamy ze wtryski są na wykończeniu, a kiedy są jeszcze do używania??
-
320d stan wtrysków
Witam Jak sprawdzić rzeczywisty stan wtrysków w silniku common rail ??
-
320d wymontowanie kierownicy, gaśnica
OK, dzięki bardzo !
-
320d wymontowanie kierownicy, gaśnica
Może ktoś pomóc?
-
320d wymontowanie kierownicy, gaśnica
Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób wymontować kierownice? Czy nic się nie stanie poduszce oraz przyciskom na kierownicy? Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie jest umiejscowiona gaśnica w BMW e46 320d po lifcie, bo ostatnio zatrzymała mnie policja i nie wiedziałem gdzie ona jest;D na szczęście obyło się bez mandatu:D
-
320d panel obługi klimatyzacji burczy
tylko że jak włączę na szybę przednią, a następnie włączę np na nogi to mi się wyłacza na szybe...