Treść opublikowana przez et_cb199
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Twój błąd dotyczy : MSR Engine Torque Regulatio
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Jest opcja bo on mi to robił, jutro sie zapytam
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Niestety ja nie powiem Ci bo mi kolega to robił:/ wybacz
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Niedawno wymieniając wtryski zdejmowałem kolektor może coś tam się stało... . No niestety przy wyjętym kluczyku sam zaczął się krecic, sam nie wiem co o tym myslec juz.! A gdzie znajduję się czujnik temperatury klimatyzacji?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Teraz wentylator sam się włączył i sie nie wyłacza...
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
a jak sprawdzic czy ten czujnik jest dobry?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
3 piny o ile dobrze pamietam. Hmm te przekaźniki bedą po odkreceniu schowaka w którym miejscu?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Bezpiecznik też jest ok:( ...
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Gdzie ta częśc się znajduję i jak ją sprawdzic czy jest sprawna kolego?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Dzięki bardzo. Sprawdzałem inpą, wentylator nie włącza się, po wydaniu komendy w inpie. W przewodach po lewej stronie dochodzi prąd- jest 12v. Co to za usterka może byc?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Wentylator teraz raz się kręci, raz nie...jak mu się podoba, pomocy!
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Błędy po kasowaniu niestety powracają. Wentylator się kręci po przygazowaniu. Czy jeż może miec coś wspólnego z tym?
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Taką mam inpę. Tłumacząc na angielski : Electric Fan activation
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Wyskoczył mi jeszcze błąd F9 Can- bus to ASC Conrol Unit
-
320d - prośba o rozkodowanie i naprawę
Witam Dziś profilaktycznie podpiąłem inpe i wyskoczyły mi dwa błedy, proszę o pomoc w rozkodowaniu i ewentualnej naprawie: http://ifotos.pl/img/bledy_wxhaew.jpg
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Numer jest u góry na główce wtrysku? to ten?
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Ok, dzięki kolega. Natomiast jest pozytyw, spalanie spadło z 11l na 7l:)
-
320d wyniki przelewów wtrysków
A więc tak samochód mam z lutego 2002r, więc który sterownik? na zegarach mam przebieg 106 tys km, ale prawdziwy przebieg jest koło 200 tys. Niestety jestem w Wielkiej Brytanii i tu nie bardzo mam kogo zapytac i znalezc a kazdemu płacic po 30 funtow to tez nie fajnie.
-
320d wyniki przelewów wtrysków
w korektach wtrysk 2 miał około 3 a trzeci wtrysk około 1.5 w miarce na inpie. Ale wtrysk nie był regenerowany, tylko nowy, oryginalny. Tankuj BP ulitimate - to złe paliwo:|? To moje wtryski się koduję czy nie? bo mechanik nic nie robił.
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Nie ma ani jednego błedu, tak te wartości do korekty wtrysków
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Jestem po wymianie wtrysków i jestem zły. Nie wiem dlaczego, ale na inpie pokazuje dokładnie takie same wartości jak przed wymianią( niestety przelewów nie mam okazji juz zrobic) !! Czemu tak jest!? Uprzedzę pytania - tak wtryski były nowe, oryginalnie zapakowane z nową podkładką!
-
320d wyniki przelewów wtrysków
Nie ma co, kupiłem dwa nowe wtryski, koszt 130funtów, około 650zł za jeden. Stary muszę oddac. :) pozdro Tylko czy nie będzie ' Efektu Domina' i te 2 następne nie polecą zaraz...
-
320d końcówki wtryskiwaczy
Najszybciej w serwisie Bosha;p
-
320d wyniki przelewów wtrysków
około 1 min.
-
320d wyniki przelewów wtrysków
U mnie pali zawsze, na cieplym i na zimny. Jest tylko małe ale, ciężko strasznie mu to wychodzi.