Treść opublikowana przez et_cb199
-
320d kolektor ssący
Mam pytanko, czym może grozić usunięcie klapek? Słabsze palenie, złe gaszenie? ciąg? coś nie tak:D?
-
320d kolektor ssący
Będę w Londynie na święta więc mogę kupić takie klapki jeśli ktoś chce;)
-
[e46] Uszczelka drzwi
Witam. Może mi ktoś podpowiedzieć jak wymontować uszczelkę drzwi kierowcy, bo nie chce na chama wyrywać.
-
320d - Problem z przyspieszeniem, mocą, obrotami.
Normalne, turbina ciągnie od okolo 1750 obrotów/min
-
[e46] wygłuszenie drzwi
To co mam zrobić z tym gwizdem i świstem wiatru? Da się go jakoś wyciszyć ?
-
[e46] Wtryski common rail
może i tak, to co mam się przejmować czy zostawić to?
-
[e46] Wtryski common rail
To dziwne ze korekcja na kazdym cylindrze jest taka sama;|
-
[e46] wygłuszenie drzwi
ok,a jak jest z wygłuszeniem drzwi?
-
[e46] Wtryski common rail
To więc jak z moją sprawą jest to realne:|? Jeszcze jedno odpalili inny komputer i na tamty korekcaj wynosiłą 0.0 na kazdym wtrysku.
-
[e46] Wtryski common rail
Witam. Byłem dziś na komputerze wszystko jest ok, ale gość mówi ze mam wtryski do wymiany ponieważ wszystkie 4 mają korekcje -12.5 mg... . Mój mechanik mówi ze jest to nie możliwe, ponieważ samochód by nie palił.http://img169.imageshack.us/img169/2848/obraztv.jpg skan z wydruku. Wspomnę tylko, że samochód pali za każdym razem, nie kopci i nie ma dziwnych odgłosów z silnika.
-
[e46] wygłuszenie drzwi
Witajcie. Na początek witam, bo pierwszy raz piszę w tym dziale. Mam prośbę, czy ktoś uprzejmy mógłby mi powiedzieć jak zdjąć drzwi żeby poduszka nie wystrzeliła przypadkiem. Czym najlepiej wygłuszyć drzwi żeby nie było słychać tak mocno oporu wiatru i przejeżdżających samochodów, jaka jest tego trudność.:) I na koniec, jakie głośniki idą na przód 13mm czy 16mm ?
-
[e46] Wtryski common rail
http://img169.imageshack.us/img169/2848/obraztv.jpg skan z wydruku. Wspomnę tylko, że samochód pali za każdym razem, nie kopci i nie ma dziwnych odgłosów z silnika.
-
[e46] Wtryski common rail
a jest to w ogóle możlwie;|
-
[e46] Wtryski common rail
Witam. Byłem dziś na komputerze wszystko jest ok, ale gość mówi ze mam wtryski do wymiany ponieważ wszystkie 4 mają korekcje -12.5 mg... . Mój mechanik mówi ze jest to nie możliwe, ponieważ samochód by nie palił. Co wy na to?
-
popalone piny w tylnych lampach
mam ten sam problem, co z tym można zrobic?
-
E46 320d 150km vs golf V 1.9 tdi
Ja też się nad tym zastanawiałem, zdecydowałem się na BMW, jestem zadowolony po 10tys wymieniłem jedynie EGR. a do tego te przyśpieszenie, którego w golfie na pewno nie ma;P
-
[e46] Ustawienie zegarka i światła
Dziękować:))
-
[e46] Ustawienie zegarka i światła
a jak sprawdzić czy są soczewki?
-
[e46] Ustawienie zegarka i światła
Mam dwa pytanka. Otóż wyjąłem masę z akumulatora i teraz nie mam zegarka jak się go ustawia;)? I drugie pytanie e46 320d po lifcie ma światła soczewkowe?
-
[330xd] Stuki prze przełączaniu biegów w automacie... ?
Tego jest sporo już:P może być podpora wału, przegub osi, przegub wału...może być tylny most uszkodzony...wiele rzeczy może być nie tak.
-
e46 1998 brudne fotele
Jedź do myjni która czyści tapicerkę:) koszt około 100zł ale efekty są mega :) pozdrawiam
-
Wstawianie tzw. "full opcji"
powodzenia w poszukiwaniach:) takich aut jest mało, a do tego w dobrym stanie...uch;D
-
320d przełożenie tylnego mostu
No dobra już wiem, że mam przełożenie 2.35. Teraz problem jest taki że mam most z e46 330d który ma przełożenie 2.28. Można wstawić taki most, czy nie bardzo?
-
Wstawianie tzw. "full opcji"
A więc tak, jeśli chodzi o fotele to można samemu to zrobić, masz to gdzieś opisane w dziale ' gotowe recepty' . Szyby też da się zrobić, ale trochę zachodu przy tym jest. Ja osobiście nie bawiłbym się w takie rzeczy, tylko szukał modelu z full wypasem. Tylko radzę Ci bardziej patrzeć na stan samochodu niż na wyposażenie. Pozdrawiam:)
-
320d przełożenie tylnego mostu
Mam problem, czy ktoś wie może jakie przełożenie ma tylny most w e46 320d samochód z Lutego 2002r. ??