Treść opublikowana przez MarcinekP
-
Witam Proszę o pomoc odnośnie silnika tds
Moze trubo, moze jakieś pierścienie trafilo, a może tłok pozdrawiam
-
525 TDS BIIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIB
całkowicie normalne, biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbb - nie szalej moze byc slisko :twisted: pozdrawiam
-
[e39] głosnik problem
Mam to samo. Rocznik 05/1998. Nie gra glosnik od storny kierowcy. Co dziwnego jak oddalem auto na dezynfekcje klimy to zaczął dzialac, ale ostatnio znowu przestal :(:(:( Jak dojdziesz cos ie stalo daj znac
-
czy stalowe felgi 15 z e36 podejdą do e39?
nie bedą pasowały, chyba ze rostoczysz otwory Jezeli dobrze pamietam w E36 są 72,5 mm a w E39 74,1 mm pozdrawiam
-
[e39] Jakie głośniki na wymiane?
standardowo HERTZ - niezla jakosc za przyzwoita cene
-
Czy warto kupic e39 525 tds???
jeżeli masz pewnosc co do kupowanego auto to warto, i nie sluchaj marudzenia ze sie psuje, padaka itp. Ja swego czasu jezdzielm e39 325tds, aktualnie e39 525tds poza okresowymi wydatkami czesci ktore sie wymienia nic nie wyminialem. pozdrawiam
-
525tds - pompa paliwa a może pompY paliwa?
witam, na poczatek sprawdz swiece zarowe
-
E39 TDS 98 Olej wali bagnetem
Witaj, za 99% czeka Ciebie rozebranie silnika. W najlepszym wypadku bedzie to przepalony jeden tłok, albo wyjechany pierścień. Silnik nie koniecznie musi być zajechany. Jak masz jakiegos zaufanego mechanika to jedź. pozdrawiam i zycze powodzenia
-
hamulec ręczny
a moze masz szczeki zajechane
- BMW 530 D
-
Glosno i czysto z basikiem
hertz
-
Jak wymienić gumowe poduszki tylniego zawieszenia kombi e39
No to pochwal sie tym przyrzadem. Jakies zdięcia. pozdrawiam
-
E39 DIESEL PROSZE O OPINIE !!!
biały2005 ma w 100% racje. Najczęściej opinie wydają ludzie którzy TDS nigdy nie widzieli na oczy. Także miałem wcześniej 325TDS w manualu, teraz 525TDS w automacie. 3 miala przejechane 320tkm i nic przy silniku nie bylo robione, teraz mam 170tkm no i to to mam nadzieje ze jeszcze ze 200tkm nic przy silniku nie zrobie. Co prawda jak chcesz dawać w "dupe" to lepiej kupic sobie benzyne. Ale TDS przy odpowiednim traktowaniu dlluuuuuuggooo pojeździ pozdrawiam TDS'owców
-
(e39) AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGóW E39 TDs
Witam, dotychczas jeździłem E36 325 TDS w manualu i powiem ze E39 TDS w automacie to jest inna bajka - moim zdaniem lepsza pozdrawiam
-
Czy można zmienić pierścionki nie robiąć szlifów itd?
szlifów koniecznie nie trzeba robic
-
Prosze o pomoc przy identyfikacji....
Witam serdecznie, od niedawna posiadam E39 z 98 roku. Potrzebuje kupic obudowe lewego lusterka. Po czym zidentyfikowac czy posiadam lusterka przed czy po liftingu. Nadmieniam, że mój poprzednik mógł je wymienić z oryginalnych. pozdrawiam
-
Zawieszenie tył e39 touring
Idz do federacji konsumenta, oni nieraz potrafioą zdziałać cuda. Czy BMW nie montuje czasem BOGE. pozdrawiam
-
awaryjne otwieranie samochodu (unplugged)
Witam, chyba bez celowe jest zadawanie tachich pytań na forum. I nikt na forum ogólnym (przynajmniej mam taką nadzieję) ci nie podpowie. Ale jak dokładnie :search: forum to jest wiele odpowiedzi które naprowadzą Ciebie na rozwiązanie pozdrawiam ps. nie dziw się że nikt nie chce ci podać na tacy rozwiązania. Tak jak ktoś wczesniej napisał: TY MOŻESZ BYĆ NASTĘPNY...
-
awaryjne otwieranie samochodu (unplugged)
pod warunkiem że w drzwiach od pasażera masz zamek :jawdrop:
-
Automat czy manual?
PrzemekB ma racje w 100%. Kilka latek jeździłem 325TDS w manualu, aktualnie 525TDS w automacie i powiem jedno... już chyba na manuala nie zamienie pozdrawiam
-
Bear-look czy warto zakladac?
Witam, moze i ja swoje 3 grosze dodam. Swego czasu był na TVN program o specach od cudzych samochodów. I jeden z nich powiedzial coś takiego: "zwinięcie samochodu to nie problem, i żadne zabiezpieczenia nie są w stanie temu zapobiec, ale jak widzę blokadę skrzyni biegów to zazwyczaj daje sobie luz z tym autem. Nie żebym sobie z tym nie poradził, ale rozwalenie zabiera zbyt dużo czasu i nie warto ryzykować że mi go zabraknie...." to tyle pozdrawiam
-
pytanie o najlepsze zarówki h1 do e36
cinofree napisał To dziwne. Ja kupilem zarowki BlueVision w dobrym sklepie zaplacilem chyba 70 zl jakies 2,5 roku temu. Żaróweczki świecą w dni robocze przez ok 2 godziny (tyle zajmuje mi dojazd do pracy i powrot) przez caly rok jezdzac na swiatlach. Żaróweczki narazie nie wykazują żadnych objawów, żeby miały się przepalić :) Ale jakby sie przepalily to kupilbym tylko takie pozdrawiam
-
Jakie świece żarowe TDS
ew Bosh symbolu nie pamietam ale w tamtym roku w IC dalem po 48 zl
-
525 TDS-Nie chce odpalic !!!
Witam, 1. sprawdz dokladnie jeszcze raz rozrząd, czy nie przeskoczył o jeden ząb, 2. sprawdz jeżeli posiadacz immobilizer (alarm) czy on nie blokuje rozruchu
-
awaryjne otwieranie samochodu (unplugged)
zawsze możesz być następny, także lepiej na forum nie pisać :):):) :naughty: