Skocz do zawartości

MajorRz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MajorRz

  1. Po wielu staraniach udało mi się szczytać parę błędów , wdzięczny bym był za pomoc w rozszyfrowaniu tych błędów. 203 fuel trim limit Bank 2 Error frequency :2 Logistic counter :31 Engine speed 768.00 rpm Engine temperature 88.72 degrees C oxygen sensor heater 81.33 % oxygen sensor voltage 2 4.88 Volt Short circuit to batt+ emission related malfunction defect code stored after filtering Error not present Sporadic error ------------------------------------------------------- 202 fuel trim limit Bank 1 Error frequency :1 Logistic counter :27 Engine speed 768.00 rpm Engine temperature 81.25 degrees C oxygen sensor heater 81.33 % oxygen sensor voltage 1 4.88 Volt Short circuit to batt+ emission related malfunction defect code stored after filtering Error not present Sporadic error =========================================== 19 ASC regulating Error frequency : 3 Label Byte 21 71.00 - Engine speed 768.00 rpm Label Byte 18 32.0 - Label Byte 21 77.0 - Engine speed 736.00 rpm Label Byte 18 128.00 - Label Byte 21 77.00 - Engine speed 768.00 rpm Label Byte 18 128.00 - Short circuit to ground --- Sporadic error --- --- ========================================== Czy te błędy mogą być powodem, że auto sporadycznie gaśnie ? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
  2. MajorRz odpowiedział(a) na Bartosz9003 temat w E39
    Wymień uszczelki i zobacz co się będzie działo.
  3. Witam Tak jak w temacie. Auto chce zdjagnozować ponieważ czasami gaśnie, obstawiam czujnik wału ale wcześniej chce się upewnić. Program jaki posiadam to inpa, w inpie wchodzę na engine ale nie wskakuje żaden błąd. Może w coś innego powinienem wejść ?
  4. A w inpa gdzie będzie ta opcja?
  5. Do pustej chłodnicy lejesz aż odpowietrzysz ok 10.5 l ,odpowietrzasz na zimnym silniku, przy wlewie od chłodnicy po lewej odkręcasz korek odpowietrzający i lejesz po obrączkę płyn aż w korku odpowietrzającym pokaże ci się płyn bez pęcherzyków powietrza.
  6. MajorRz odpowiedział(a) na cypis666 temat w E39
    A poco chcesz pchać przewód do komory silnika? i jaki ? Chyba nie +12 bo prościej jest od akumulatora.
  7. MajorRz odpowiedział(a) na bogdan011272 temat w E39
    viewtopic.php?f=72&t=79543&hilit=jaki+olej+do+automatu I takich tematów jest bardzo dużo na forum.
  8. Znajomy ma tak podłączone. Przy wyjściu z radia ( bo tam jest najprościej bo radio w bagażniku to wszystko na wierzchu) podłączył zwrotnice do kabli głośnikowych a potem już RCA do wzmacniacza.
  9. Tym powinieneś podłączyć http://www.allegro.pl/item973873225_sinuslive_sub_50_zwrotnica_aktywna_activ_bass.html
  10. Jak jeździsz na gazie to przełącz na benzynę, zobacz czy jest różnica.
  11. Przecież temperaturę może zmieniać gazownik jak chce na kompie instalacji.
  12. MajorRz odpowiedział(a) na r500shogun temat w E39
    Podobnych problemów jest cała masa Widać że nie używasz szukajki Prawdopodobnie czujnik wału korbowego ale pewności nabierzesz gdy podepniesz auto pod kompa
  13. MajorRz odpowiedział(a) na maciej_83nl temat w E39
    Witam Podepnę się do tematu. Dzisiaj w trakcie rozpędzania samochodu zaczęło mi buczeć coś pod autem, w przedziale 1700 do 3500 obrotów buczało dopóki nie zdjąłem nogi z gazu, gdy się zatrzymałem lewarek dałem na P i dodawałem gazu auto zachowywało się normalnie. Potem po buczało mi jeszcze tak kilka razy, co zauważyłem to nic nie trzęsie i niema utraty mocy tylko buczy i wydaje mi się że to buczy jest po krótkim postoju gdy startowałem z cpn-u , z pod sklepu. Za każdą podpowiedź z góry dziękuje.
  14. MajorRz odpowiedział(a) na Bidon temat w E39
    Przejedź się jeszcze raz na każdym biegu z tymi samymi obrotami silnika co przy 100 km/h może to tłumik.
  15. MajorRz odpowiedział(a) na Elimor temat w E39
    Jak się zdecydujesz na auto to przed kupnem jedź na szarpaki, podepnij auto pod kompa, sprawdź blachy czujnikiem lakieru, wydasz stówę ale miej więcej wiesz co masz.
  16. MajorRz odpowiedział(a) na Rafaello27 temat w E39
    Za wentylatorem czujnik a przewód sięga pod kolektor. Ale wcześniej podepnij auto pod kompa, nie wymieniaj na chybił trafił bo jak się okaże, że to nie czujnik to będziesz się tylko w koszty pchał.
  17. A zwykła nie możesz założyć
  18. MajorRz odpowiedział(a) na Rafaello27 temat w E39
    Jak podepniesz pod kompa to się wszystkiego dowiesz, może to być np. czujnik położenia walu.
  19. MajorRz odpowiedział(a) na mr.extreme temat w E39
    A czy jak się przyciemni piecowo to przepuszczalność światła się nie zmieni i nie wyjdzie na to samo co foliowanie, tam gdzie ja przyciemniam to gość też daje atest ale mówi że w przepisach jest wyraźnie napisane że liczy się właśnie przepuszczalność światła a nie czy przyciemniane piecowo czy naklejona folia.
  20. MajorRz odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    A próbowałeś regulować dysze?
  21. SIEMENS jest orginalny
  22. MajorRz odpowiedział(a) na MackoMan temat w E39
    Proponuje się jednak wybrać na kompa będziesz miał wszystko czarne na białym, obstawiam czujnik położenia wału.
  23. MajorRz odpowiedział(a) na jedyk temat w E39
    Przyczyn może być wiele, przeważnie źle wyważone koła, krzywa felga, wybulona opona, luzy w zawieszeniu W poprzednim aucie 4 razy wyważałem koła.
  24. Każdy odpisze Ci coś innego jak byś poczytał troszkę to byś wiedział, że to temat rzeka. Jedni są zwolennikami Mobila drudzy Castrola jedni mieszają oleje drudzy nie i tak dalej więc na markę sam się musisz zdecydować.
  25. Na forum jest całe multum o olejach, co najmniej raz w tygodniu jest temat olej, jeżeli nie odpowiadają Ci tamte odpowiedzi to spróbuj zalać roślinny. Ja bym zalał castrol pół syntetyk

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.