Treść opublikowana przez MajorRz
-
Jak zdjagnozować moje e 39
Po wielu staraniach udało mi się szczytać parę błędów , wdzięczny bym był za pomoc w rozszyfrowaniu tych błędów. 203 fuel trim limit Bank 2 Error frequency :2 Logistic counter :31 Engine speed 768.00 rpm Engine temperature 88.72 degrees C oxygen sensor heater 81.33 % oxygen sensor voltage 2 4.88 Volt Short circuit to batt+ emission related malfunction defect code stored after filtering Error not present Sporadic error ------------------------------------------------------- 202 fuel trim limit Bank 1 Error frequency :1 Logistic counter :27 Engine speed 768.00 rpm Engine temperature 81.25 degrees C oxygen sensor heater 81.33 % oxygen sensor voltage 1 4.88 Volt Short circuit to batt+ emission related malfunction defect code stored after filtering Error not present Sporadic error =========================================== 19 ASC regulating Error frequency : 3 Label Byte 21 71.00 - Engine speed 768.00 rpm Label Byte 18 32.0 - Label Byte 21 77.0 - Engine speed 736.00 rpm Label Byte 18 128.00 - Label Byte 21 77.00 - Engine speed 768.00 rpm Label Byte 18 128.00 - Short circuit to ground --- Sporadic error --- --- ========================================== Czy te błędy mogą być powodem, że auto sporadycznie gaśnie ? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.
-
Telepie autem 540
Wymień uszczelki i zobacz co się będzie działo.
-
Jak zdjagnozować moje e 39
Witam Tak jak w temacie. Auto chce zdjagnozować ponieważ czasami gaśnie, obstawiam czujnik wału ale wcześniej chce się upewnić. Program jaki posiadam to inpa, w inpie wchodzę na engine ale nie wskakuje żaden błąd. Może w coś innego powinienem wejść ?
-
Całościowy test auta (INPA, DIS, NCS)
A w inpa gdzie będzie ta opcja?
-
ile zalewac plynu bo chodnicy w 528i
Do pustej chłodnicy lejesz aż odpowietrzysz ok 10.5 l ,odpowietrzasz na zimnym silniku, przy wlewie od chłodnicy po lewej odkręcasz korek odpowietrzający i lejesz po obrączkę płyn aż w korku odpowietrzającym pokaże ci się płyn bez pęcherzyków powietrza.
- tuba cb
-
jaki olej do automatu
viewtopic.php?f=72&t=79543&hilit=jaki+olej+do+automatu I takich tematów jest bardzo dużo na forum.
-
jak podlaczyc skrzynie basowa pod zestaw DSP
Znajomy ma tak podłączone. Przy wyjściu z radia ( bo tam jest najprościej bo radio w bagażniku to wszystko na wierzchu) podłączył zwrotnice do kabli głośnikowych a potem już RCA do wzmacniacza.
-
jak podlaczyc skrzynie basowa pod zestaw DSP
Tym powinieneś podłączyć http://www.allegro.pl/item973873225_sinuslive_sub_50_zwrotnica_aktywna_activ_bass.html
-
523i Głośno zaczeła chodzić przy przyśpieszaniu
Jak jeździsz na gazie to przełącz na benzynę, zobacz czy jest różnica.
-
podłączenie czujnika temperatury lpg do czujnika silnika
Przecież temperaturę może zmieniać gazownik jak chce na kompie instalacji.
-
Bunia Gaśnie
Podobnych problemów jest cała masa Widać że nie używasz szukajki Prawdopodobnie czujnik wału korbowego ale pewności nabierzesz gdy podepniesz auto pod kompa
-
Buczenie w czasie jazdy!!!
Witam Podepnę się do tematu. Dzisiaj w trakcie rozpędzania samochodu zaczęło mi buczeć coś pod autem, w przedziale 1700 do 3500 obrotów buczało dopóki nie zdjąłem nogi z gazu, gdy się zatrzymałem lewarek dałem na P i dodawałem gazu auto zachowywało się normalnie. Potem po buczało mi jeszcze tak kilka razy, co zauważyłem to nic nie trzęsie i niema utraty mocy tylko buczy i wydaje mi się że to buczy jest po krótkim postoju gdy startowałem z cpn-u , z pod sklepu. Za każdą podpowiedź z góry dziękuje.
-
Dziwny dźwięk przy 100km/h
Przejedź się jeszcze raz na każdym biegu z tymi samymi obrotami silnika co przy 100 km/h może to tłumik.
-
Na co zwracac uwage przy kupnie
Jak się zdecydujesz na auto to przed kupnem jedź na szarpaki, podepnij auto pod kompa, sprawdź blachy czujnikiem lakieru, wydasz stówę ale miej więcej wiesz co masz.
-
Silnik sam gaśnie
Za wentylatorem czujnik a przewód sięga pod kolektor. Ale wcześniej podepnij auto pod kompa, nie wymieniaj na chybił trafił bo jak się okaże, że to nie czujnik to będziesz się tylko w koszty pchał.
-
Szyba Podwójna kierowcy-wymiana
A zwykła nie możesz założyć
-
Silnik sam gaśnie
Jak podepniesz pod kompa to się wszystkiego dowiesz, może to być np. czujnik położenia walu.
-
przyciemnianie szyb
A czy jak się przyciemni piecowo to przepuszczalność światła się nie zmieni i nie wyjdzie na to samo co foliowanie, tam gdzie ja przyciemniam to gość też daje atest ale mówi że w przepisach jest wyraźnie napisane że liczy się właśnie przepuszczalność światła a nie czy przyciemniane piecowo czy naklejona folia.
-
natryski na szybe
A próbowałeś regulować dysze?
-
USZKODZONY CZUJNIK POLOZENIA WALU E39 2.0I JAKIE OBJAWY??
SIEMENS jest orginalny
-
Szarpanie silnika
Proponuje się jednak wybrać na kompa będziesz miał wszystko czarne na białym, obstawiam czujnik położenia wału.
-
wibracje po przekroczeniu 100 km/h
Przyczyn może być wiele, przeważnie źle wyważone koła, krzywa felga, wybulona opona, luzy w zawieszeniu W poprzednim aucie 4 razy wyważałem koła.
-
BMW e39 2.0i JAKI OLEJ DO SILIKA??
Każdy odpisze Ci coś innego jak byś poczytał troszkę to byś wiedział, że to temat rzeka. Jedni są zwolennikami Mobila drudzy Castrola jedni mieszają oleje drudzy nie i tak dalej więc na markę sam się musisz zdecydować.
-
BMW e39 2.0i JAKI OLEJ DO SILIKA??
Na forum jest całe multum o olejach, co najmniej raz w tygodniu jest temat olej, jeżeli nie odpowiadają Ci tamte odpowiedzi to spróbuj zalać roślinny. Ja bym zalał castrol pół syntetyk