Treść opublikowana przez MajorRz
-
Jakie są objawy psujacego sie jeża
Witam Podepnę się do tematu a mianowicie u mnie jak siądę do auta i zamknę drzwi to słyszę wiatraczek a u brata wystarczy otworzyć drzwi i wiatraczek chodzi tak głośno że go słychać czy to jest normalne taka różnica w głośności czy świadczy o tym że za niedługo będzie do wymiany.
-
Ściąga w prawo!
Popatrz jeszcze raz na wahacze, może się delikatnie ugiął ja u siebie zauważyłem dopiero jak przystawiłem nowy, słyszałem tez że mcphersona można łatwo ugiąć przy wjeździe w większą dziurę.
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
Rozrząd masz na łańcuchu podgrzej świece i z dwójeczki możesz palić.
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
Jak masz w manuału to możesz jeszcze z dwójeczki na pych spróbować, jak odpali to będziesz wiedział że to na pewno rozrusznik.
-
bmw e39 silnik zdechl ;/
A może masz zwarcie w akumulatorze jak cały czas pokazuje ci czarne po 10 min podłączenia i ładowania go alternatorem przez kable to tak jak byś podłączył go do prostownika na godzinę, ja bym próbował włożyć inny akumulator i sprawdził bym ładowanie.
-
czujnik położenia wału e39 520 gdzie jest?
Popatrz z przodu silnika za wentylatorem
-
Montaż haka holowniczego
Zgodnie z naszym kodeksem możesz ciągnąć jakieś 1500 kg, ale według mnie jak będziesz jechał spokojnie to te 15 km bez problemu przejedziesz.
-
Montaż haka holowniczego
Też o tym słyszałem żeby dodatkowo chłodzić skrzynie ale przy dużym obciążeniu i przy ciągłej jeździe po górkach
-
Montaż haka holowniczego
Prawdopodobnie będziesz potrzebował moduł ale jak zadzwonisz do nich to ci wszystko powiedzą i wydaje mi się że jak sprzedają haki to moduły powinni mieć.
-
Montaż haka holowniczego
Czy jest sens? to tylko zależy od ciebie jak często będziesz wyjeżdżał za granice i jak często będziesz używał przyczepy, chodzi mi o zakręcanie i odkręcanie kuli u nas możesz jeździć w niektórych krajach jak nie targasz przyczepy to kule trzeba zdjąć, jak dobrze założysz to będzie działać i przyczepy na pewno nie zgubisz, znajomy u nich zamawiał do forda, problemów z montażem nie było obecnie jest zadowolony.
-
Gdzie jest umieszczony filtr paliwa w E39?
ja wziąłem boscha, wydaje mi się że Mann czy Knecht a nawet Boscha to wielkiej różnicy w jakości wykonania nie ma jak są wpuszczone do sprzedaży to i spełniają jakieś normy.
-
Gdzie jest umieszczony filtr paliwa w E39?
Tu masz wszystko opisane viewtopic.php?f=15&t=38947
-
kaseta - karta pamięci
Co do tych za 16zł to jedyne co zauważyłem to jak się pod głosi transmiter na full bodajże na 16 to są drobne zakłócenia, ja ustawiam go na 10,11 i głośność reguluje sobie radiem samochodowym używam go już 2 lata i nie narzekam, tylko gry go kupowałem kosztował 120 zł i kupiłem go w jakimś euro markecie a teraz są za grosze.
-
kaseta - karta pamięci
Też się nad tym zastanawiałem i wybrałem coś takiego http://www.allegro.pl/item849795416_model_2009_transmiter_fm_usb_sd_mmc_pilot_fv.html uznałem że szkoda auta rozdzierać a efekt ten sam, żałuje tylko że nie wziąłem sobie wersji z bluetooth to bym miał jeszcze zestaw głośnomówiący
- Kick down
- Kick down
- Kick down
-
Geometria kół
Dzięki za odpowiedź, wiem teraz mniej więcej o co chodzi.
-
Geometria kół
Witam Słyszałem ostatnio, że e39 ustawia się geometrie tylnych kół przy pełnym zbiorniku i ok 300kg w aucie to jest prawda czy jakaś ściema.
-
Coś szumi przy skrzyni
Mam to samo zwłaszcza jak wrzucę R słychać cichy szum, jak się skrzynia troszkę rozgrzeje to przestaje.
-
Zepsute klamki, zamknięte drzwi!
Znajomy miał to samo w passacie , rozciął tapicerkę a potem dobrał taką sama tylko on szukał najtańszego rozwiązania :D Może nie najmądrzejsze ale zrobił.
- Kick down
- Kick down
-
dzwinie zachowujące sie wspomaganie. Pompa? Maglownica?
Prawdopodobnie masz maglownice do regeneracji, miałem coś takiego w poprzednim aucie.
- Kick down