Treść opublikowana przez jacekmury1
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Bez zastanowienia 3litrowka, jest duzo tematow na forum wystarczy poszukac.
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Wystarczy ll01 i tak niema dpf.
-
320d - elastyczność - porównanie
Mozecie pokazac organoleptycznie o jakie wezyki chodzi?Ok juz wiem o co chodzi.
-
320d 150km- (olej - wymiana) jaki olej do skrzyni??
Umnie weszlo1.3 kupilem org. za 93zl za 1litra a sprzedali mi tyle ile chcialem.
-
320d 2004r compact. Jaka moc?
To po vinie mu udowodnisz.
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Bylo juz milion razy wystarczy poszukac.
-
Śląskie
kolejny plus dla BM Cars robota zrobiona szybko i dobrze do tego cena ok.
-
320D 150 KM Sprawdzanie świec żarowych
Sprawdz kompem lub miernikiem czy pobieraja prad.
-
318d świece żarowe, przekaźnik
Swiece wymienilem. :D
-
318d świece żarowe, przekaźnik
Koledzy warto wymienic swiece zarowe profilaktycznie?czy raczej sobie odpuscic i wymieniac tylko swiece jak sa uszkodzone.
- 320d - problem z częściami
-
318d dymi potwornie pomocy
Mysle ze to moze byc turbina.
-
318d świece żarowe, przekaźnik
Co to znaczy 5V.
-
318d świece żarowe, przekaźnik
Witam odswiezam temat ,mam podobnie jak autor postu rano troche faluja obroty potem jest juz ok,dodam ze latem bylo wszystko ok.Zastanawiam sie czy to nie swiece?
-
320d który płyn chłodniczy zalac ?
Prestone lub Dynagel.
-
e61 525d zakup
Szukajka niedzialala,jesli moderator chce to moze zamknac,lub pociagnac dalej.
-
e61 525d zakup
Zamierzam kupi tak jak w temacie ,prosze o opinie na temat auta ,na co zwrocic uwage itd dziekuje.
-
330d wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów
a pamiętasz może oznaczenie oleju do mostu? do wszystkich E46 jest ten sam, czy też trzeba szukać po naklejkach? Do mostu wlali mi org.olej do bmw ze szpera ponoc lepszy bardziej odporny.O ile pamietam 90-140 :D
-
330d wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów
a jaki olej, też MTF-LT-2? Dokladnie ten olej.
-
330d wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów
Ja placilem w BMCARS 97zl za litr skrzynia,most 45zl.
-
Serwis, filtry czy warto?
Zainwestuj w Manna.
-
318i przejscie z oleju polsyntetycznego na syntetyczny
Zalej syntetykiem napeweno nic niepopsuje ,przeciwnie.
-
dylemat odnosnie oleju i pytanie płukać czy nie
Ja proponuje LM ale nie z allegro.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
- Jakie kupic amortyzatory?
Szkoda kasy i wymiany,doloz i kup Bilsteine lub Sachs. - Jakie kupic amortyzatory?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.