Treść opublikowana przez jacekmury1
-
320d płyn hamulcowy
Wlasnie taki plyn kupilem i wymienilem sam.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Tc w mojej bmw sa Sachs od nowosci ,bylem sprawdzac i naja jeszcze dlugie zycie przed soba ,wiem ze sa drogie 100% wiecej niz Meyle ale warto dolozyc .
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Kup Sachs i bedziesz wiedzial co to profesjonalizm.
-
318i jakie żarówki wybrac?
Mam te 1sze swieca ok.
-
e46 jaki plyn hamulcowy
Zrobilem wszystko ok bardzo proste w sprzegle rez wymienilem i odpowietrzylem.
-
e46 jaki plyn hamulcowy
Mattiss a w ukladzie sprzegla tez sie wymienia plyn ?czy sobie darowac a jesli tak to jak to sie robi?
-
e46 jaki plyn hamulcowy
Mysle o ATE SL6?
-
e46 jaki plyn hamulcowy
Jak w temacie jaki plyn polecacie.
-
320d środek do czyszczenia wtryskiwaczy
Kupuj paliwo premuim wtedy nietrzeba zadnych cudow.
-
320d Tłuczenie z przodu
Luzy zawsze slychac na nierownosciach,tak jak mowilem jed na szzarpaki.
-
320d Tłuczenie z przodu
To moze byc lacznik stabilizatota,sworzen wahacza ,amorek najlepiej podjedz na szarpaki 20zl dasz i ci sprawdza.
-
318d sygnal podczas jazdy
Mam ladowarke ale w schowku niepodlaczona jest.
-
318d sygnal podczas jazdy
Podczas jazdy slychac piiiii co jakis czaas sygnal dobiega z przodu od strony pasazera co to moze byc?
-
320d - amortyzator przedniej osi
Bilstein zrobiles dobry zakup ida na 1szy montaz do Mercow.
-
320d - amortyzator przedniej osi
Kupiles juz te amorki?Jesli tak to jakie.
- [e46] Jakie świece?!!
-
320d - amortyzator przedniej osi
Jak sa dobre to tylko,pamietaj kup dobre amorki to bedziesz zadowolony z jazdy autkiem.
-
320d - amortyzator przedniej osi
Jesli sa ok to zaloz stare,chyba ze nowe kosztuja nieduzo to kup nowki jak szalec to szalec :D
-
325xi - skrzynia rozdzielcza-półosie-luzy
Co do przegubow to kup nowe lub uzywki,ja niedawno wymienialem tylne rowniez myslalem nad regeneracja w koncu kupilem uzywki w bardzo dobrym stanie zero luzow.
-
320d - amortyzator przedniej osi
Wiec jak chcesz dobre amory to kup Bilstein lub Sachs tak jak pisalem ,to sprawdzone firmy ktorym mozna zaufac.Ja do tej pory mam orgi.amorki i spisuja sie jeszcze dobrze,napewno nie sa to Meyle tylko Bilstein lub Sachs.Mercedes na 1szy montaz zaklada Bilstena
-
320d - amortyzator przedniej osi
Jak Bilstein tak i Sachs to super amorki,1szej opcji nawet niebierz pod uwage.
-
318i Buczenie z tyłu ciag dalszy
Mozliwe ze wal ci buczy daj go do wywazenia,lub faktycznie dyfer.
-
318d Wyciek oleju panowie pomocy jestem na wakacjach
Wjedz na kanal sprawdz skad cieknie,wtedy bedziesz madrzejszy.
-
320d Drgania przy mocnym depnieciu w pedal
Podpory wymienione wybracje nadal,teraz wywazanie walu.
-
320d Drgania przy mocnym depnieciu w pedal
Mnie sie nieprzemieszcza,a tobie co sie dzieje.