Treść opublikowana przez yoshimura01
-
e46 Poduszki silnika
Zielo pojechał z tym tematem jak pro :cool2: viewtopic.php?f=15&t=135284
-
330d - Kontrolka klockow
albo przytrzymać hamulec przez 30sekund na 2ej pozycji stacyjki
-
325i - trzęsie kierownicą
a ja bym podejrzewał pasek wielorowkowy i napinacz.
-
318i e46 problem ze sprzęgłem
kolego strzeliło Ci "słoneczko" docisku sprzęgła i tyle. Kpl do wymiany. W E46 jest hydrauliczne sterowanie sprzęgłem.
-
318d-brak mocy
Najrozsądniej bez zbędnej straty czasu, nerwów i kasy to zbadanie auta komputerem. Zajrzyj jakie błędy się zapisały i sprawdź silnik pod obciążeniem tj przepływomierz, ciśnienie CR, ciśnienie doładowania. No i stan drożności katów.pozdr
-
318- nie odpala
chłopaki sprawdźcie napięcie AQ: spoczynkowe, obciążeniowe i w czasie pracy. A główną przyczyną to wygląda z opisu, że będzie rozładowany, albo całkowicie zużyty AQ. pozdr
-
320d - 1. Coś wyje - filmik, 2.pytanie o wtryski i korekcje.
Musti579 a tak mnie jeszcze "oświeciło"... jeżeli tamten wtryskiwacz przekraczał w takim stopniu wymaganą dawkę i ten [nowy] robi podobne akcje to może przyczyną jest nieprawidłowe podawanie napięcia na zawór elektromagnetyczny tego wtryskiwacza :think: Ciekaw jestem czy usterka będzie się przemieszczać wraz ze zmianą cylindra...jeśli tak to wiadomo, a jeżeli nie to coś na 100% będzie nie tak ze elektryką dla 4ego cylindra. pozdr
-
320Ci Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu błędów
już tak jako ciekawostka to zaobserwowałem, że te wszystkie wężyki gumowe w wolnossakach to straszna lipa :? no zawsze problemem są te cholerne nieszczelne gumy... kolego a w jakim ogólnie stanie był wężyk [oprócz pęknięcia]?? sparciały??
-
320d - jak wyjąc tylną lampę?
chłopaki nie wolno rozklejać lampek bo będzie BIDA! moim zdaniem jedynie płukanie gorącą wodą bez żadnych płynów itp. powinno pomóc.
-
320D -zamiana panelu klimatronic
nie będzie
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
eeee to już finish :clap: a kolektor wydechowy i dolot już wyspawane?? w jakie ciśnienie dążysz??
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
Zgadzam się w 100%!!! Tam już jest wiedza nie mechaniczna, a KOSMICZNA :jawdrop: PS. czego Ci jeszcze brakuje??
-
Modyfikacja Jednoski M50B25
DjAquaz Twoja propozycja takiego upgradu wygląda prawie identycznie jak projekt Michała Małeckiego :twisted: de facto bardzo fajny :cool2: pozdrawiam
-
320d CHIPTUNING --> WARSZAWA
czy ten użytkownik ma jakąś stronę internetową?? Trochę Cię pomęczę pytaniami skoro oddałeś mu już 3 auta to zapewne ufasz jego doświadczeniu i wiedzy :wink: Możesz zdradzić do jakich wartości doprowadził Twoje auta i jaka cena obejmowała usługę?? no i oczywiście co się w nią wliczało?? pozdrawiam
-
320d- 136KM brak mocy
a no widzisz stary... takich mamy mechaników :duh: najlepiej starym powojennym sposobem poustawiać, czyli "na mazak"... a później gadka, że do tego przyrządu nie mają. To znowu pytanie: jakich tam znowu przyrządów trzeba, że warsztaty mechaniczne które są wyposażone w większości pod vagowskie złomy nie mają blokady koła zębatego pompy i zegarka kąta wtrysku??!! bo już nie wspomnę o SUPER blokadzie koła zamachowego, którą zastępuje się wiertłem 9tką i też działa :mrgreen: I powiem Ci jeszcze lepiej romario, że jakbyś się zawziął i zakupił sobie ten "wyciskacz" pompy + zegarek + instrukcja z TISa to byś we własnym garażu spokojnie sobie to zrobił. Ale tak czy siak trzymam kciuki za powodzenie w naprawie auta no i w końcu przyjemności z jazdy :cool2: ... i nie zapomnij o fotkach. pozdrawiam
-
320d CHIPTUNING --> WARSZAWA
Witam, z uwagi, że moje auto jest już gotowe na przyjęcie sporej liczby KM i Nm pytam Kolegów, którzy mieli bądź mają doświadczenie z podkręceniem 320d gdzie/u kogo w Warszawie polecacie wykonać ten zabieg?? pozdrawiam,
-
Wezyk podcisnienia
do lewej poduszki: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AL91&mospid=47642&btnr=22_0048&hg=22&fg=05
-
320D -zamiana panelu klimatronic
NAJPIERW TU: viewtopic.php?f=15&t=139469 PÓŹNIEJ TU: http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&q=zmiana+na+climatronik+e46&lr=&btnG=Szukaj+w+Google
-
320d- 136KM brak mocy
romario a za co oni niby chcą 70 dych??!! za przekręcenie wałka znacznikiem na pozycję dawkowania 1ego cylindra?? i dokręcenie śrubki w celu zblokowania wału pompy?? Mam prośbę, jeżeli oczywiście będziesz miał taką możliwość to czy zrobiłbyś fotki ustawienia wałka??
-
320d ciezko odpala na ciepłym
Różnice w teście przelewowym sięgające do 30% są normalne zwłaszcza na biegu jałowym.
-
320D -zamiana panelu klimatronic
widziałem instruktaż na bmwsport.pl
-
318i - Sprzeglo albo skrzynia. Prosze o rade!
jceel dla Ciebie jak i dla mnie wymiana oleju to banał, ale kolega może wolałby procedurę step by step z dokładnymi fotkami itd, rozumiesz... jej... no jak spojrzałem na tą cenę to aż mnie się słabo zrobiło :lol:
-
318i - Sprzeglo albo skrzynia. Prosze o rade!
:shock: :shock: :shock: proponuję zakupić książkę "sam naprawiam E46" i olej motula. Wyjdzie zdecydowanie taniej.
-
320d Co tak piszczy (rolka czy pasek)?
fornal a jeździsz z zamontowaną dolną płytą czy bez??
-
E87 120d - Hipo
hmmm... niczym apokaliptyczna BESTIA :twisted: ... wiesz o czym mówię[??] :wink: