Treść opublikowana przez yoshimura01
-
328i Bład Za uboga dawka
no Kolego ogromny szacunek dla Ciebie za OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ i chęci naprawy :modlitwa: Powodzenia i obyś w końcu odnalazł przyczynę tego "bujania"... pozdrawiam
-
[E46 320d 136km] Problem z odpalaniem po postoju
eee...to jak nie tryskało paliwem to nie wygląda to dobrze :| akumulator był na full mocy??
-
320d Sworznie MAYLE HD w wachacz LEMFORDER?
tutaj TC masz 100% rację! :cool2:
-
[E46 320d 136km] Problem z odpalaniem po postoju
a ja zawsze odkręcam całkowicie nakrętki i kręcę rozrusznikiem aż zacznie solidnie tryskać paliwem. Dopiero po tym dokręcam nakrętki i i nie ma bata, żeby nie odpalił. Ponawiam pytanie czy przy przekręceniu kluczyka słychać bulgotanie itp??
-
[E46 320d 136km] Problem z odpalaniem po postoju
Na Twoim miejscu nie oddawałbym jeszcze pompy do demontażu, bo po tym to się dopiero zaczną kłopoty! Spróbuj z nowymi szczelnymi wężami paliwowymi. Podładuj AQ i próbuj odpalić przez odpowietrzenie pompy przez wtryskiwacze. Uważam, że jeszcze z tą opcją powinieneś spróbować i wygląda na to, że powinno się udać! :cool2:
-
318i e46 problem ze sprzęgłem
dobrze zrobiłeś [czasami przypadek idzie na naszą korzyść :cool2: ] jak jest OK to nie ma co się stresować, jak znowu pedał się zapadnie to spróbuj odpowietrzyć układ fabrycznie i po problemie :8) pozdr
-
318i e46 problem ze sprzęgłem
nie...prawidłowe odpowietrzenie odbywa się przez zawór w skrzyni biegów. To co Ty zrobiłeś to odciągniecie płynu [z powietrzem] hamulcowego z powrotem do zbiorniczka.
-
330i czy to przepływka
wyłącznie na ciepłym [90'C]!
-
330i czy to przepływka
chodzi o LAMBDA INTEGRATOR tj czy mieści się w skali od 95-103. Będzie wiadomo jak uśredniacz radzi sobie z mieszanką.
-
330i czy to przepływka
hmm... a ja bym podejrzewał zjarane świeczki, albo zużyte cewki. Jaką wartość wskazuje INPA na jałowym i pod obciążeniem??
-
318i e46 problem ze sprzęgłem
no tak czasem bywa :wink: pozdrawiam
-
320d - Problem ze sprzęgłem
a jak biegi wchodzą??
-
320d - Problem ze sprzęgłem
moim zdaniem będzie to "wysypane" łożysko dociskowe sprzęgła. A kiedy nie wciskasz sprzęgła to słychać taki jakby ciagnacy się szum??
-
320d zasyfiony egr
pierwszy raz się spotykam z takim umiejscowieniem :think: może miałeś na myśli za pompą wspomagania?? :wink:
-
320d zasyfiony egr
ziomekthx przede wszystkim palstiki bo się nie dostaniesz do żadnej śruby, następnie na dole pod kanałem na filtr powietrza jest ten od turbo przykręcony na dwie 10tki, ten od EGR jest za zbiorniczkiem z płynem wspomagania.
-
318i e46 problem ze sprzęgłem
hehe :lol: odpowietrzyłeś układ hydrauliczny :cool2:
-
320d - Problem z odpalaniem
cześć, przede wszystkim błędy: 72 początek wtrysku 116 przekaźnik klimy 101 zawór turbiny 47 czujnik położenia wału korbowego no i jedziemy... Twoim problemem jest zapowietrzanie się VP44 wynikające z nieszczelności wtryskiwaczy. Kolejna sprawa to walnięty czujnik wału korbowego i stąd też problemy z samodzielnym rozruchem ponieważ współpracuje z czujnikiem kąta w pompie. PRZEDE WSZYSTKIM usuń nieszczelność z układu wtryskowego.pozdr
-
320i - prosze o pomoc!!! bez mocy 4 i 5 bieg
sprawdź integrator lambdy
-
318i - Sprzeglo albo skrzynia. Prosze o rade!
łącznik elastyczny wału
-
320d- 136KM brak mocy
już był na zamontowany kiedy kupowałem auto, więc pochodzenia nie znam.
-
320d Sworznie MAYLE HD w wachacz LEMFORDER?
Grzesiu wymieniłeś sworzeń zewnętrzny [krótki] i wewnętrzny [długi]?? czy z demontażem oryginalnych sworzni jest problem?? jak wygląda sprawa wprasowania sworznia w ori wahacz?? czy masz jakieś fotki przedstawiające ten "swap". Szczerze jestem zainteresowany wymianą samych sworzni, ponieważ wahacz sam w sobie jest w idealnym stanie, ale już są znaczne luzy na sworzniach i jestem zdecydowany na identyczne rozwiązanie problemu. no właśnie i jeśli to nie jest trudne, a widzę jest fajną i tanią alternatywą w stosunku do kpl wahacza to po co przepłacać [??] jceel czy miałbyś możliwość zrobienia fotek jak to wygląda u Twojego taty?? pozdr
-
318i benzyna problem z biegami oraz z silnikiem
jak dla mnie uśrednianie lambdy jest perfekcyjne [95-103]... mieścisz się w normie. Jaki stan świec i cewek??
-
320d 150km- (olej - wymiana) jaki olej do skrzyni??
oczywiście, że może... ale nie musi! najprawdopodobniej jest wlany bardzo rzadki olej lub jego poziom jest za niski. Do tego może dojść zanieczyszczenie oleju. Tak jak zasugerował kolega jacek720328 również potwierdzam, że najlepiej dobrać olej po tabliczce informacyjnej umieszczonej na skrzyni biegów. pozdr
-
320d- 136KM brak mocy
http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
-
330d - Kontrolka klockow
no to super :wink: cieszę się że pomogło :cool2: pozdrawiam