Skocz do zawartości

yoshimura01

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yoshimura01

  1. yoshimura01 odpowiedział(a) na HoodY temat w E46
    no Kolego ogromny szacunek dla Ciebie za OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ i chęci naprawy :modlitwa: Powodzenia i obyś w końcu odnalazł przyczynę tego "bujania"... pozdrawiam
  2. eee...to jak nie tryskało paliwem to nie wygląda to dobrze :| akumulator był na full mocy??
  3. tutaj TC masz 100% rację! :cool2:
  4. a ja zawsze odkręcam całkowicie nakrętki i kręcę rozrusznikiem aż zacznie solidnie tryskać paliwem. Dopiero po tym dokręcam nakrętki i i nie ma bata, żeby nie odpalił. Ponawiam pytanie czy przy przekręceniu kluczyka słychać bulgotanie itp??
  5. Na Twoim miejscu nie oddawałbym jeszcze pompy do demontażu, bo po tym to się dopiero zaczną kłopoty! Spróbuj z nowymi szczelnymi wężami paliwowymi. Podładuj AQ i próbuj odpalić przez odpowietrzenie pompy przez wtryskiwacze. Uważam, że jeszcze z tą opcją powinieneś spróbować i wygląda na to, że powinno się udać! :cool2:
  6. dobrze zrobiłeś [czasami przypadek idzie na naszą korzyść :cool2: ] jak jest OK to nie ma co się stresować, jak znowu pedał się zapadnie to spróbuj odpowietrzyć układ fabrycznie i po problemie :8) pozdr
  7. nie...prawidłowe odpowietrzenie odbywa się przez zawór w skrzyni biegów. To co Ty zrobiłeś to odciągniecie płynu [z powietrzem] hamulcowego z powrotem do zbiorniczka.
  8. yoshimura01 odpowiedział(a) na facet_ temat w E46
    wyłącznie na ciepłym [90'C]!
  9. yoshimura01 odpowiedział(a) na facet_ temat w E46
    chodzi o LAMBDA INTEGRATOR tj czy mieści się w skali od 95-103. Będzie wiadomo jak uśredniacz radzi sobie z mieszanką.
  10. yoshimura01 odpowiedział(a) na facet_ temat w E46
    hmm... a ja bym podejrzewał zjarane świeczki, albo zużyte cewki. Jaką wartość wskazuje INPA na jałowym i pod obciążeniem??
  11. no tak czasem bywa :wink: pozdrawiam
  12. a jak biegi wchodzą??
  13. moim zdaniem będzie to "wysypane" łożysko dociskowe sprzęgła. A kiedy nie wciskasz sprzęgła to słychać taki jakby ciagnacy się szum??
  14. yoshimura01 odpowiedział(a) na slomka199 temat w E46
    pierwszy raz się spotykam z takim umiejscowieniem :think: może miałeś na myśli za pompą wspomagania?? :wink:
  15. yoshimura01 odpowiedział(a) na slomka199 temat w E46
    ziomekthx przede wszystkim palstiki bo się nie dostaniesz do żadnej śruby, następnie na dole pod kanałem na filtr powietrza jest ten od turbo przykręcony na dwie 10tki, ten od EGR jest za zbiorniczkiem z płynem wspomagania.
  16. hehe :lol: odpowietrzyłeś układ hydrauliczny :cool2:
  17. yoshimura01 odpowiedział(a) na bromal temat w E46
    cześć, przede wszystkim błędy: 72 początek wtrysku 116 przekaźnik klimy 101 zawór turbiny 47 czujnik położenia wału korbowego no i jedziemy... Twoim problemem jest zapowietrzanie się VP44 wynikające z nieszczelności wtryskiwaczy. Kolejna sprawa to walnięty czujnik wału korbowego i stąd też problemy z samodzielnym rozruchem ponieważ współpracuje z czujnikiem kąta w pompie. PRZEDE WSZYSTKIM usuń nieszczelność z układu wtryskowego.pozdr
  18. sprawdź integrator lambdy
  19. łącznik elastyczny wału
  20. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    już był na zamontowany kiedy kupowałem auto, więc pochodzenia nie znam.
  21. Grzesiu wymieniłeś sworzeń zewnętrzny [krótki] i wewnętrzny [długi]?? czy z demontażem oryginalnych sworzni jest problem?? jak wygląda sprawa wprasowania sworznia w ori wahacz?? czy masz jakieś fotki przedstawiające ten "swap". Szczerze jestem zainteresowany wymianą samych sworzni, ponieważ wahacz sam w sobie jest w idealnym stanie, ale już są znaczne luzy na sworzniach i jestem zdecydowany na identyczne rozwiązanie problemu. no właśnie i jeśli to nie jest trudne, a widzę jest fajną i tanią alternatywą w stosunku do kpl wahacza to po co przepłacać [??] jceel czy miałbyś możliwość zrobienia fotek jak to wygląda u Twojego taty?? pozdr
  22. jak dla mnie uśrednianie lambdy jest perfekcyjne [95-103]... mieścisz się w normie. Jaki stan świec i cewek??
  23. oczywiście, że może... ale nie musi! najprawdopodobniej jest wlany bardzo rzadki olej lub jego poziom jest za niski. Do tego może dojść zanieczyszczenie oleju. Tak jak zasugerował kolega jacek720328 również potwierdzam, że najlepiej dobrać olej po tabliczce informacyjnej umieszczonej na skrzyni biegów. pozdr
  24. yoshimura01 odpowiedział(a) na pingwin12 temat w E46
    http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http://tis.spaghetticoder.org/
  25. yoshimura01 odpowiedział(a) na manieczek temat w E46
    no to super :wink: cieszę się że pomogło :cool2: pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.