Treść opublikowana przez BondE87
-
E90 335d BLACK Adam
Idealne auto do jazdy na co dzień :) wilk w owczej skórze :)
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
2 fotki z iPhone'a http://s27.postimg.org/sdvvwf59v/image.jpg http://s27.postimg.org/y4m2a5d9v/image_1.jpg
-
Zlot Mazury - początek września
A co powiecie na 30 sierpnia?
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Jutro wrzuce zdjęcie, jestem nieco rozczarowany, bo bardzo dbam o swoje auta. Zrozumiałbym, gdyby takie cos stało sie przy przebiegu 300.000, a nie 19.000.
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Fotele sportowe, połączenie tkaniny i skory pearlpoint wg VIN
-
chendo -->> Z4 E89 - nowy wygląd, nowy dźwięk ;)
Hmmm, mnie sie wydaje, ze po zastosowaniu tej emulsji do plastikow wnetrze pachnie jak w dniu odbioru (bardzo mozliwe, ze psikneli ta wlasnie emulsja kokpit przed wydaniem mi auta).
-
Wytarta skora na boczku fotela kierowcy
Witam, spotkala mnie niemila niespodzianka w X3, mianowicie niedawno zauwazylem wytarcie, schodzenie farby ze skorzanego boczka fotela kierowcy. Jestem bardzo zdziwiony, bo auto jest z 2012, przebieg 19.000 km, a i ja nie naleze do grubasow (74kg :P). Czy ktos z Was mial podobny przypadek? Mam jeszcze kilka miesiecy gwarancji, bede sie ubiegal o wymiane fotela...
-
Leasing 3lata wkład 10% czy bmw ma jak audi? Oferta dla firm
Tak, BMW ma to dla wybranych modeli, nazywa sie to BMW Comfort Lease
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Super ;) :norty: Wlodi mozna sie jeszcze zapisywac na liste ze znizka (wplata na konto)?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
A ktos zna godna polecenia myjnie w okolicy?
-
chendo -->> Z4 E89 - nowy wygląd, nowy dźwięk ;)
Ja uzywam https://www.bmwsklep.pl/emulsja_do_czyszczenia_tworzyw_sztucznych,1026,870.html i https://www.bmwsklep.pl/zestaw_do_pielegnacji_tapicerki_skorzanej,1026,3877.html i jestem bardzo zadowolony, te specyfiki daja zapach nowego samochodu :)
-
Lokalne spotkania użytkowników modelu "Z"
Drodzy Koledzy! Kto się wybiera na forumowy zlot? http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=223666
-
F25 przekładnia kierownicza
Panowie, czy po wymianie przekładni poprawiło się prowadzenie samochodu (stabliność) przy autostradowej jeździe z prędkością 130km/h -140km/h?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadzam sie, naprawde 313 to dobry wybór :) te felgi wygladaja swietnie na praktycznie każdym BMW do którego sa przeznaczone :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Zmiana na plus :lol: taki sam kontroler jest w F25 i szczerze przyznam, ze nigdy nie zwróciłem uwagi na to, ze jest podświetlany :) człowiek uczy sie całe życie :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzięki, czekam na PW :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Te 313 sa fabrycznie nowe? Można prosić na PW info za ile można kupic takie w Niemczech, rozważam 313 do Z4 na przyszły sezon zamiast BBSow, pzdr :)
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Można kupic taka sama podstopnice jak pedały :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Nawet biorąc pod uwagę cene 130zl to na obszycie serii 3 (fotele,boczki, podłokietnik) potrzeba około 25m2 skory co daje 3200zl, czyli powiedzmy 50% średniej ceny za obszycie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
To fakt, w tapicerstwie samochodowym są straszne rozbieżności cenowe, jednocześnie warto sobie uświadomić, że lwią część ceny stanowi materiał.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Ramki można zamówić na allegro u osób zajmujących sie ramkami reklamowymi :)
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Niestety jesli masz na aucie powłoke lub dobry wosk, ktory kropelkuje to po wodzie demineralizowanej zostają krople i w następstwie tego kropki, plamki.
-
Eibach Pro Kit - wrażenia z użytkowania
Po lekturze niemieckiego forum zdecydowałem się na zakup zestawu spreżyn Eibach Pro Kit -25mm /-15mm, pokrótce opiszę swoje wrażenia... 1. Wygląd- przód auta obniża się znacznie, tył minimalnie czyli otrzymujemy fajniejszy, bardziej agrysywny wygląd, przód i tył auta wydają się szersze, z profilu delikatny klin, jednocześnie auto zachowuje seryjny charakter, nie wygląda jak "przygniecione" do ziemi. 2. Komfort- zdecydowana poprawa komfortu przy jeżdzeniu po nawierzchniach typu bruk, płyty betonowe, torowiska- tym aspektem jestem pozytywnie zaskoczony. Obniżenie jest na tyle subtelne, że nie utrudnia parkowania i jeżdzenia po wybojach (sprawdzone na kiepskich łódzkich drogach). 3. Prowadzenie- bardziej stabilne w szybkich łukach i przy wyższych prędkościach, praktycznie wyeliminowany efekt nurkowania przy ostrym hamowaniu oraz podnoszenia przodu przy ostrym przyspieszaniu. Podsumowując, zdecydowanie polecam. Również osoby bez bakcyla modyfikacji będą zachwycone, bo z tymi sprężynami Z4 staje się po prostu lepszym samochodem i w wielu aspektach przyjemniejszym w użytkowaniu. Zakup + montaż i geometria można zmieścić się w 1000zł i będzie to najlepiej wydane 1000zł na modyfikacje Z4. :) PS Zdjęcia wkrótce ;)
-
E89 2.3sdrive automat
Kazda na swoj sposob mnie urzeka, obydwie bardzo mi sie podobaja ;) :D :o
-
E89 2.3sdrive automat
Jestem fanem modyfikacji, ale na tym zdjęciu Twój wyszedł korzystniej :)