Treść opublikowana przez maryjusz3
-
Błąd i nierówna praca silnika E60
Dzieje się Ci to na paliwie czy na gazie? Bo może być problem z instalacją gazową i jej prawidłową regulacją.
-
Drżenie auta podczas jazdy
Ten konwerter jest we wszystkich skrzyniach czy tylko w automatach?
-
Drżenie auta podczas jazdy
Ciężko powiedzieć, ale nie przypominam sobie nic takiego. Może coś z wałem napędowym się stało?
-
Drżenie auta podczas jazdy
Od jakiegoś czasu mam problem z drżeniem auta powyżej (70-80)km/h. Myślałem że to niewyważone koła, ale po ponownym wyważeniu dalej to samo. Po zmianie na zimówki problem też pozostał. Felgi na zimówkach są inne niż na letnich oponach, także to nie felgi. Co może być przyczyną?
-
Olej do silnika benzynowego
Witam mam zamiar zmienić olej. Wcześniej lałem Castrola, teraz chciałem wypróbować Motul. Jaki wybrać, z jakimi oznaczeniami? Auto ma przejechane 202tyś.
-
Skrzynia SMG
Mi uciekł płyn hydrauliczny do skrzyni bo przepuszczały jakieś elektrozawory, nie było ciśnienia w układzie i nie można było wrzucić żadnego biegu. Tak powiedział mechanik. Wymienił te zawory, wymienił olej w skrzyni i zalał nowy płyn hydrauliczny i wszystko gra. Kosztowało mnie to wszystko jakieś 800 zł, bo znalazł taką samą skrzynie używaną i zawory przełożył z tamtej. Pewnie u Ciebie jest to samo, albo pompka Ci się zjarała i nie pompuje w ogóle. U mnie pracowała cały czas bez żadnych przerw.
-
Nie dziala DSC/ABS/LICZNIK/WSPOMAGANIE e60 530d
U mnie były identyczne objawy jak padł komputer od ABS-u.
-
520d - dziwny objaw (znikające kontrolki)
Ja tak miałem jak mi padł komputer od ABS-u. Nie działała kontrola trakcji, prędkościomierz, licznik kilometrów i wspomaganie kierownicy. Ale najpierw sprawdź INPĄ albo DISEM czy komputer zapamiętał jakieś błędy bo może to też być któryś czujnik od ABS-u.
-
e60 530d Navigacja
Cała Europa została podzielona na 3 części. Przecież jest opisane jakie kraje na jakiej płycie się znajdują.
-
Co to za błąd
A czy to coś poważnego i może skutkować jakimś uszkodzeniem auta?
-
Co to za błąd
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7afe54c642afc0d7.html
-
czy mozna przeprogramowac kompa??usunac bledy??
Zadzwoń sobie do Mrowli koło Rzeszowa. Gość się nazywa Mateusz Wlazło 501 526 554. Robi same BMW i MINI.
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Na przód radziłbym Ci założyć tarcze oryginalne. Ja miałem ATE i długo nie wytrzymały. A temat był już poruszany. Poszukaj.
-
E60 530i check engine
A gdzie w DISIE jest opcja zalecenia planu naprawy bo tego nie widziałem.
-
E60 530i check engine
Wyskakują mi takie 2 błędy http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eeec1b2f42d32381.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c8780949f56981b.html
-
E60 530i check engine
Tak jak mówiłem wieczorem wkleję fotke z błędem, bo dokładnie teraz nie pamiętam co tam było. Na pewno pisało missfire cylinder 5 a reszty nie pamiętam
-
E60 530i check engine
Rozmawiałem z mechanikiem co robi same bmw i gość jest konkretny, mówił że to może tez być problem z wtryskiem, że do cylindra wtryskuje za dużo paliwa i komputer odłącza zapłon i paliwo do tego cylindra. Umówiłem się z nim na piątek i ma to sprawdzić.
-
E60 530i check engine
Jakby był problem z wałem to nie powinno się chrzanić ze wszystkimi cylindrami a nie tylko z jednym? Bo odcina zapłon i paliwo tylko od jednego cylindra i pracuje na pięciu. Wieczorem wrzucę fotkę co dokładnie pokazuje DIS.
-
E60 530i check engine
Zamieniałem miejscami cewki i świece też i dalej wyskakuje błąd z brakiem zapłonu na 5 cylindrze. Jak zgasze auto i odpale ponownie błąd znika i pracuje normalnie na wszystkich cylindrach. Zapłon znika jak ostro przycisne np. przy wyprzedzaniu ale nie zawsze.
-
E60 530i check engine
Jak będziesz wiedział co z tym zapłonem do daj znać bo u mnie wypada zapłon z 5 cylindra i nie wiem co to może być.
-
Problem ze smierdzaca klimatyzacja
Przyłączam się do pytania. U mnie jest to samo. Jest to tylko przez chwile.
-
klapa bagażnika
Jeżeli centralny jest zamknięty i silnik jest odpalony wychodząc z samochodu otwieram drzwi od kierowcy i tylko te się odryglowują reszta pozostaje zamknięta dopóki nie wyłącze silnika albo nie otworze centralnego tym przyciskiem na konsoli.
-
klapa bagażnika
U mnie da się otworzyć bez problemu. Ale jest w idrivie taka opcja że po ruszeniu ryglują się drzwi no i oczywiście bagażnik. Wszystko dopiero sie otwiera po zgaszeniu samochodu. Może to jest zaznaczone. Ja mam tak u siebie. Na konsoli środkowej obok awaryjnych świateł jest przycisk od zamykania drzwi. Spróbuj go wcisnąć i wtedy sprawdzić czy dasz rade otworzyć bagażnik.
-
E60 530d Drgania przy hamowaniu
W tamtym roku wymieniłem tarcze i klocki na nowe i jakieś 3 miesiące było OK, żadnych drgań przy hamowaniu dopóki ostro nie zahamowałem z jakichś 200 do około 50. Wtedy zaczęło się lekkie bicie, a teraz jest coraz większe. Przegląd niedawno robiłem i niby w zawieszeniu wszystko OK.
-
E60 530d Drgania przy hamowaniu
U mnie to pewnie tarcze bo im bardziej są rozgrzane tym jest gorzej. Im dłuższa droga hamowania tym drgania są coraz większe.