Treść opublikowana przez mariusz1954
-
Interfejs Nerwusa vs Viaken
No dobrze, a dalej co sie pokazlo na ekranie.
-
Dobrać przepływomierz nowy/używany do E60 530 ?
Musisz dobrac po numerze czesci OEM.
-
X3 2.0D E83 awaria układu napędowego
A w którym miejscu było napisane ze samochód był naprawiany w ASO? Chociaz tez watpie zeby byla to celowa dzialalnosc. Pytanie raczej dotyczy tego czy przy wymianie silnika nalezy cos robic przy dyfrze i czy mozna cos spieprzyc przez zwykla nieuwage.
-
inpa API.DLL nie wiem co zrobic
Wpisz w szukaj API.DLL i znajdziesz odpowiedz.
-
inspekcja klapek na dolocie
Zastanawiam sie jakiej odpowiedzi oczekujesz? Ilu uzytkownikow tyle sosobow radzenie sobie z tym problemem.
-
318D Navi po angielski i program Belgijski na 100 KW
Na to pytanie nie odpowiem. Wszystko zalezy jakie masz wyposazenie w samochodzie, ale jak podjedziesz do kogos to ci wszystko moze sprawdzic i podpowiedziec.
-
odblokowanie mocy..
Przeciez masz napisane przez kolege dziqsek wystarczy zwykly upgrade. Poszukaj kolegi ktory ci to zrobi w Bialymstoku w dziale diagnostyka.
-
Problem z PDC
W swoim E61 mialem przerwany kabel w tym samym miejscu. Czytam juz kolejny raz o przerwanym kablu od czujnika i zawsze w tym samym miejscu. Cuda jakies?
-
318D Navi po angielski i program Belgijski na 100 KW
Jesli chodzi tylko o odblokowanie to przeczytaj tutaj viewtopic.php?f=70&t=184240&hilit=odblokowanie Chip to zupelnie inny temat.
-
INPA niełączy sie i problemy z IGNITION
No i tu masz rozwiazanie sojego problemu. Nie masz fizycznego COMa i nic z tym nie zrobisz niestety.
-
Zakup 745d i już kilka problemów
Nie wiem jak e65. Zobacz w instrukcji. W E60 systemow wspogania nie mozna calkiem wylaczyc, podejrzewam ze w E65 tak samo.
-
INPA niełączy sie i problemy z IGNITION
Sprobuj bez stacji dokujacej. Przynajmniej wtedy cos wyeliminujesz.
-
INPA niełączy sie i problemy z IGNITION
Trochę ma, ale bez przesady. Obecne komputery mają takie parametry, że na rzadnym nie powinno być problemu. U mnie INPA i DIS dzialaja na Atomie z 2Gb RAM bez najmniejszego problemu.
-
E90 Mata zajętości pasażera, czujnik zapięcia pasów,emulator
Przy padnietej macie powinno ci wywalic bledy na monitorze.
-
Zakup 745d i już kilka problemów
1. ma sie pokazywac 2. trzeba aktualizowac modul i programowac 3. nie powinna
-
Schemat podłączenia żaluzji e60
Zainstaluj Adobe FlashPlayer
-
320 d sterownik świec
Ciekawe rzeczy piszesz. Jak to sie ma do prawdy? http://sklep.intercars.com.pl/?search=beru#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS¬itle=1
-
Schemat podłączenia żaluzji e60
Tu wszystko znajdziesz wds.spaghetticoder.org
-
E60 Nie odpala
Do masy obok. Wszystko jest w instrukcji. Wystarczy poczytac. :D
-
Problem z odpaleniem Bmw E60 525i
We Wroclawiu masz kolege sztynwroc.
-
Problem z odpaleniem Bmw E60 525i
I tak musisz sie zglosic do kogos kto zarejestruje ci nowy akumulator i zmieni FA. Bez tego nowy akumulator dlugo nie pociagnie.
-
Problem z odpaleniem Bmw E60 525i
Po pierwsze naladuj akumulator, po drugie nie zapalaj na popych, bo mozesz miec wiecej klopotow po trzecie napisz skad jestes a napewno ktos ci pomoze.
-
Problem z odpaleniem Bmw E60 525i
Na popych!!!! Swietny pomysl. :D To nie Polonez.
-
zwarcie pod schowkiem e36
To jest zwarcie obwodu.
-
Brak światła tylnej lampy w klapie!
Nic grubszego - kabel na 99%. Ja mialem juz 3 przerwane u siebie. Popatrz jeszcze tutaj viewtopic.php?f=70&t=167791 Podobna ustaerka.