1,8is polecam jak najbardziej :) najlepsza jednostka napędowa:) malo pali, kopa ma :) czego więcej chciec .. spalanie w trasie 7/100 miasto 11 mi spali ;)ale jak na tyle kucy to uważam za normalne spalanie:) i nie kupuje chłopie 1,6 bo będziesz przeklinał:) a tym bardziej compacta hehe compact to nie bmw
Witam mój problem polega na zwarciu które się robi w momencie włożenia bezpiecznika od zapalniczki i oświetlenia kabiny, zauważyłem, że pod schowkiem w momencie włożenia bezpiecznika zaczyna się przepalać kabel koloru czerwono-białego.. hm od czego to może być? pomóżcie jak możecie. Moje auto to E36 1.8is coupe
Witam jestem tu nowy także jak już był ten temat wałkowany to prosił bym o link:) sprawa jest tego typu że w mojej bawarce e36 1,8is mam zwarcie jak wkładam bezpiecznik od zapalniczki,oświetlenia kabiny :( pod schowkiem jest tam jeden kabel co mi kopci jak wkładam bezpiecznik, kabelek jest koloru czerwono-białego. pomóżcie :(
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.