Treść opublikowana przez zdeniu
-
320d Touring nie otwiera się szyba
operacja ołówkowa nie dała rezultatu chyba nie pozostanie nic innego jak kupno dobrego jak gdzieś znajdę
-
Pomorskie
czy znajdę w Słupsku jakiś fachowy warsztat zajmujący się BMW :?:
-
sworzeń wahacza - wymiana
potwierdzę po części to co pisze mple iż niejaka firma SRL nie jest wcale najgorsza co sugeruje zapewne najniższa cena, a potwierdzam to tylko po części gdyż owa firma jest na naszym rynku dopiero od niecałych dwóch lat (nie 4) a jej głównym dystrybutorem jest POLCAR http://www.superracingleague.com/ odpukać ale przez ten czas przez wzgląd na cenę idzie tego bardzo dużo i jak na razie bez żadnych reklamacji (ani jednej) [działam w branży moto - sprzedaż części hurt i detal] :8)
-
320d - pierwsze BMW, kilka pytań
to akurat kwestia gustu.ja uzywam matowego i jestem zadowolony po matowym jest ładny schludny wygląd, nie świeci się deska jak http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_103.gif jajca :diabel_smiech: a tak całkiem poważnie to kwestia gustu a o gustach niby się nie dyskutuje :8)
-
[e46] 320d 03' zdemontowac tylna kanape?
http://img21.imageshack.us/img21/2877/57958861.th.jpg
-
Dym z nawiewów - skąd się wziął ?
dość nieprawdopodobne ale chyba jedyne racjonalne wytłumaczenie to para, jak sam wspomniałeś wjechałeś w kałużę :8)
-
Dziwne zachowanie klimatyzacji
tak jak pisze pawelj5, miałem taki sam przypadek i zachodziłem w głowę o co chodzi, po kilku minutach wyłączona klima odmroziła się :D
-
Kilka problemów z "elektryką"
one normalnie się nie obracają , tylko taki minimalny ruch się wykonuje w prawo i w lewo
-
320d Touring nie otwiera się szyba
po ro zebraniu na oko wszystko w najlepszym porządeczku faktycznie pomysł z ołówkiem może być trany sprawdzę i dam znać czy są jakieś efekty :8)
-
jaki kabelek i jaki do niego sofcik ??
dzięki za reakcję, ale w tym wątku nie da się wiele zrozumieć, to jest chaos na 50 stronach fajnie by było jakby ktoś mający wiedzę w tym temacie napisałem post podobny do wątków w dziale Zrób to sam - gotowe recepty jakie są oprogramowania ? które na co pozwalają ? jakie pasują do jakich kabelków ? itp taka typowa porada w jednym poście napewno pomogłoby to każdemu nowemu w temacie tak więc ponawiam pytanie/prośbę o konkretną odpowiedź jaki kabelek powinienem nabyć i jakie oprogramowanie do niego szukać z góry dziękuję :8)
-
320d Touring nie otwiera się szyba
dzięki za odzew :8) czy aby dobrać się do tego przycisku trzeba wymontowywać wycieraczkę :?:
-
jaki kabelek i jaki do niego sofcik ??
witam ludzie tylko nie bijcie bo jest trochę wątków i mam już mętlik :( do tej pory miałem same audi i używałem vag-a to jest moje pierwsze BMW i nie wiem juz sam jaki najlepiej kabelek kupić oraz jaki soft do niego będzie odpowiedni coś czym będę mógł sam sprawdzić, wykasować ewentualne błędy jeżeli mógłbym prosić o ewentualne linki np do allegro do kabelków oraz o podanie jakich konkretnie programów szukać będę bardzo wdzięczny poza tym gdzie wogóle w aucie jest gniazdo diagnostyczne :?: później mod czy admin usunie wątek aby nie robić bajzlu
-
320d Touring nie otwiera się szyba
taki problemik jak w temacie z pilota szyba otwiera się, zaś na przycisk który jest pod wycieraczką nie reaguje czy to sam ten przycisk może być wykończony :?: czy może coś wystarczy zaprogramować w module komfortu :?:
-
320d - pierwsze BMW, kilka pytań
co do wskazań kompa to też juz zauważyłem że zaniża i to sporo (w moim teście wyszło około 1-1,5 litra więcej ja na wskazaniach)
-
Wyskakujące co chwile bąble na bokach opon.
nie doszukuj się ukrytych podtekstów, od tak sobie zaznaczyłem główne słowo wątku :wink: większość latałem po mieście, tras bardzo mało
-
320D 150km- mniej mocy..
rozumiem że w Twoim przypadku turbulum się wykończyło :?: jak możesz podaj jakie koszty regeneracji/naprawy/wymiany
-
Kontrolka klocków - przyczyny
trochę dziwna a nawet śmieszna rzecz, można wnioskować że mają krótki termin przydatności i się starzeją skoro mimo iż nie zadziałały (nie zamknęły obwodu) zaczynają szwankować zarazem zaprzecza to fakt iż autor wątku sprawdzał przejście na kablach sa jestem ciekaw
-
Wyskakujące co chwile bąble na bokach opon.
pytanie kolego dlaczego wyskakują Tobie te bąble :8) do niedawna jeździłem na kołach 19" (235/35R19), latałem na nich przeszło dwa lata i ani razu nie wyskoczyły mi żadne bąble :8) a jeździłem zupełnie normalnie, nie jak emeryt :8) co do tanich opon to raczej nie polecam, sam połakomiłem się po roku na zakup czegoś nowego ale taniego ze względu na brak kasy, ogólnie nie byłoby źle gdyby nie fakt że po ich wymianie w aucie wyły wszystkie łożyska, po prostu masakra. Tak więc nawet lepiej używane ale markowe.
-
320i czy na pewno ma 150KM
ja nie a Ty ??
-
320i czy na pewno ma 150KM
zapewne masz rację bo pewnie jesteś super fachoffffcem :8) tak tylko dla jasności owy passat 130KM ma takie same przyspieszenie jak motor o którym pisze autor tego wątku tak więc o jakimś zjadaniu nie ma mowy głodomorze :twisted2:
-
320D 150km- mniej mocy..
może odwrotnie został zamontowany :8)
-
E46 2.0D 150KM - problemy z silnikiem
brak jakiejkolwiek odpowiedzi odbieram jako potwierdzenie iż są to tylko plotki :8)
-
[E46] 330D - Jazda bez katalizatora
powróci do normy tak jak na nowym kacie który ma pełną przepustowość katy niestety z czasem się zatykają i auta słabną :8)
-
320i czy na pewno ma 150KM
nie jestem fachofffcem ale jakąś minimalną wiedzę chyba mam nie ma większego znaczenia ile masz KM pod maską tylko ile masz Nm nie dziw się że owy Passat 130KM cię bierze bo on ma 300Nm a Ty mimo swoich 150KM masz tylko 190Nm i tu już myślę masz dość dobrą argumentację :8)
-
[E46] 330D - Jazda bez katalizatora
napewno wycięcie kata negatywnie odczuwa środowisko samochód również odczuje negatywnie wycięcie kata gdy to za nim będzie umieszczona sonda lambda, gdy zaś owa sonda jest przed to nic się negatywnego nie stanie będzie jedynie wolniejszy oddech dla silnika :8)